Jump to content

Recommended Posts

Jak już powstał ten temat to ja go wykorzystam do swoich propozycji:

- Proponuję jakoś zareklamować naszego teamspeak-a na serwerach w formie np pojawiających się na chacie wiadomości

- Na pewno jak już wyżej zostało wspomniane trzeba naprawić bota do kanałów

- Proponuję dodać także automatycznego bota który tworzy kanał na prośbę użytkownika oraz bota nadającego rangi - zarejestrowany/zarejestrowana

- Proponuję dodać system rang na ts3. Polegałoby to na tym, że nowy użytkownik dostaje range level 1 i po przesiedzeniu okreslonej ilosci czasu dostaje awanse

- Proponuję stworzyć kanał w którego opisie będą interaktywne nazwy administracji ts3 oraz sieci do szybkiego kontaktu

- Można spróbować coś pokombinować z botem muzycznym na ts3 np na poczekalni by grał lub na specjalnie stworzonym do tego kanale, wydaję mi się, że cena takiego bota to od 10 do 20 zł, można by też wprowadzić na ts3 możliwość zakupu własnego bota dla graczy co dodałoby także środki finansowe sieci.

- Kanały vip u nas nie są drogie a na pewno fajnie wyglądają na samej górze, proponuję dodać wiadomości które będą zachęcały do zakupu takiego kanału

- Proponuję zwiększyć ilość pod kanałów VIP z 5 do 7-8

• Shoot frag! (+) 2

W dniu 3.06.2020 o 16:09, maks0033 napisał:

- Proponuję jakoś zareklamować naszego teamspeak-a na serwerach w formie np pojawiających się na chacie wiadomości

Jedziesz malina. 

- Na pewno jak już wyżej zostało wspomniane trzeba naprawić bota do kanałów

Naprawione.

- Proponuję dodać także automatycznego bota który tworzy kanał na prośbę użytkownika oraz bota nadającego rangi - zarejestrowany/zarejestrowana

Zrealizowane.

- Proponuję dodać system rang na ts3. Polegałoby to na tym, że nowy użytkownik dostaje range level 1 i po przesiedzeniu okreslonej ilosci czasu dostaje awanse

Zrealizowane.

- Można spróbować coś pokombinować z botem muzycznym na ts3 np na poczekalni by grał lub na specjalnie stworzonym do tego kanale, wydaję mi się, że cena takiego bota to od 10 do 20 zł, można by też wprowadzić na ts3 możliwość zakupu własnego bota dla graczy co dodałoby także środki finansowe sieci.

Zrealizowane. 

- Kanały vip u nas nie są drogie a na pewno fajnie wyglądają na samej górze, proponuję dodać wiadomości które będą zachęcały do zakupu takiego kanału

Zrealizowane.

- Proponuję zwiększyć ilość pod kanałów VIP z 5 do 7-8

5 jest optymalne. Po co więcej?

Pozdrawiam

• Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By M1losZ On Fire
      Mam taką propozycję aby na serwer z AWP dodać hazard.
      Hazarduje się swoimi pkt min. hazard to 25 a max to 10000
      Raz się przegrywa raz wygrywa
      Dzięki temu można szybciej wbić rangę albo stracić pkt.
      Przez taką opcję na serwerze może grać więcej graczy
      Vip by zdobywał więcej pkt i dzięki temu serwer więcej zarobi bo więcej osób by kupywało VIP.
      Kto jest za tym aby dodać hazard na serwer to niech się wypowie 

• By Keemeze
      Cześć wszystkim,

Mam ciekawy pomysł skoro jest mapa z only scout dodajcie proszę 2 mapy only deagle i only noscope z awp.
    • By Danio_pl
      Chciałbym zaproponować moim zdaniem dosyć dobry pomysł na serwer arena, czyli punkty do rangi za największą ilość zobytych gwiazdek MVP. Do tej pory za wyżej wymieniony czyn wyświetlała się tylko wiadomość na chacie o zwycięscy meczu (osobie, która zdobyła najwięcej MVP). Gracz, który zgromadziłby największą ilość gwiazdek MVP na końcu 15-minutowego meczu otrzymywałby np.: 100 pkt.
      Mam nadzieję, że mój pomysł zostanie zrealizowany, ponieważ za wygranie meczu nie ma żadnej nagrody, a punkty za wygraną urozmaiciłyby grę na serwerze arena. 
  • Create New...