Jump to content

Recommended Posts

Dobre pytanie, pogralbym z checia. Juz od grudnia 2k18 roku kazdy czeka, a wy ciagle piszecie jakies rzeczy typu "serwer juz gotowy, czka na otwarcie", dajecie blokady za pisanie na facebooku kiedy start. Dziwna akcja, zamiast napisac ze nie bedzie serwerka to wolicie oszukiwać graczy. Ludzie sie smiali, ze serwer w 2k20 wystartuje, a tutaj przyszedl 2k20 i zero informacji o serwerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno z pytań na które nie ma odpowiedzi
Ale dobrze że jeszcze ktoś pamięta o istnieniu tego działu na fragujemy jakim jest MTA xdd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem taką sytuację w biedronce. Kupiłem mega dużo rzeczy, ledwo to trzymałem, a sprzedawca zaproponował mi reklamówkę, odmówiłem, bo nie potrzebowałem plastiku, mówiąc, że sobie poradzę bez tego, a on do mnie: "Spodziewaj się niespodziewanego" i tak oto otrzymałem ten kawałek plastiku.

 • Shoot frag! (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

MTA:DayZ fragujemy skończyło się 2 lata temu, od tamtego czasu nie dostajemy żadnej sensownej informacji czym jest to spowodowane. Normalką było to, że restart pojazdów trwał 2 tygodnie, ale to chyba jest już przesada żeby startować serwer 2 lata, a teoretycznie ta edycja nie wprowadza dużo zmian na serwer.

Nawet jeżeli @ GET zepnie dupe i otworzy serwer to będzie mu ciężko wrócić na podium przy takiej konkurencji, osobiście gdybym miał wybierać między fragiem a konkurencją wybrałbym fraga, ale tylko pod warunkiem że obietnice zostaną spełnione. W poście na fb mta:dayz z 5 stycznia jest napisane, że wkrótce zostanie podana data startu serwera, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego info. Odkąd frag padł cała Polska scena mta:dayz również zaczęła upadać, trzymajmy kciuki, aby frag jeszcze kiedyś powrócił!

 • Shoot frag! (+) 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ BaranekShow Zależy też co nazywasz konkurencją. Jak wiemy, serwery owszem powstają ale nie mają długiego stażu na rynku.

 • Shock 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By GET
   Regulamin dotyczący serwera MTA DayZ
    
   Nie obowiązuje tu Ogólny Regulamin Serwerów
   Dla tego serwera przeznaczony jest poniższy regulamin i tylko według niego należy się stosować!
    
    
   Zasady gry na serwerze...
   Każdy gracz może zbierać i wykorzystywać itemy zgodnie z zasadami gry.  Każdy gracz może kampić na innego gracza lub urządzać zasadzki w dowolny sposób. Każdy gracz może kampić na bazę przeciwników lub obiekty typu crashsite w dowolny sposób.  Każdy gracz może zdobywać, a co najważniejsze poruszać się dowolnym pojazdem na serwerze. Każdy gracz powinien mieć odpowiedni ping ( maks 200 ), aby nie destabilizować przebiegu rozgrywki. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania włączonej opcji robienia zrzutów ekranu ( screenshot's ) w ustawieniach gry.
     Nie wolno używać żadnych programów oszukujących grę.
   [!] Dotyczy to, m.in. programów zwiększających ping czy symulowania wciskania klawiszy! Nie wolno usuwać żadnych obiektów lub elementów gry po stronie klienta.  Nie wolno używać żadnych programów wspomagających lub ułatwiających grę. Nie wolno używać na serwerze zmodyfikowanych plików gry ułatwiających grę na serwerze. Nie wolno wykorzystywać wszelkich sposobów na kopiowanie itemów. Nie wolno wykorzystywać wszelkich sposobów na przenikanie przez ściany lub tekstury. Nie wolno wykorzystywać wszelkich błędów zawartych na serwerze lub w grze Multi Theft Auto. Nie wolno przynależeć do więcej niż jednej grupy na serwerze, niezależnie od ilości posiadanych kont. Nie wolno włamywać się na różnego rodzaju sposoby i kraść itemów lub pojazdów należących do czyjejś bazy. 
   [!] Dotyczy to, m.in. programów zewnętrznych, przez które gracz uzyskał w nielegalny sposób dostęp do czyjejś bazy! Nie wolno wynosić itemów lub pojazdów znajdujących się w czyjejś bazie poprzez transportowanie ich do bazy należącej do innej grupy.
   [!] Dotyczy to, m.in. celowego dołączania do czyjejś grupy w celu okradnięcia i pozyskania w łatwy sposób itemów lub pojazdów! Nie wolno prowadzić jakiegokolwiek handlu poprzez sprzedaż za realną gotówkę przedmiotów, które każdy gracz może samodzielnie zdobyć.
   [!] Dotyczy to, m.in. handlowania pojazdami czy itemami, zarówno na serwerze, jak i poza nim! Nie wolno reklamować stron www lub zachęcać do gry na innych serwerach stanowiących konkurencję dla naszych serwera lub całej sieci serwerów.  
   ---
    
