Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yo

 

Po dzisiejszej rozgrywce na serwie i banie dla gołebia z tematu TU. Naszła mnie dziwna myśl która jest zwiazana z serwem wiec pisze w tym dziale. Oczywiście nie popieram łamania regulaminu, toksycznych graczy psujących na prawdę atmosferę na serwie i cziterów powinniśmy wycinać jak chwasty ... ale jest jedno małe ale. Gołab a wcześniej ciamajda to stały bywalec od samego początku tego projektu serwera grał tu z nami jak jeszcze były worki z piaskiem do kładzenia ( ehhh czemu tego nie było to było przede wszystkim granie TP ), gra dosyć specyficznie ale nie ubliża nikomu, nie wydziera sie do micro czasem zdarzy mu sie podłożyć to fakt. Ale czy pozbywanie sie na stałe takich ludzi jest ok i można porównywać go z cziterem czy total TOXIC graczem? Admini ( nie wszyscy oczywiste) też im sie zdarzy być często zombiakiami, dosyć często i szybko rzucają szyszkami, niektórzy tracili flagi po czym z powrotem wracali, ktoś czasem kogoś przyblokował zdarza sie wiadomo. Jest dużo graczy krzyczących do micro, gadających totalne idiotyzmy, abo gadających po fecie ich jakoś nie mutujecie. Ostatni mi czasem gra stała sie troszkę nie teges, strach coś powiedzieć bo zaraz adminowi na odcisk nadepniesz i cie zmutuje ... i powie bo tak. Gra powinna być 4fun tak mi sie zdaje ...

Oczywiście nie pisze to w imieniu gołebia jak by chciał to pewnie sam by sie odwołał są to tylko moje przemyślenia na temat atmosfery na serwie. Nie mam też zamiaru wrzucać swoich demek bo nie o to w tym chodzi...

Pozdrawiam

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, jak ktoś non stop dostaje bany za to samo (podkladki) i nie wyciąga żadnych wniosków - na 4h, pozniej 1d, 3d, tydzien, 3 tygodnie to cóż, po co kogos takiego żałować ? Haxy to jedno, nie mają szans, ale każdy normalny gracz tak - nikt od razu z permem za podkładkę nie leci... 

 

10 minut temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Ostatni mi czasem gra stała sie troszkę nie teges, strach coś powiedzieć bo zaraz adminowi na odcisk nadepniesz i cie zmutuje ... i powie bo tak. Gra powinna być 4fun tak mi sie zdaje ...

A to jak najbardziej trafne - np. mute, za namawianie graczy do "rtv", zwykle pisanie na chat, bo adminowi mapa odpowiadała ;). Gruba przesada.  

Edytowane przez Szyderca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stali bywalce powinni znać regulamin i go przestrzegać- po to został on stworzony. 

Zostawiając bezkarnie gracza łamiącego regulamin wiąże się z "większym popytem" na złamanie zasad- każdy gracz może się wtedy tłumaczyć "On zrobił to samo i nie dostał bana". Będzie to niesprawiedliwe względem innych graczy, co koniec końców najprawdopodobniej doprowadzi do zwiększenia ilości skarg na forum :) 

 

Co do mute... Zależy jak kto na to patrzy. Gdy na mapie padnie szyszka, namawianie graczy do wpisywania rtv to norma. Wg mnie świadczy to o tym, że gracze chcą grać dalej w zrównoważonym trybie. Jednak gdy ktoś nagminnie wrzuca na say, że "mapa słaba",  "dawac rtv", "jeszcze jedno rtv" etc. to dla mnie to zwykły spam, co w regulaminie jest uwzględnione

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, znasz gołąbka od początku, więc powinieneś wiedzieć, że w czasie gdy Ty grasz sobie normalnie to on myśli tylko o tym jak złamać regulamin, aby na tym zyskać. Myślenie w ludziach ciężko zmienić dlatego został on ponownie usunięty z serwera. Admin mutuje/gaguje najczęściej, gdy zaczyna się płacz o zmianę mapy, ponieważ nikomu się nie chce tego słuchać + jest to łamanie regulaminu.

