Jump to content

Recommended Posts

Dobre pytanie, pogralbym z checia. Juz od grudnia 2k18 roku kazdy czeka, a wy ciagle piszecie jakies rzeczy typu "serwer juz gotowy, czka na otwarcie", dajecie blokady za pisanie na facebooku kiedy start. Dziwna akcja, zamiast napisac ze nie bedzie serwerka to wolicie oszukiwać graczy. Ludzie sie smiali, ze serwer w 2k20 wystartuje, a tutaj przyszedl 2k20 i zero informacji o serwerze.

Jedno z pytań na które nie ma odpowiedzi
Ale dobrze że jeszcze ktoś pamięta o istnieniu tego działu na fragujemy jakim jest MTA xdd

• Shoot frag! (+) 1

Kiedyś miałem taką sytuację w biedronce. Kupiłem mega dużo rzeczy, ledwo to trzymałem, a sprzedawca zaproponował mi reklamówkę, odmówiłem, bo nie potrzebowałem plastiku, mówiąc, że sobie poradzę bez tego, a on do mnie: "Spodziewaj się niespodziewanego" i tak oto otrzymałem ten kawałek plastiku.

• Shoot frag! (+) 2

tak.

MTA:DayZ fragujemy skończyło się 2 lata temu, od tamtego czasu nie dostajemy żadnej sensownej informacji czym jest to spowodowane. Normalką było to, że restart pojazdów trwał 2 tygodnie, ale to chyba jest już przesada żeby startować serwer 2 lata, a teoretycznie ta edycja nie wprowadza dużo zmian na serwer.

Nawet jeżeli @ GET zepnie dupe i otworzy serwer to będzie mu ciężko wrócić na podium przy takiej konkurencji, osobiście gdybym miał wybierać między fragiem a konkurencją wybrałbym fraga, ale tylko pod warunkiem że obietnice zostaną spełnione. W poście na fb mta:dayz z 5 stycznia jest napisane, że wkrótce zostanie podana data startu serwera, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego info. Odkąd frag padł cała Polska scena mta:dayz również zaczęła upadać, trzymajmy kciuki, aby frag jeszcze kiedyś powrócił!

• Shoot frag! (+) 4

@ BaranekShow Zależy też co nazywasz konkurencją. Jak wiemy, serwery owszem powstają ale nie mają długiego stażu na rynku.

• Shock 1

@ Krystek  Źle napisałem, chodziło mi głównie o to że konkurencyjne serwery mają bardziej rozwinięte zasoby przez co może być wam trudno wrócić na podium, pozdrawiam.

• Laugh 1

Rozwinięte zasoby? To w większości są podpierdzielone pliki które później są rozsyłane między "ziomeczkami". Później wielcy spece serwerów próbują łatać wszelkie luki, błędy, srędy itd. Koniec końców, serwer stoi miesiąc - dwa a później off bo zainteresowanie spada a administracji uderza sodówka do głowy.

• Shoot frag! (+) 2

Posted (edited)
W dniu 31.05.2020 o 11:12, #GrzesieK napisał:

kiedy ruszy serwer????

zastanawiające pytanie od prawie 2 lat, już każdy nawet ja tracę nadzieje że serwer w ogóle powstanie, bo właściciel albo zapowiada date startu a nagle cisza.

W dniu 31.05.2020 o 15:06, System napisał:

Kiedyś miałem taką sytuację w biedronce. Kupiłem mega dużo rzeczy, ledwo to trzymałem, a sprzedawca zaproponował mi reklamówkę, odmówiłem, bo nie potrzebowałem plastiku, mówiąc, że sobie poradzę bez tego, a on do mnie: "Spodziewaj się niespodziewanego" i tak oto otrzymałem ten kawałek plastiku.

tak masz rację.

W dniu 24.06.2020 o 20:26, BaranekShow napisał:

MTA:DayZ fragujemy skończyło się 2 lata temu, od tamtego czasu nie dostajemy żadnej sensownej informacji czym jest to spowodowane. Normalką było to, że restart pojazdów trwał 2 tygodnie, ale to chyba jest już przesada żeby startować serwer 2 lata, a teoretycznie ta edycja nie wprowadza dużo zmian na serwer.

Nawet jeżeli @ GET zepnie dupe i otworzy serwer to będzie mu ciężko wrócić na podium przy takiej konkurencji, osobiście gdybym miał wybierać między fragiem a konkurencją wybrałbym fraga, ale tylko pod warunkiem że obietnice zostaną spełnione. W poście na fb mta:dayz z 5 stycznia jest napisane, że wkrótce zostanie podana data startu serwera, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego info. Odkąd frag padł cała Polska scena mta:dayz również zaczęła upadać, trzymajmy kciuki, aby frag jeszcze kiedyś powrócił!

+1

Ale zastanawia mnie jedna rzecz, żeby 2 lata ponad startować serwer to już jest teoretycznie troszke chore, zanim @ GET zapnie dupe to już bedzie po wszystkim bo ludzie wiecznie na nic nie czekają.

mam nadzieję że jeszcze sie zobaczymy na serwerku o ile powstanie : D

Edited by Renifer Na Emeryturze

W dniu 20.07.2020 o 19:34, Krystek napisał:

Rozwinięte zasoby? To w większości są podpierdzielone pliki które później są rozsyłane między "ziomeczkami". Później wielcy spece serwerów próbują łatać wszelkie luki, błędy, srędy itd. Koniec końców, serwer stoi miesiąc - dwa a później off bo zainteresowanie spada a administracji uderza sodówka do głowy.