   Drogi graczu!
    
   Jeśli znalazłeś jakikolwiek błąd po stronie serwera, który jest możliwy do załatania, 
   niezwłocznie powiadom nas o tym, a z całą pewnością takie postawy będą przez nas nagradzane i oceniane pozytywnie!
    
   Jeśli zależy Ci na serwerze, dbaj również o niego i nie niszcz wspólnej pracy!
   Wykorzystując błędy na swoją korzyść działasz tak naprawdę na niekorzyść całego serwera!
    

   Zasady dotyczące grup na serwerze...
     Właścicielem grupy jest osoba, która założyła grupę. Zakładanie grup nie wiąże się z dodatkową opłatą na serwerze. 
     Właściciel grupy ustala wszelkie warunki i zasady panujące w grupie. Właściciel grupy rekrutuje według ustalonych przez siebie zasad innych członków. Właściciel grupy jest odpowiedzialny w całości za wszelkie czyny dokonywane przez członków grupy.  Właściciel grupy jest odpowiedzialny w całości za wszelkie udostępnianie haseł do baz swoim członkom grupy.
     Nie wolno nadmiernie tworzyć grup na serwerze. Nie wolno używać obraźliwych nazw oraz tagów grupy.  Nie wolno celowo zabijać graczy należących do tej samej grupy. Nie wolno podszywać się pod członków, liderów lub właścicieli innych grup. Nie wolno przekraczać ani omijać dozwolonych limitów pojazdów w bazie grupy. Nie wolno sprzedawać, wymieniać lub przekazywać grupę, jeśli na nią są przypisane usługi ( np. baza, skin grupowy ).
   a) Innej grupie - niezależnie czy dana grupa posiada już zakupioną usługę, czy też nie;
   b) Innej osobie - niezależnie czy dana osoba posiada już zakupioną usługę, czy też nie;
   [!] Prowadzenie jakiegokolwiek handlu w powyższych przypadku będzie surowo karane!
     Pozwala się na zawieranie prywatnych sojuszy między grupami. Pozwala się na wymianę przedmiotami lub pojazdami między grupami. Pozwala się na posiadanie więcej niż jednej bazy przez daną grupę na serwerze. Pozwala się na wszelkie ustawki ( np. kampienie na helicrash lub bazę ) pomiędzy grupami.  
   ---
    
   Adnotacja
    
   Administracja nie ma obowiązku w przypadku włamania do bazy do zmiany hasła lub nazwy grupy!
   Administracja nie odpowiada za wszelkie ustalane warunki czy postanowienia zawarte pomiędzy danymi grupami!
   Administracja nie odpowiada za wszelkie utraty przedmiotów lub pojazdów przez grupę nie z winy po stronie serwera!
   Administracja nie zwraca żadnych przedmiotów lub pojazdów utraconych przez grupę, jeśli wina nie leży po stronie serwera!
   Administracja nie rozdaje żadnych przedmiotów czy pojazdów ani nie działa na korzyść danej grupy na serwerze!
    
   W niektórych przypadkach odpowiedzialność za popełnione czyny przez daną grupę może być zbiorowa!
    
    
   Zasady zachowywania się na serwerze...

