Jump to content
Gulasz

Podanie na admina - Gulasz

Recommended Posts

Imię: Filip
Aktualny wiek: 16
Staż gry w Counter-Strike: 7 lat

Nick na serwerze: Gulasz

Staż gry na serwerze: ok pół roku (gra na innych nickach)

Godziny w jakich grasz na serwerze: 15-23

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMETRACKER ] https://www.gametracker.rs/player/193.33.176.205:27015/Gulasz/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS ] / NIE nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE tak
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE tak
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Chce zlikwidować cziterów na serwerze, Pomóc adminom w rozwoju serwera, 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ] Nie posiadam

Brak spełnionych kluczowych kryteriów w celu ubiegania się o stanowisko. Podanie "napisane" byle jak.

Twoje zachowanie, które miałem okazję dziś zaobserwować na serwerze także budzi moje wątpliwości.

Podanie odrzucam

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Boży Rausik
      Skarga na:  Admina
      Nick podczas gry:  Boży Rausik
      Nick osoby oskarżonej: Anna Foch-Tryskolaska
      Dlaczego składasz skargę: Niesłuszny mute
      Data zdarzenia: 06.07.2020 około 18 15
      Opis zdarzenia: Więc zacznijmy ze na serwerze była banda dzieci Pan Admin sobie wbija i powiedział ze zaraz wszyscy wylecą co też mnie śmieszy bo za nadużywanie, ban? O.o Ale chodzi o to ze dostałem muta i knebel, nie wiem za co bo micro+16 więc spełniam wymagania, Może Pan Admin mi na to odpowie? Jeszcze gdyby było mało Admin wyzywał graczy, powiedział ,,downy już się uciszyły''. Pozdrawiam Serdecznie ;)
      Dowód: Demko na serwerze.
    • By Jesse Pinkman
      Imię: Szymon
      Aktualny wiek: 17
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ~580h

Nick na serwerze: Jesse Pinkman
      Staż gry na serwerze: 38h15min
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 17-24
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Jesse%20Pinkman/80.72.34.124:27145/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ przepraszam ale nie potrafię tego znalezc] 
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Spędzam cały mój wolny czas na waszym serwerze.
      2. Zachowuję kulturę w każdej sytuacji.
      3. Darzę sympatią wszystkich administratorów i graczy serwera.

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 64 TR 
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198410166736/
  • Create New...