Na fragu o automatycznym systemie baz możemy jedynie pomarzyć, już nie wspomnę o innych bajerach, które były u konkurencji. Zgetek/korea sprzedał serwer nw czy wiesz po to żeby zrobić nowy, autorski i innowacyjny.

22 godziny temu, Renifer Na Emeryturze napisał:

zastanawiające pytanie od prawie 2 lat, już każdy nawet ja tracę nadzieje że serwer w ogóle powstanie, bo właściciel albo zapowiada date startu a nagle cisza.

tak masz rację.

+1

Ale zastanawia mnie jedna rzecz, żeby 2 lata ponad startować serwer to już jest teoretycznie troszke chore, zanim @ GET zapnie dupe to już bedzie po wszystkim bo ludzie wiecznie na nic nie czekają.

mam nadzieję że jeszcze sie zobaczymy na serwerku o ile powstanie : D

@ GET wystartuje gdy będzie miał taką konkurencję że Jego serwer będzie zacofany o X lat.

Szczerze nie miałem nawet ochoty odpowiadać w tym temacie, ale momentami nie da się przejść wobec niektórych tekstów obojętnie...

W dniu 31.05.2020 o 11:19, Griwdelf napisał:

Juz od grudnia 2k18 roku kazdy czeka, a wy ciagle piszecie jakies rzeczy typu "serwer juz gotowy, czka na otwarcie", dajecie blokady za pisanie na facebooku kiedy start. Dziwna akcja, zamiast napisac ze nie bedzie serwerka to wolicie oszukiwać graczy.

Właśnie tacy Wy jesteście na tym MTA, czyli istni kombinatorzy, manipulatorzy i oszuści bez jakiegokolwiek szacunku do drugiej osoby. Plujecie nieustannie "anonimowo" jadem, a potem się dziwicie, że ja trzymam się od tego wszystkiego z daleka. Chuj mnie strzela, jak czytam tego typu komentarze, więc może sprostujmy dwie sprawy:

1. Gdzie było napisane "serwer już gotowy, czeka na otwarcie"? Nikt z nas tego nie napisał! Jeśli już to takie coś padło od @ M!k0  na grupie, że mamy "stare pliki" i wystarczyłoby je wgrać i odpalić serwer, więc nie jest to żadne nasze oficjalne stanowisko. Nauczcie się tego wreszcie, że co innego pisać na grupie luźno, a co innego oficjalnie. 
  2. Dlaczego mielibyśmy napisać, że nie będzie serwera? Nie napisaliśmy tego dlatego, że pozostawiliśmy tę kwestię otwartą na przyszłość.

Normalką było to, że restart pojazdów trwał 2 tygodnie

Nie rozumiem tego kompletnie xD Restart pojazdów zawsze odbywał się co 2 tygodnie, a przy okazji wprowadzaliśmy liczne zmiany. Nie zliczę ilości zarwanych nocek z @ Heisenberg  żeby wszystko było gotowe i działało jak należy. A nawet, jeśli czasem powinęła się nam noga, to co z tego? Nie zapominaj, że prowadzenie takiego serwera pochłaniało nam praktycznie wiele godzin naszego życia. 

MTA:DayZ fragujemy skończyło się 2 lata temu, od tamtego czasu nie dostajemy żadnej sensownej informacji czym jest to spowodowane.

Każdy ma swoją granicę wytrzymałości i tak to też w życiu bywa, że czasem człowiek dojrzewa do tego, aby powiedzieć w końcu "STOP".  Tworząc serwer z @ Heisenberg  nie sądziłem, że będę musiał wcielać się w rolę "ojca" i wysłuchiwać Waszych żali pt. "ten mnie okradł", "ten mnie oszukał", "ten mnie zwyzywał", "ten to i tamto" itd. Koniec końców, wasze zachowanie niejednokrotnie odbiło się na całym projekcie, rzecz jasna negatywnie więc nic dziwnego, że spakowałem manatki i się wyniosłem. 

2 godziny temu, BaranekShow napisał:

GET wystartuje gdy będzie miał taką konkurencję że Jego serwer będzie zacofany o X lat.

Jestem dumny z tego, co osiągnąłem razem z @ Heisenberg  , a jeśli o nim już mowa to zrezygnował nie dlatego, że się pokłóciliśmy ( w każdym długoletnim "małżeństwie" zdarzają się przecież nieporozumienia, ale nigdy ich nie przenosiliśmy na serwer ), a dlatego, że też miał tego wszystkiego dosyć. Teraz jest wielki płacz i lament, bo czegoś brakuje... A nie, przepraszam... Trwa wieczne dowalanie, że coś przestarzałe będzie, że to, tamto i sramto. Przypominam, że nieraz udowodniliśmy Wam, że potrafimy stworzyć coś z niczego ;) 

W dniu 19.07.2020 o 16:28, BaranekShow napisał:

@ Krystek  Źle napisałem, chodziło mi głównie o to że konkurencyjne serwery mają bardziej rozwinięte zasoby przez co może być wam trudno wrócić na podium, pozdrawiam.