 

38 minut temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Jest dużo graczy krzyczących do micro, gadających totalne idiotyzmy, abo gadających po fecie ich jakoś nie mutujecie. Ostatni mi czasem gra stała sie troszkę nie teges, strach coś powiedzieć bo zaraz adminowi na odcisk nadepniesz i cie zmutuje ... i powie bo tak.

Udowodnij proszę, podeprzyj się czymś, bo aktualnie widzę tylko zew nienawiści spowodowany najprawdopodobniej dzisiejszą rozgrywką.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TheExorcist11 napisał:

 Admin mutuje/gaguje najczęściej, gdy zaczyna się płacz o zmianę mapy, ponieważ nikomu się nie chce tego słuchać + jest to łamanie regulaminu.
 

 hehe no tu bym polemizował. Nie chciałem tego pisać ale podam przykład jeden z wielu z dziś nawet.  Gołąb coś gada do micro, zabija henka ( który zresztą dziś był na niego cięty ) a ten mu daje  mute, potem nawet czat mu zabiera. Jednocześnie np Mareczko albo Pan g w moim odczuciu więcej i głośniej krzyczą do micro, dosyć mocno emocjonalnie ciśna czasem i co? Nikomu nie przeszkadza ... i gadanie typu " a chcesz jeszcze pograć" albo tekst "a chcesz sie przekonać" no proszę ja was. 

Teraz Michałek jakiś czas temu, flagi zawieszone, często gęsto był zombiakiem, szyszki latały jak cukierki na festynie, teraz z powrotem admin gra normalnie wiadomo zdarza sie.

Damo flag nie ma za to przybrał sobie  za cel innych graczy zaczął wrzucać dema, szukać, węszyć zbierać dowody HEHE ( głęboki PRL) fakt zbiera tych głownie łamiących reg  i chwała mu za to ale lepiej chyba jak bym mogł banować na serwie, nie wiem nie wnikam czemu ale zaczynam sie obawiać o swoje konto bo zaraz kogoś zblocze albo jebne szyszke to znajde sie na forum z banem oO

Nie uderzam tez typowo w adminów ( zwłaszcza tych wymienionych to tylko były przykłady na szybko) bo wiadomo oni też wszystkiego nie widza, nie moga banowac na słowo maja lepszy/gorszy dzień ale niech traktują wszystkich jednakowo a nie tylko wybranych.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

 Jednocześnie np Mareczko albo Pan g w moim odczuciu więcej i głośniej krzyczą do micro, dosyć mocno emocjonalnie ciśna czasem i co? Nikomu nie przeszkadza ... i gadanie typu " a chcesz jeszcze pograć" albo tekst "a chcesz sie przekonać" no proszę ja was. 

@ In Qontrol by Q-dance z nl  To było mocne nie powiem przyznam Ci mam niestety problem z kulturą ale powód tego jest taki,że jestem uczulony właśnie na chamskie zagrywki i nie mam kontekstu do obrażania graczy ja chcę aby oni grali uczciwie jak Ja to robię gdy nie ma takich osób to nie wiem czy nie zauważyłeś idzie normalnie ze mną pogadać i nie drę za przeproszeniem "RYJA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Damo flag nie ma za to przybrał sobie  za cel innych graczy zaczął wrzucać dema, szukać, węszyć zbierać dowody HEHE ( głęboki PRL) fakt zbiera tych głownie łamiących reg  i chwała mu za to ale lepiej chyba jak bym mogł banować na serwie, nie wiem nie wnikam czemu ale zaczynam sie obawiać o swoje konto bo zaraz kogoś zblocze albo jebne szyszke to znajde sie na forum z banem oO

Zgłasza graczy łamiących regulamin, gdzie tu widzisz problem?  (Abstrahując od tego to @ Damo Damowski imo powinieneś wrócić na adma ZM jak masz czas i nie ma innych przeciwwskazań, bo rzeczywiście sporo twoich zgłoszeń na forum).