   Zabronione
   Wszelkie obrażanie i poniżanie graczy. 
   [!] Dotyczy tylko i wyłącznie czatu globalnego - jeśli zamierzasz się kłócić, użyj prywatną wiadomość! Wszelkie tworzenie niesmacznej atmosfery lub sianie zamętu.
   [!] Dotyczy tylko i wyłącznie czatu globalnego - jeśli zamierzasz prowadzić zbędną i jałową dyskusję, to ją zakończ! Wszelkie prowokowanie, zastraszanie lub zmuszanie do określonej czynności graczy serwera.  Wszelkie nadużywanie wulgaryzmów w stosunku do graczy, a szczególnie administracji serwera.
     Wszelkie używanie obraźliwych lub zastraszających nicków. Wszelkie używanie zbyt długiego lub niewidzialnego nicku ( puste pole ). Wszelkie używanie nicków składających się wyłącznie ze znaków specjalnych ( np. %,#,@,! ).
     Spamowanie wiadomościami na czacie globalnym i lokalnym.
     Podważanie autorytetu administracji serwera.  Stosowanie gróźb w kierunku administracji serwera. Niestosowanie się do zaleceń lub poleceń administracji serwera. Nagabywanie administracji serwera o teleport, dodanie itemów czy spawn pojazdów. Wprowadzanie administracji serwera w błąd lub składanie skarg niepopartymi żadnymi dowodami.
     Bezpodstawne oskarżanie graczy, a w szczególności adminów, np. o spectowanie, kradzież czy rozdawanie itemów. Dozwolone
   Przeklinanie z umiarem. Spokojna dyskusja z adminem lub graczem. Proszenie administracji serwera o jakąkolwiek pomoc. Współpracowanie z innymi graczami lub grupami na serwerze.  
    
   Taryfikator kar...
   Destabilizowanie gry - ban według uznania admina Ucieczka przed banem - ban według uznania admina Prowadzenie handlu za realną gotówkę na serwerze - ban według uznania admina
     Spamowanie na czacie - mute do 7 dni / ban do 3 dni Nadmierne przeklinanie - mute do 30 dni / ban do 7 dni Nieprawidłowe zachowanie - mute do roku / ban do 7 dni Obrażanie lub poniżanie graczy - mute do roku / ban do 7 dni nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Bezpodstawne oskarżanie graczy lub adminów - ban do 3 dni Stosowanie obraźliwych nicków na serwerze - ban do 7 dni
     Handel grupami:
   a) ban permanentny dla lidera grupy i / bądź jej członków;
   b) usunięcie wszystkich aktywnych usług i / bądź żądanie zwrotu pieniędzy; Przekroczenie limitu pojazdów w bazie: a) zabranie wszystkich pojazdów ( lądowych i powietrznych );
   b) zabranie wszystkich lub niektórych namiotów w bazie;
   c) usunięcie całkowicie bazy ( w ostateczności ).
   Reklamowanie konkurencyjnych serwerów - mute do 7 dni / ban od 7 dni do permanentnego Zablokowana możliwość robienia zrzutów ekranu ( screenshotów ) - kick / ban do 30 dni
     Wszelkie kopiowanie itemów - ban permanentny Włamywanie się do baz innych grup - ban do permanentnego  Wykorzystywanie wszelkich błędów oraz niedozwolonych programów - ban permanentny
     Męczenie lub nagabywanie admina - ban do 10h Kłamanie lub wprowadzenie w błąd admina - ban do 3 dni Podszywanie się pod admina - ban do 7 dni w razie nadgorliwości gracza ( bądź celowym podszywaniu ) - permanentny Grożenie - ban do 7 dni Obrażanie admina - ban do 7 dni nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Podważanie decyzji admina, kiedy on ma rację - ban według uznania admina  
    
   Słowniczek pojęć...
    
   Itemy - to przedmioty dostępne na serwerze, które mają różne zastosowania.
   Kampienie - chowanie się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych przez graczy.
   Tekstury - powierzchnie lub części map, do których dostęp jest utrudniony lub niedozwolony.
   Kopiowanie - to pozyskiwanie w nielegalny sposób itemów w grze za pomocą programów lub błędów na serwerze.
   Spectowanie - to oglądanie czynności wykonywanych przez konkretnego gracza z poziomu panelu administracyjnego.
    
   ADNOTACJA:
    
   Administracja serwera ma prawo nadać dłuższy czas kary w sytuacji, kiedy gracz, np.:
   łamał regulamin nadmiernie, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważne powody!
    
   Administracja serwera ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick lub mute.
    
   Administracja serwera ma prawo nadać karę bez ostrzeżenia słownego, niezależnie od konsekwencji.
    
   ---

   Copyright by GET dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
   Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
  • By GET
   Screeny z serwera

   W owym temacie wstawiamy zdjęcia z serwera Multi theft auto - DAYZ.
   Wszelkie nasze zabawy / staty tutaj!
  • By .Miq
   zaczynam się gimnastykować z nagrywkami pozdrawiam.
   Playlista
    
    
×
×
 • Create New...