Napisałem cały GameMode od nowa z wieloma autorskimi rozwiązaniami, dzięki czemu obciążenie serwera nie przekraczało 25-30%. Przypomnij sobie ile nowości i innych bajerów my wprowadziliśmy w poprzednich latach. Wszystko, co widzieliście w ostatnich 2 latach na pseudo-serwerach było zerżnięte praktycznie od nas. Jakby nasz serwer dalej istniał, to logicznym jest, że mielibyśmy bardziej rozwinięte zasoby, prawda? 

2 godziny temu, BaranekShow napisał:

Na fragu o automatycznym systemie baz możemy jedynie pomarzyć, już nie wspomnę o innych bajerach, które były u konkurencji.

Nie widzę sensu wdrażania automatycznego systemu baz, a te inne "bajery" to zapewne chodzi Ci m.in. o pociąg, który po czasie się wykoleja czy integracja discord'a z serwerem MTA. Zgetek zastosował takie rozwiązanie dlatego, że nie posiadał forum, a skoro my takowe mamy od bagatela 8.5 roku to logiczne, że będziemy się na nim opierać. Wiele tych "bajerów" była możliwa do wykonania dlatego, że developerzy MTA dali takie możliwości, bo my już w 2016 planowaliśmy przemieszczającego się TrainCrash'a, ale ze względu na ograniczenia po stronie MTA nie było to możliwe. 

Najśmieszniejsze jest jednak to, że wiele Waszych pomysłów w ostatniej edycji wdrożyłem, począwszy od zmiany nazw pojazdów, a skończywszy na rozbudowie mapy czy systemie craftingu. Niestety, przez Wasze "wymyślanie" serwer najzwyczajniej w świecie się nie przyjął. Wniosek zatem jest prosty: nie potrzebujemy "rozwiniętych zasobów", a połączenia sprawdzonych rozwiązań w nowym wydaniu. 

Odkąd frag padł cała Polska scena mta:dayz również zaczęła upadać

Najpierw zachwalasz te bajery i inne cuda, bo konkurencja się bardziej rozwinęła, a później, że Polska scena MTA:DayZ zaczęła upadać... To się zdecyduj. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: co z tego, że Zgetek zrobił parę nowości, jak serwer zwyczajnie w świecie lagował? I wbrew temu, co twierdził nieprawdą jest, że serwer dostawał DDoS'y, ponieważ był postawiony w OVH, a tam byle jaki stresser jest praktycznie wykrywany jeszcze zanim zdąży dojść do magistrali. To nie jest eTOP, gdzie wysłanie "fake-dos'a" kończyło się tym, że trzeba było poczekać 5 minut aż system zareagował. Mówiąc prosto z mostu: w chuja Was robił na każdym kroku, tak jak pozostała dwójka. I dziwne, że to Wam nie przeszkadzało, jak po naszym odejściu cała trójka co chwile ruchała Was na pieniądze.

W dniu 26.07.2020 o 23:32, Renifer Na Emeryturze napisał:

bo właściciel albo zapowiada date startu a nagle cisza.

Ech, nigdy nie ujawniłem daty statu. Nigdy nie napisałem "bo ja startuje z serwerem tego i tamtego dnia". To Wy sobie daty roiliście, gdy zauważyliście, że zwiększyliśmy aktywność i widzieliście, że np. beta-testy się ruszyły. 

PS. Na sam koniec chciałbym napisać, że jako młody człowiek w latach 2015-2018 popełniłem wiele błędów. Żałuję wielu rzeczy, ale czasu nie cofnę, dlatego pozostaje mi jedynie wyciągnąć wnioski i iść do przodu. Wam radzę to samo - sentymenty odstawmy na bok i skupmy się na przyszłości. Do tematu wrócimy po wakacjach ;) 

• Shoot frag! (+) 6

@ GET  - akurat ja nie rozpowiadałem z tematem serwera nigdy. Odciąłem się jakiś czas temu już od tego debilnego community. Więc info nie jest ode mnie. A o tym że stare pliki serwera są ogólnodostępne na necie rozglądał mentos i reszta ferajny. Poza tym, MTA DayZ umiera powoli, więc nie opłaca się stawiać znowu serwera bo po prostu nie będzie graczy po 2 tygodniach i na serwerze będzie max 20 osób. Pograjcie sobie w valoranta czy inne fortnite.

Pozdrawiam Mikołaj. 

• Shoot frag! (+) 1

2 minuty temu, M!k0 napisał:

@ GET  - akurat ja nie rozpowiadałem z tematem serwera nigdy.

Nie twierdzę, że rozpowiadałeś tylko rzucałeś komentarzami, że mógłbym wystartować ze starymi plikami i wsio ;) I nie mów że nie, bo tak było parę razy, ale to nic złego przecież.

A to zwracam honor, zrozumiałem to troche inaczej.

5 godzin temu, GET napisał:

Szczerze nie miałem nawet ochoty odpowiadać w tym temacie, ale momentami nie da się przejść wobec niektórych tekstów obojętnie...