 

2 godziny temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Jest dużo graczy krzyczących do micro, gadających totalne idiotyzmy, abo gadających po fecie ich jakoś nie mutujecie.

Jeżeli admini nie dopełniają swoich obowiązków, nie reagują na zgłoszenia to napisz skargę, konkrety...

 

2 godziny temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

toksycznych graczy psujących na prawdę atmosferę na serwie i cziterów powinniśmy wycinać jak chwasty ... ale jest jedno małe ale. Gołab a wcześniej ciamajda to stały bywalec od samego początku tego projektu serwera grał tu z nami jak jeszcze były worki z piaskiem do kładzenia ( ehhh czemu tego nie było to było przede wszystkim granie TP ), gra dosyć specyficznie ale nie ubliża nikomu, nie wydziera sie do micro czasem zdarzy mu sie podłożyć to fakt. Ale czy pozbywanie sie na stałe takich ludzi jest ok i można porównywać go z cziterem czy total TOXIC graczem?

To, że ktoś jest stałym bywalcem nie ma absolutnie żadnego znaczenia, taki argument jest inwalidą, regulamin dotyczy wszystkich, jeśli widzisz, że jakiś gracz/admin łamie regulamin to niezwłocznie zgłoś to na say_team@ lub na forum (jeśli poprzednie nie poskutkuje).

 

Robisz temat typu passive-aggressive niby nikomu nic nie zarzucasz, a jednak masz jakiś problem, napisz skargi na konkretnych adminów/graczy a nie psioczysz, że "no ogółem jest chu*owo ręka rękę myje wracamy do komuny". Za napisanie sensownej skargi nikt cię nie zbanuje.

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ In Qontrol by Q-dance z nl  gołąbek przed resetem fragbansa miał perma, którego osobiście mu dałem za oczernianie właściciela. Żeby było śmieszniej konwersacje, którą wtedy prowadził na serwerze, prowadził ją z Tobą, gdzie tylko mu przytakiwałeś, że o wszystkim wiesz. Nagranie audio odsłuchał wtedy sam @ [URLOP] GET . Dziwisz się, że został tak potraktowany? Spokojnie, może jednak nie dostanie tego perma, a jak tak to pewnie znów wróci po kolejnym resecie.

 

11 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Ostatni mi czasem gra stała sie troszkę nie teges, strach coś powiedzieć bo zaraz adminowi na odcisk nadepniesz i cie zmutuje ... i powie bo tak. Gra powinna być 4fun tak mi sie zdaje ...

 

Nie prawda. W ostatnim czasie doszło kilku nowych adminów, gdzie sam jestem świadkiem jak co chwilę upominają graczy przez mikrofon lub zachęcają do zapoznania się z regulaminem serwera. Oczywiście to nie tyczy się recydywistów.

 

A "nie teges" to ostatnim czasem stało się z Tobą i to potwierdza chociażby ten ban, którego dostałeś na tydzień od @ Re:Mask3d  za reklamowanie serwera innej sieci, gdzie prawdopodobnie miałeś IP pod bindem. Kiepsko.

 

11 godzin temu, Szyderca napisał:

A to jak najbardziej trafne - np. mute, za namawianie graczy do "rtv", zwykle pisanie na chat, bo adminowi mapa odpowiadała ;). Gruba przesada. 

 

Kolejna gównoprawda i przeinaczenie sytuacji. Mute na czat dostają gracze, którzy spamują / proszą / jęczą o wpisanie rtv, gdzie i tak ostatnio jest to rzadkością. Takich osób jest jedna, dwie? I to zazwyczaj kiedy poleci pierwszą szyszka na anekinie, co jest kompletnie żenującym zachowaniem.

