Jump to content
Rudosław

[SURF] Podanie na admina - Rudosław

Recommended Posts

Imię: Oskar
Aktualny wiek: 14
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 952h

Nick na serwerze: Rudosław
Staż gry na serwerze: 138h
Godziny w jakich grasz na serwerze: Bardzo często gram w godzinach od 13 do 23. Lecz w najbliższym czasie może to ulec zmianie, jednak będę wchodził na serwer
Link do wykresu aktywności na serwerzehttps://www.gametracker.com/player/Rudosław/80.72.33.178:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=Rudosław&advType=name
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję adminaNIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK tylko musiałbym się nauczyć komend 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

- podam 1 najczęściej powtarzający się argument czyli Jestem bardzo często gdy nie ma adminów na serwerze

- w razie potrzeby wejścia na serwer postaram się jak najszybciej pomóc

- potrafię rozróżnić cheatera od uczciwie grającego gracza

- mam dobrą komunikację z graczami 

- chciałbym poprawić graczom komfort rozgrywki poprzez możliwość mutowania / banowania osób które łamią regulamin

- chciałbym w jakiś sposób wesprzeć sieć serwerów fragujemy poprzez zostanie administratorem serwera 

Jestem otwarty na wszelką krytykę w jaki sposób miałbym coś zrobić aby zostać administratorem tego serwera 

Postaram się o nadrobienie zaległości na forum oraz udzielanie się na forum.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198382790715/

• Love Frag (+) 4
  • Laugh 1

Rudosławie

1.podanie napisane bardzo ładnie. 

2.GT masz bardzo fajne.

3.Co do wieku to jak dla mnie nie liczy się wiek tylko zachowanie jakie osoba sobą reprezentuje a Twoje zachowanie jest na dobrym poziomie. 

4.Ban którego dostałeś za obrażanie graczy nie jest dużym przewinieniem każdemu mogą puścić nerwy ważne że się to więcej razy nie powtórzyło i oby się nie powtórzyło.

5.Bardzo podoba mi się to iż jesteś otwarty na wszelką krytykę i że zdajesz sobie sprawę z tego iż ktoś może chcieć ci pomóc się doskonalić co przemawia na duży +

UWAŻAM ŻE NIE MA CO WIĘCEJ PRZECIĄGAĆ JESTEM NA TAK

+Aktywność
+Zna regulamin

+Nie ma z Tobą żadnych problemów

MOJE ZDANIE JEST NA TAK

• Love Frag (+) 1

Jestem na TAK

-Napisałeś ładne podanie.

-Znasz regulamin

-Jesteś osobą ogarnieta i odpowiedzialną

-Pomagasz nowym graczom

-Bardzo ładne GT

-Jedynym minusem jest kara za obrażanie graczy

• Love Frag (+) 1

+ znajomość regulaminu

+ uśmiechnięty, miły

+ znajomość regulaminu 

+ zawsze można liczyć na pomoc

+ bardzo fajna aktywność

Moje zdanie jest na TAK

• Love Frag (+) 1

Posted (edited)

Szczerze mówiąc, to nie wiem co myśleć, bo nie zapadłeś mi jakoś w pamięć i jakoś specjalnie dużo nie rozmawialiśmy. Natomiast podanie ładne, czytelne oraz takie kolorowe. Na serwerze jesteś aktywny, co widać po twoim GT. Ciężko mi powiedzieć, jak to jest z twoim zachowaniem, bo zbytnio nie pamiętam, ale po sbans widzę, że raczej problemów nie ma z tobą. Leciutkim minusem jest twój wiek, ale to nie przekreśla wszystkiego, bo to są tylko liczby i nie do końca się to ma do tego, jaka dana osoba jest. Kolejnym małym minusikiem jest to, że nie masz doświadczenia w pełnieniu tej funkcji, ale każdy musi kiedyś mieć ten swój dziewiczy raz. Na pewno byśmy ci z tym pomogli. Jestem pomiędzy byciem neutralnym, a na tak. Chociaż myślę, że jestem skłonny być na tak :)

Edited by me.
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

+Ładne napisane podanie, tak na kolorowo niczym artysta Rudosław

-ban za wyzywanie graczy, ale to było dawno więc mam nadzieję że się to już nigdy nie powtórzy

+aktywność

+/- wiek, ale to nie zależy od zachowania prawda? Możesz mieć 13 czy 12 lat a być mądrzejszy i dojrzalszy od nie jednego dorosłego czy strasznego.

+znasz regulamin, nie miałeś nigdy admina więc komendy będą do nauczenia się i mam nadzieję że nie zjebiesz tego zadania i się wyuczysz, bo jednak rola admina polega na reprezentowaniu serwera w jak najlepszy sposób, ale to chyba wie każdy więc nie muszę Ci tego mówić

+ nie przypominam sobie żebyś na serwerze był jakiś kaprysny czy niemily i obyś to utrzymał i nie dał się ponieść emocja jak ktoś będzie cię prowokowal lecz wiadomo nie każdy ma dobry dzień i może być trochę zdenerwowany

Myślę że na TAK

• Love Frag (+) 1

Są pewne wątpliwości co do Twojego prawdziwego stylu bycia. Wydaje się, że nie tylko w mojej opinii nosisz dwie maski: na jednej jesteś miły, sympatyczny, a na drugiej włącza Ci się tryb agresora, zmieniającego co 5 sekund zdanie. Czyli nic innego jak klasyczny brak dojrzałości oraz niestabilność emocjonalna.

Nie twierdzę, że jesteś złym człowiekiem, ale w tym wieku nic dziwnego, że masz pewne problemy osobowościowe. Dlatego muszę odrzucić Twoje podanie - przyda Ci się kubeł zimnej wody.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 1
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By K0smoS_
      Imię: Kosma
      Aktualny wiek: 13,5
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 

Nick na serwerze: AIM+WH-SKILL K0smoS_
      Staż gry na serwerze: 6 miesięcy
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 7-23
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/AIM%2BWH-SKILL K0smoS_/80.72.33.178:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo lubię ten serwer, dużo gram więc będę przez ten czas pilnował serwera, chce pomagać społeczności fragujemy.com

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963036493/
    • By gi be es
      Imię: Krystian
      Aktualny wiek: 16
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: jest to mniej wiecej 5 lat (ok. 2,5k h)

Nick na serwerze: jak policja chce gadac to ja tak
      Staż gry na serwerze: ok. 40h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: aktualnie w tyg. 13-22 w weekendy 10-23.
      Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:536076649&server_group=7

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=commslist&advSearch=your friend jasper&advType=name mute na 2 dni (powod: za duzo mowilem) mute na 3h (powod: powiedzialem przesmiewczo bodajze do osoby ktora mnie zbanowala czy umowimy sie na randke, tego juz nie pamietam)
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: chcialbym zostac adminem na tym serwerze, poniewaz posiadam duza dostepnosc, potrafie doskonale wspolpracowac z wszystkimi, na owym serwerze nie ma wiele adminow, oraz mysle ze jestem godny posiadania tej permisji.

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 128 TR
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199032419027/
  • Create New...