Właśnie tacy Wy jesteście na tym MTA, czyli istni kombinatorzy, manipulatorzy i oszuści bez jakiegokolwiek szacunku do drugiej osoby. Plujecie nieustannie "anonimowo" jadem, a potem się dziwicie, że ja trzymam się od tego wszystkiego z daleka. Chuj mnie strzela, jak czytam tego typu komentarze, więc może sprostujmy dwie sprawy:

1. Gdzie było napisane "serwer już gotowy, czeka na otwarcie"? Nikt z nas tego nie napisał! Jeśli już to takie coś padło od @ M!k0  na grupie, że mamy "stare pliki" i wystarczyłoby je wgrać i odpalić serwer, więc nie jest to żadne nasze oficjalne stanowisko. Nauczcie się tego wreszcie, że co innego pisać na grupie luźno, a co innego oficjalnie. 
  2. Dlaczego mielibyśmy napisać, że nie będzie serwera? Nie napisaliśmy tego dlatego, że pozostawiliśmy tę kwestię otwartą na przyszłość.

Nie rozumiem tego kompletnie xD Restart pojazdów zawsze odbywał się co 2 tygodnie, a przy okazji wprowadzaliśmy liczne zmiany. Nie zliczę ilości zarwanych nocek z @ Heisenberg  żeby wszystko było gotowe i działało jak należy. A nawet, jeśli czasem powinęła się nam noga, to co z tego? Nie zapominaj, że prowadzenie takiego serwera pochłaniało nam praktycznie wiele godzin naszego życia. 

Każdy ma swoją granicę wytrzymałości i tak to też w życiu bywa, że czasem człowiek dojrzewa do tego, aby powiedzieć w końcu "STOP".  Tworząc serwer z @ Heisenberg  nie sądziłem, że będę musiał wcielać się w rolę "ojca" i wysłuchiwać Waszych żali pt. "ten mnie okradł", "ten mnie oszukał", "ten mnie zwyzywał", "ten to i tamto" itd. Koniec końców, wasze zachowanie niejednokrotnie odbiło się na całym projekcie, rzecz jasna negatywnie więc nic dziwnego, że spakowałem manatki i się wyniosłem. 

Jestem dumny z tego, co osiągnąłem razem z @ Heisenberg  , a jeśli o nim już mowa to zrezygnował nie dlatego, że się pokłóciliśmy ( w każdym długoletnim "małżeństwie" zdarzają się przecież nieporozumienia, ale nigdy ich nie przenosiliśmy na serwer ), a dlatego, że też miał tego wszystkiego dosyć. Teraz jest wielki płacz i lament, bo czegoś brakuje... A nie, przepraszam... Trwa wieczne dowalanie, że coś przestarzałe będzie, że to, tamto i sramto. Przypominam, że nieraz udowodniliśmy Wam, że potrafimy stworzyć coś z niczego ;) 

Napisałem cały GameMode od nowa z wieloma autorskimi rozwiązaniami, dzięki czemu obciążenie serwera nie przekraczało 25-30%. Przypomnij sobie ile nowości i innych bajerów my wprowadziliśmy w poprzednich latach. Wszystko, co widzieliście w ostatnich 2 latach na pseudo-serwerach było zerżnięte praktycznie od nas. Jakby nasz serwer dalej istniał, to logicznym jest, że mielibyśmy bardziej rozwinięte zasoby, prawda? 

Nie widzę sensu wdrażania automatycznego systemu baz, a te inne "bajery" to zapewne chodzi Ci m.in. o pociąg, który po czasie się wykoleja czy integracja discord'a z serwerem MTA. Zgetek zastosował takie rozwiązanie dlatego, że nie posiadał forum, a skoro my takowe mamy od bagatela 8.5 roku to logiczne, że będziemy się na nim opierać. Wiele tych "bajerów" była możliwa do wykonania dlatego, że developerzy MTA dali takie możliwości, bo my już w 2016 planowaliśmy przemieszczającego się TrainCrash'a, ale ze względu na ograniczenia po stronie MTA nie było to możliwe. 

Najśmieszniejsze jest jednak to, że wiele Waszych pomysłów w ostatniej edycji wdrożyłem, począwszy od zmiany nazw pojazdów, a skończywszy na rozbudowie mapy czy systemie craftingu. Niestety, przez Wasze "wymyślanie" serwer najzwyczajniej w świecie się nie przyjął. Wniosek zatem jest prosty: nie potrzebujemy "rozwiniętych zasobów", a połączenia sprawdzonych rozwiązań w nowym wydaniu. 

Najpierw zachwalasz te bajery i inne cuda, bo konkurencja się bardziej rozwinęła, a później, że Polska scena MTA:DayZ zaczęła upadać... To się zdecyduj. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: co z tego, że Zgetek zrobił parę nowości, jak serwer zwyczajnie w świecie lagował? I wbrew temu, co twierdził nieprawdą jest, że serwer dostawał DDoS'y, ponieważ był postawiony w OVH, a tam byle jaki stresser jest praktycznie wykrywany jeszcze zanim zdąży dojść do magistrali. To nie jest eTOP, gdzie wysłanie "fake-dos'a" kończyło się tym, że trzeba było poczekać 5 minut aż system zareagował. Mówiąc prosto z mostu: w chuja Was robił na każdym kroku, tak jak pozostała dwójka. I dziwne, że to Wam nie przeszkadzało, jak po naszym odejściu cała trójka co chwile ruchała Was na pieniądze.