 

10 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

hehe no tu bym polemizował

 

Co byś polemizował? Że jak ktoś 15 razy napisze na czacie rtv lub co chwilę namawia innych, truje dupę, to to nie jest spam i łamanie regulaminu? Czy jednak po prostu Ci się to podoba i jako admin nie zrobiłbyś z tym nic? Bo nie rozumiem.

 

10 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Gołąb coś gada do micro, zabija henka ( który zresztą dziś był na niego cięty ) a ten mu daje  mute, potem nawet czat mu zabiera. Jednocześnie np Mareczko albo Pan g w moim odczuciu więcej i głośniej krzyczą do micro, dosyć mocno emocjonalnie ciśna czasem i co? Nikomu nie przeszkadza ... i gadanie typu " a chcesz jeszcze pograć" albo tekst "a chcesz sie przekonać" no proszę ja was. 

 

Popatrzmy ile minut dzisiaj gołąbek przegrał na serwerze:

BrObOKP.png

 

Prawie 600 minut czyli 10 godzin. Grałeś na wcześniejszych mapach kiedy gadał głupoty przez mikrofon, że "uwaga on się teraz będzie podkładał bla bla bla"? Nie wydaje mi się więc wyciągnąłeś wnioski z jednej mapy... "no proszę ja Ciebie".

 

10 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Teraz Michałek jakiś czas temu, flagi zawieszone, często gęsto był zombiakiem, szyszki latały jak cukierki na festynie, teraz z powrotem admin gra normalnie wiadomo zdarza sie.

 

No i widzisz, kolejny przykład na to, że coś piszesz a nawet dobrze nie zorientujesz się w pewnych kwestiach. A w tej akurat wystarczy tylko wejść na profil @ Michalek  i spojrzeć jaką ma rangę.

 

10 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Damo flag nie ma za to przybrał sobie  za cel innych graczy zaczął wrzucać dema, szukać, węszyć zbierać dowody HEHE ( głęboki PRL) fakt zbiera tych głownie łamiących reg  i chwała mu za to ale lepiej chyba jak bym mogł banować na serwie, nie wiem nie wnikam czemu ale zaczynam sie obawiać o swoje konto bo zaraz kogoś zblocze albo jebne szyszke to znajde sie na forum z banem oO

 

A sam wcześniej napisałeś:

11 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Nie mam też zamiaru wrzucać swoich demek bo nie o to w tym chodzi...

 

Halo, to sam zbierasz demka na adminów a o mnie piszesz, że zacząłem wrzucać dema, szukać, węszyć, zbierać dowody? Nie wspominając o Twoich głupich docinkach na serwerze mówiąc przez mikrofon coś typu: "O! Nielegalne polowanie! Nagrywam! Wszystko się nagrywa!" jak np. dany admin poluje na dwóch zombiaków. Ja rozumiem, że to są "żarty", ale trochę niefajnie to wygląda względem tego co tutaj napisałeś.

 

Nawet jeśli napisałbym 15 skarg w ciągu dnia to co Cię to obchodzi? Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię dostawać szyszek na pysk od gracza, który np. biegał sobie po mapie w trakcie multi infekcji czy po prostu nożował zombiaka, tym bardziej jeśli wiem, że to osoba, która ma jakiś staż gry. Nie rozumiem dlaczego przysrałeś się tutaj do mnie. Chyba dla niektórych to oprócz tego, że nie mam flag, to lepiej jeszcze jakbym nie miał możliwości pisania tych skarg :D

 

Moja rada dla Ciebie - pograj trochę systematyczniej na ZM, poznaj trochę nowych adminów, poobserwuj jak pracują a nie przychodzisz raz na tydzień co potwierdza Twoje GT i wypowiadasz się w zmianach na serwerze "Go to update" czy zakładasz takie tematy jak ten, który chyba ma na celu tylko wywołać gównoburzę. Z całym szacunkiem to taki @ PanGie , który drze ryja, po swojej aktywności mógłby się więcej wypowiedzieć o adminach niż Ty sam.