Ech, nigdy nie ujawniłem daty statu. Nigdy nie napisałem "bo ja startuje z serwerem tego i tamtego dnia". To Wy sobie daty roiliście, gdy zauważyliście, że zwiększyliśmy aktywność i widzieliście, że np. beta-testy się ruszyły. 

PS. Na sam koniec chciałbym napisać, że jako młody człowiek w latach 2015-2018 popełniłem wiele błędów. Żałuję wielu rzeczy, ale czasu nie cofnę, dlatego pozostaje mi jedynie wyciągnąć wnioski i iść do przodu. Wam radzę to samo - sentymenty odstawmy na bok i skupmy się na przyszłości. Do tematu wrócimy po wakacjach ;) 

dobrze napisałeś, sorry za błąd z mojej strony.

• Shoot frag! (+) 1

Jeżeli mogę coś od siebie dodać, a wiem że mogę i to zrobię, to powiem tak. Pamiętam czasy 2016-2018 plus minus, kiedy to najwięcej nerwów, czasu i pracy Nesty marnował na serwer MTA. Rakotwórcza społeczność dawała mu dopiec od samego rana do później nocy. Jakieś kretyńskie filmy na youtube, wredne i obrażające komentarze, farmazony ze strony dzieciaków, które jeszcze w kondonie na strychu wisiały, a w cztery oczy na kolanach ze łzami w oczach by przepraszały. Mimo tego wszystkiego serwer dalej się rozwijał i wkładana była w niego masa czasu, pracy i nerwów. Ja osobiście bardzo dobrze go rozumiem, że potrzebny jest jeden wielki oddech i przerwa od tego co zbierało się przez kilka lat w człowieku i w końcu pękło. Swojego czasu wypowiadałem się mocno w tematach MTA i uczestniczyłem chwilę w grze, ale po jakimś czasie zrezygnowałem, bo po prostu się nie da. Tak jak scena League of Legends jest przepełniona hejtem, cwaniaczkami internetowymi i przygłupami, tak MTA biło ją na łeb. Niestety okres tamtych lat był wylęgarnią robactwa, które myślało że jeżeli obrażają przez sieć, to są "incognito".  Niestety tak to nie działało, bo dotarliśmy do rodziców niejednego z Dobromirów, a internet aż sam wypluwał  po paru  godzinach szczegółowego wertowania w sieci najciekawsze dane gnojka wraz z członkami jego rodziny.  Tak zaczęły się również pojawiać przeproszenia i prośby o kolejne szansy. Oczywiście nie mam na celu tutaj tylko i wyłącznie narzekać,, ani wrzucać do jednego wora ze względu na to, że trafialiśmy na równie przemiłe osoby jak i na ich przeciwieństwo, ale tego drugiego była zdecydowana przewaga. Według mnie potrzebna jest oddzielna, niezależna administracja pokroju Nesty'iego, która będzie liczyła min. 2xGA, aby móc wziąć ponownie na barki MTA, bo nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale prowadzenie sieci jaką jest Fragujemy pochłania kur***sko sporą masę czasu, a pamiętam to bardzo dobrze ze stanowiska osoby, która zajmowała się serwerami CS:GO. To teraz wystarczyło mi spojrzeć, że Nesty zajmował się tym samym patrząc mi na ręce, a do tego resztą serwerów, forum, administracją i społecznością. MTA nie było niewypałem, było i wydaje mi się, że jeszcze będzie sukcesem, ale tak jak mówię potrzeba do tego zaufanej, niezależnej administracji, która odciąży Nesty'iego od tego bagna.

• Shoot frag! (+) 1

Star Trek Applause GIF

10 godzin temu, GET napisał:

The-DayZ Zgetka trzymało poziom wyżej niż frag, niestety oddał pliki nie tym osobą co trzeba i teraz serwer upada pod inna nazwą (dark-dayz). Jako mod-chat od początku serwera mogę Ci zapewnić że masz fake info, Zgetek nigdy nic nie pisał o jakiś ddosach, jak był jakiś lag na serwerze to z uprzedzeniem. Zgetek jako jedyny wydaję się być tym który chce coś dać a nie dostać, u niego prawie wszystko można było dostać za darmo, tylko trzeba było spędzić trochę czasu przy tym. Myślisz że czemu Zgetek odciął się od Pawlaków i Mentosów? Bo wiedział jaką reputacje ma Machin/Mentos - 2 tygodnie serwer i zamykamy. Z tego co wiem to Zgetek piszę teraz autorski gm na swój nowy serwer - War-Z, tak więc za niedługo możemy się spodziewać kolejnego sztosu ;)

P.S Zapytałem Zgetka o te ddosy to odpowiedział mi że były one na WR-DayZ i było to legitne info od hostingu.

• Laugh 1

13 minut temu, BaranekShow napisał:

Myślisz że czemu Zgetek odciął się od Pawlaków i Mentosów?

XDDDDDDDDDD

Posted (edited)
9 godzin temu, BaranekShow napisał:

Myślisz że czemu Zgetek odciął się od Pawlaków i Mentosów? Bo wiedział jaką reputacje ma Machin/Mentos - 2 tygodnie serwer i zamykamy. 

Machin stawiał serwer - uzbierał z napalonych 14 latków pieniądze na wachę do Audi i koniec interesu.

Edit. Jak kolega niżej napisał - Machin zdzierał hajs poprzez handlowanie pp i spawnowanie aut za kaske. To miałem na myśli :D

Edited by Krychełek

Oczywiście znowu trzeba wyprostować kilka tematów. 
Po pierwsze Baranie-Showie - Zgetek musiał zrezygnować z serwera na rzecz Jokera bo chamsko i bez "zabezpieczenia" zaczął [email protected]ć w serwer Jokera jak się dało, tyle że Joker nie jest głupi i złapał go. Sprawa trafiła do SP i Zgetek tak obsrał gacie że w akcie desperacji zgodził się na oddanie serwera wraz z discordem w zamian za zamknięcie całej sprawy.
Druga sprawa - Pewnie dało się zdobyć u zgetka wszystko za darmo, nie wątpię ale na Darku możesz to zdobyć bez lizania rowa i grając tam nie musisz wydać ani jednej złotówki. Oczywiście oszczerstwa na rzecz zdobycia tutaj czegoś w rodzaju "posłuchu" czy po prostu wylizania dupska pewnym osobom są ważniejsze.
Dark-DayZ - z tego co mi wiadomo, Joker od pierwszych prób stawiania serwera zainwestował kilka tysiaków co mu raczej się nie zwróciło a serwer nadal stoi.
Machin wypadł z interesu po tym jak Joker przyłapał go na rozdawaniu PP za darmoszke - widać to na ss'ie który Joker wstawił na swojego discorda.
Mentos został, z tego co wiem często się udziela i chyba to On załatwia partnerstwa i reklamy.
Z anonimowego źródła wiem że Joker ma haka na Zgetka więc ten nie ruszy z żadnym serwerem bez pozwolenia.
Kolejna sprawa to "rozpowiadanie" ludziom co się dzieje z projektem.
To jest jakiś żart XD Wiadomo że Nesty sam nie ma takiej mocy przerobowej żeby zrobić coś innowacyjnego na DayZ, te pochlebiające mu teksty typu: "ciężko pracował" "starał się" "wkładał w to serce" są bajecznie śmieszne. Chyba co niektórzy zapomnieli ile trzeba było czekać na updejty, resety pojazdów czy EDYCJE. Oczywiście  dostane bana za wyrażenie własnej opinii bo Nesty traktuje tylko takich ludzi co mu włażą pod sutannę, ale może ktoś to przeczyta i zrozumie kilka faktów.
Wiadomo że u Nestiego nic nowego nie było zrobione, a gamemod latał po necie przez Kamza i kogoś jeszcze 😈 co też jest świetną historią i kto wie jak było ten wie, a reszta powinna zamknąć dzioby.
Zauważyliście że Pan Pazurkiewicz bardziej zwraca uwagę co się do o koła niego dzieje niż to jak wygląda projekt? - ps. nie wygląda bo nie istnieje.
Kolejna sprawa, jak bardzo byście się nie starali, to nikt pod względem innowacyjnym nie przerośnie Dark'a czy chociażby jakikolwiek serwer Zgetka o ile w ogóle wystartuje. 

• Karambit (-) 3

I już plebs przyszedł i zaczyna burdy, szczucie i pierdolenie głupot. #MTA

Godzinę temu, Krzysztof Dymkowski napisał:

te pochlebiające mu teksty typu: "ciężko pracował" "starał się" "wkładał w to serce" są bajecznie śmieszne.

Razem z @ Heisenberg  robiliśmy wszystko, aby było jak najlepiej. To my wyznaczaliśmy standardy, a Wy jesteście tacy żałości, że nawet kopiujecie nasze wzory, nasze regulaminy - ale przecież my nic nie robiliśmy! ! ! Leżeliśmy dupami do góry. Skoro nic nie zrobiliśmy, to dlaczego wszystko zawsze było zżynane od nas? Każdy najmniejszy pomysł? Poza tym, lista zmian mówi sama za siebie ( w temacie nie ma zawartej informacji z ostatniej edycji )...: 

Więc jesteś po prostu bezczelnym chamem, bo nieraz pracowałem do 10 - 12 rano i wstawałem o 20 wieczorem żebyście wszystko mieli podstawione pod ryj. I nikt nikogo tutaj nie wychwala. Ba, nie oczekuję poklasku, bo robiłem to, co do mnie należało, ale nie pozwolę, aby "anonim" ( chociaż dobrze wiemy kim jesteś ) wypisywał takie oszczerstwa. Ja sam doskonale wiem, co robię we własnym w łóżku, a jeśli wiesz lepiej to Ci gratuluję <happy>

to nikt pod względem innowacyjnym nie przerośnie Dark'a

I chuj. Po co licytować się na "innowacje"? Serwer ma być dopracowany i dobrze zrobiony, a nie wymyślanie cudów na kiju, a potem 0 graczy.

Oczywiście  dostane bana za wyrażenie własnej opinii bo Nesty traktuje tylko takich ludzi co mu włażą pod sutannę, ale może ktoś to przeczyta i zrozumie kilka faktów.

W piździe mam Twoją opinię ;) Żegnam.

• Shoot frag! (+) 7
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
      Regulamin dotyczący serwera MTA DayZ

Nie obowiązuje tu Ogólny Regulamin Serwerów
      Dla tego serwera przeznaczony jest poniższy regulamin i tylko według niego należy się stosować!