 

G7b5uJ6.png

( tak wiem, że ten ostatni tydzień to czas banicji, ale wcześniej żadnej nie miałeś i również Cię nie było )

 

Podsumowując...

Jeśli widzisz jakieś uchybienia w pełnieniu funkcji przez adminów to napisz skargę podpierając ją dowodem, to samo tyczy się Ciebie @ Szyderca . A nie przychodzicie na forum i dosłownie plujecie na ich pracę, gdzie każdego dnia zmagają się z jakimiś delikwentami bo doskonale wiecie jakie jest community na ZM. Dlatego w trosce o nich, jak i o sam szacunek za to co robią, prosiłbym osoby kompetentne o wyrzucenie tego tematu do archiwum, a całą resztę o rozsądniejsze podejście do tego typu spraw.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Damo Damowski
  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ZM to jednak wieczna gruba impreza. Skargi, zażalenia, odwołania, nawet offtopic  robi się toxic xD - nie jest tu nudno :D

 

@ In Qontrol by Q-dance z nl

Regulaminy są po to aby ich przestrzegać, a przestrzegać musi ich każdy. Jedyna różnica jest taka, że nowych graczy można jeszcze usprawiedliwić, uczulić i wprowadzić. Oczywiście, każdemu się zdarzy, ale nie notorycznie. W końcu wszyscy chcemy grać z kimś lub przeciwko komuś, a nie siedzieć sami JEDNAK jak wspomniał @ Damo Damowski  chcemy też czerpać z gry przyjemność sprawiedliwej gry. Starsi stażem gracze powinni dawać przykład. Zgodzisz się ze mną?

Pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kasto23 napisał:

 

 

Robisz temat typu passive-aggressive niby nikomu nic nie zarzucasz, a jednak masz jakiś problem, napisz skargi na konkretnych adminów/graczy a nie psioczysz, że "no ogółem jest chu*owo ręka rękę myje wracamy do komuny". Za napisanie sensownej skargi nikt cię nie zbanuje.

 Hmmm  stwierdzłem że w moim odczuciu admini nie traktują wszystkich po rowno, stad mam jakiś " problem".   A dzisiejsza akcja z mute następnie zabranie czatu dosłownie za Free mnie w tym utwierdziła. Od dziś faktycznie wprowadzam swój zapis i udowodnie wam że nie wszystko jest ok jak tu co niektorzy sądzą. Nigdzie też nie wspominałem by była jakaś taryfa ulgowa dla stałych graczy. Grubsze łamanie regu powinno skutkować karą ale nie może być tak że jednego karzemy bo mnie zabił a drugiemu nic nie robimy. Można zamknąć bo nie dojdziemy do porozumienia. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Grubsze łamanie regu powinno skutkować karą

I tu zaprzeczasz sam sobie, założyłeś temat broniąc kogoś kto ten regulamin łamie świadomie i z premedytacją. Sam też nie jesteś niewiniątkiem i sam nieraz przymknę oko na twoje zachowanie bo grasz tu tyle czasu. Ale jak tak stawiasz sprawę to okej... czekamy na twoje dowody a z mojej strony wiedz że ja ciebie też bede bacznie obserwował. Sam wiesz jak jest na serwerach i z czym borykają się admini nawet sam próbowałeś swoich sił, co wyszło jak wyszło ? i dalej masz ze wszystkim problem, jak z resztą przez cały czas odkąd tu jesteś. Czas pokaże kto tu jest po co... do zobaczenia na serwerze!

  • Ustrzel fraga! (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kZa napisał:

I tu zaprzeczasz sam sobie, założyłeś temat broniąc kogoś kto ten regulamin łamie świadomie i z premedytacją. Sam też nie jesteś niewiniątkiem i sam nieraz przymknę oko na twoje zachowanie bo grasz tu tyle czasu. Ale jak tak stawiasz sprawę to okej... czekamy na twoje dowody a z mojej strony wiedz że ja ciebie też bede bacznie obserwował. Sam wiesz jak jest na serwerach i z czym borykają się admini nawet sam próbowałeś swoich sił, co wyszło jak wyszło ? i dalej masz ze wszystkim problem, jak z resztą przez cały czas odkąd tu jesteś. Czas pokaże kto tu jest po co... do zobaczenia na serwerze!