Zasady gry na serwerze...
      Każdy gracz może zbierać i wykorzystywać itemy zgodnie z zasadami gry.  Każdy gracz może kampić na innego gracza lub urządzać zasadzki w dowolny sposób. Każdy gracz może kampić na bazę przeciwników lub obiekty typu crashsite w dowolny sposób.  Każdy gracz może zdobywać, a co najważniejsze poruszać się dowolnym pojazdem na serwerze. Każdy gracz powinien mieć odpowiedni ping ( maks 200 ), aby nie destabilizować przebiegu rozgrywki. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania włączonej opcji robienia zrzutów ekranu ( screenshot's ) w ustawieniach gry.
        Nie wolno używać żadnych programów oszukujących grę.
      [!] Dotyczy to, m.in. programów zwiększających ping czy symulowania wciskania klawiszy! Nie wolno usuwać żadnych obiektów lub elementów gry po stronie klienta.  Nie wolno używać żadnych programów wspomagających lub ułatwiających grę. Nie wolno używać na serwerze zmodyfikowanych plików gry ułatwiających grę na serwerze. Nie wolno wykorzystywać wszelkich sposobów na kopiowanie itemów. Nie wolno wykorzystywać wszelkich sposobów na przenikanie przez ściany lub tekstury. Nie wolno wykorzystywać wszelkich błędów zawartych na serwerze lub w grze Multi Theft Auto. Nie wolno przynależeć do więcej niż jednej grupy na serwerze, niezależnie od ilości posiadanych kont. Nie wolno włamywać się na różnego rodzaju sposoby i kraść itemów lub pojazdów należących do czyjejś bazy. 
      [!] Dotyczy to, m.in. programów zewnętrznych, przez które gracz uzyskał w nielegalny sposób dostęp do czyjejś bazy! Nie wolno wynosić itemów lub pojazdów znajdujących się w czyjejś bazie poprzez transportowanie ich do bazy należącej do innej grupy.
      [!] Dotyczy to, m.in. celowego dołączania do czyjejś grupy w celu okradnięcia i pozyskania w łatwy sposób itemów lub pojazdów! Nie wolno prowadzić jakiegokolwiek handlu poprzez sprzedaż za realną gotówkę przedmiotów, które każdy gracz może samodzielnie zdobyć.
      [!] Dotyczy to, m.in. handlowania pojazdami czy itemami, zarówno na serwerze, jak i poza nim! Nie wolno reklamować stron www lub zachęcać do gry na innych serwerach stanowiących konkurencję dla naszych serwera lub całej sieci serwerów.  
      ---

Drogi graczu!

Jeśli znalazłeś jakikolwiek błąd po stronie serwera, który jest możliwy do załatania, 
      niezwłocznie powiadom nas o tym, a z całą pewnością takie postawy będą przez nas nagradzane i oceniane pozytywnie!

Jeśli zależy Ci na serwerze, dbaj również o niego i nie niszcz wspólnej pracy!
      Wykorzystując błędy na swoją korzyść działasz tak naprawdę na niekorzyść całego serwera!

Zasady dotyczące grup na serwerze...
        Właścicielem grupy jest osoba, która założyła grupę. Zakładanie grup nie wiąże się z dodatkową opłatą na serwerze. 
        Właściciel grupy ustala wszelkie warunki i zasady panujące w grupie. Właściciel grupy rekrutuje według ustalonych przez siebie zasad innych członków. Właściciel grupy jest odpowiedzialny w całości za wszelkie czyny dokonywane przez członków grupy.  Właściciel grupy jest odpowiedzialny w całości za wszelkie udostępnianie haseł do baz swoim członkom grupy.
        Nie wolno nadmiernie tworzyć grup na serwerze. Nie wolno używać obraźliwych nazw oraz tagów grupy.  Nie wolno celowo zabijać graczy należących do tej samej grupy. Nie wolno podszywać się pod członków, liderów lub właścicieli innych grup. Nie wolno przekraczać ani omijać dozwolonych limitów pojazdów w bazie grupy. Nie wolno sprzedawać, wymieniać lub przekazywać grupę, jeśli na nią są przypisane usługi ( np. baza, skin grupowy ).
      a) Innej grupie - niezależnie czy dana grupa posiada już zakupioną usługę, czy też nie;
      b) Innej osobie - niezależnie czy dana osoba posiada już zakupioną usługę, czy też nie;
      [!] Prowadzenie jakiegokolwiek handlu w powyższych przypadku będzie surowo karane!
        Pozwala się na zawieranie prywatnych sojuszy między grupami. Pozwala się na wymianę przedmiotami lub pojazdami między grupami. Pozwala się na posiadanie więcej niż jednej bazy przez daną grupę na serwerze. Pozwala się na wszelkie ustawki ( np. kampienie na helicrash lub bazę ) pomiędzy grupami.  
      ---

Adnotacja

Administracja nie ma obowiązku w przypadku włamania do bazy do zmiany hasła lub nazwy grupy!
      Administracja nie odpowiada za wszelkie ustalane warunki czy postanowienia zawarte pomiędzy danymi grupami!
      Administracja nie odpowiada za wszelkie utraty przedmiotów lub pojazdów przez grupę nie z winy po stronie serwera!
      Administracja nie zwraca żadnych przedmiotów lub pojazdów utraconych przez grupę, jeśli wina nie leży po stronie serwera!
      Administracja nie rozdaje żadnych przedmiotów czy pojazdów ani nie działa na korzyść danej grupy na serwerze!

W niektórych przypadkach odpowiedzialność za popełnione czyny przez daną grupę może być zbiorowa!

Zasady zachowywania się na serwerze...

Zabronione
      Wszelkie obrażanie i poniżanie graczy. 
      [!] Dotyczy tylko i wyłącznie czatu globalnego - jeśli zamierzasz się kłócić, użyj prywatną wiadomość! Wszelkie tworzenie niesmacznej atmosfery lub sianie zamętu.
      [!] Dotyczy tylko i wyłącznie czatu globalnego - jeśli zamierzasz prowadzić zbędną i jałową dyskusję, to ją zakończ! Wszelkie prowokowanie, zastraszanie lub zmuszanie do określonej czynności graczy serwera.  Wszelkie nadużywanie wulgaryzmów w stosunku do graczy, a szczególnie administracji serwera.
        Wszelkie używanie obraźliwych lub zastraszających nicków. Wszelkie używanie zbyt długiego lub niewidzialnego nicku ( puste pole ). Wszelkie używanie nicków składających się wyłącznie ze znaków specjalnych ( np. %,#,@,! ).
        Spamowanie wiadomościami na czacie globalnym i lokalnym.
        Podważanie autorytetu administracji serwera.  Stosowanie gróźb w kierunku administracji serwera. Niestosowanie się do zaleceń lub poleceń administracji serwera. Nagabywanie administracji serwera o teleport, dodanie itemów czy spawn pojazdów. Wprowadzanie administracji serwera w błąd lub składanie skarg niepopartymi żadnymi dowodami.
        Bezpodstawne oskarżanie graczy, a w szczególności adminów, np. o spectowanie, kradzież czy rozdawanie itemów. Dozwolone
      Przeklinanie z umiarem. Spokojna dyskusja z adminem lub graczem. Proszenie administracji serwera o jakąkolwiek pomoc. Współpracowanie z innymi graczami lub grupami na serwerze.  

Taryfikator kar...
      Destabilizowanie gry - ban według uznania admina Ucieczka przed banem - ban według uznania admina Prowadzenie handlu za realną gotówkę na serwerze - ban według uznania admina
        Spamowanie na czacie - mute do 7 dni / ban do 3 dni Nadmierne przeklinanie - mute do 30 dni / ban do 7 dni Nieprawidłowe zachowanie - mute do roku / ban do 7 dni Obrażanie lub poniżanie graczy - mute do roku / ban do 7 dni nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Bezpodstawne oskarżanie graczy lub adminów - ban do 3 dni Stosowanie obraźliwych nicków na serwerze - ban do 7 dni
        Handel grupami:
      a) ban permanentny dla lidera grupy i / bądź jej członków;
      b) usunięcie wszystkich aktywnych usług i / bądź żądanie zwrotu pieniędzy; Przekroczenie limitu pojazdów w bazie: a) zabranie wszystkich pojazdów ( lądowych i powietrznych );
      b) zabranie wszystkich lub niektórych namiotów w bazie;
      c) usunięcie całkowicie bazy ( w ostateczności ).
      Reklamowanie konkurencyjnych serwerów - mute do 7 dni / ban od 7 dni do permanentnego Zablokowana możliwość robienia zrzutów ekranu ( screenshotów ) - kick / ban do 30 dni
        Wszelkie kopiowanie itemów - ban permanentny Włamywanie się do baz innych grup - ban do permanentnego  Wykorzystywanie wszelkich błędów oraz niedozwolonych programów - ban permanentny
        Męczenie lub nagabywanie admina - ban do 10h Kłamanie lub wprowadzenie w błąd admina - ban do 3 dni Podszywanie się pod admina - ban do 7 dni w razie nadgorliwości gracza ( bądź celowym podszywaniu ) - permanentny Grożenie - ban do 7 dni Obrażanie admina - ban do 7 dni nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Podważanie decyzji admina, kiedy on ma rację - ban według uznania admina  

Słowniczek pojęć...

Itemy - to przedmioty dostępne na serwerze, które mają różne zastosowania.
      Kampienie - chowanie się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych przez graczy.
      Tekstury - powierzchnie lub części map, do których dostęp jest utrudniony lub niedozwolony.
      Kopiowanie - to pozyskiwanie w nielegalny sposób itemów w grze za pomocą programów lub błędów na serwerze.
      Spectowanie - to oglądanie czynności wykonywanych przez konkretnego gracza z poziomu panelu administracyjnego.

ADNOTACJA:

Administracja serwera ma prawo nadać dłuższy czas kary w sytuacji, kiedy gracz, np.:
      łamał regulamin nadmiernie, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważne powody!

Administracja serwera ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick lub mute.

Administracja serwera ma prawo nadać karę bez ostrzeżenia słownego, niezależnie od konsekwencji.

---

Copyright by GET dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
    • By GET
      Screeny z serwera

W owym temacie wstawiamy zdjęcia z serwera Multi theft auto - DAYZ.
      Wszelkie nasze zabawy / staty tutaj!
    • By .Miq
      zaczynam się gimnastykować z nagrywkami pozdrawiam.
      Playlista

• Create New...