Oczywiście jest i alfa i omega serwerowni, najmądrzejszy ze wszystkich, wywyzszajacy swą persone na serwie. Jesteś jedynym graczem z którym nie chce się grać i twój lekceważacy stosunek do pozostałych jest zatrważający. Ciągle masz jakiś problem do mnie. Ja gram czysto moja historia banow od 7 lat jest praktycznie pusta( moze z 5 lekkich banow było i ostatni z reklama co było czystym przypadkiem bo od razu jak zobaczyłem to przeprosiłem zreszta bylo same ip bo w konsoli zamiast conect ip wpisało sie say ip) Nie zaprzeczam sobie jeszcze raz napisze to że gołąb się podkładał od czasu do czasu jest faktem i tu karą się zgadza ale myślę że nie wszystkich traktujecie po równo ot to całą filozofia. Myśle że można zamknać bo zaraz wyjdzie ze ja vs admini a z góry wiadomo że jestem na straconej pozycji co nie było głównym założeniem mego postu lecz zwrócenie małej uwagi na niektóre zachowanie. Pozdro 

Edytowane przez In Qontrol by Q-dance z nl
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Jesteś jedynym graczem z którym nie chce się grać i twój lekceważacy stosunek do pozostałych jest zatrważający

Przedstaw jakieś dowody a  nie pieprzysz kacapoły...

 

2 godziny temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Ciągle masz jakiś problem do mnie

Nie do ciebie tylko do twojego zachowania. Tu.. że namawiasz nowych graczy do łamania regulaminu, tego że cały czas cos ci nie pasuje i ze wszystkim masz problem, oraz że wtrącasz się w sprawy które cie nie dotyczą...

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kZa napisał:

Przedstaw jakieś dowody a  nie pieprzysz kacapoły...

 

Nie do ciebie tylko do twojego zachowania. Tu.. że namawiasz nowych graczy do łamania regulaminu, tego że cały czas cos ci nie pasuje i ze wszystkim masz problem, oraz że wtrącasz się w sprawy które cie nie dotyczą...

Ale jakie dowody? Po prostu taki jesteś z góry patrzysz na resztę i tyle. To kwestia charakteru wystarczy chwile ciebie posłuchać jak gadasz do micro. Jak namawiam do łamania regulaminu co to za bełkot? To ze mowie " nielegalne polowanie" albo czasem robie za trola, wszystko w granicach przyzwoitości. Nikogo nie blocze, nie podkładam sie i nie ubliżam. To ze narzekam na brak autokampy? Przecież mogę sie nie zgadzać z ta decyzja. Problemu nie mam ze wszystkimi tylko raczej z toba. To ze napisałem topic w którym zwięźle opisałem moje odczucie nazywasz wtrącaniem sie w nie swoje sprawy? Po to jest forum by dyskutować czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Po prostu taki jesteś z góry patrzysz na resztę

To są jakieś twoje urojenia....

 

1 godzinę temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

Jak namawiam do łamania regulaminu co to za bełkot? To ze mowie " nielegalne polowanie" albo czasem robie za trola, wszystko w granicach przyzwoitości.

A właśnie że, zazwyczaj robisz to do osób które słabo ogarniają, dajesz fake info i potem się cieszysz do mikro jak...lepiej nie będę kończył. Ale wiedz że ci to ukruce!

 

1 godzinę temu, In Qontrol by Q-dance z nl napisał:

To ze napisałem topic w którym zwięźle opisałem moje odczucie nazywasz wtrącaniem sie w nie swoje sprawy?

Nie chodzi tylko o to, ty za każdym razem dokładasz swoje 3 grosze więc skończ tu się wybielać. Jak mówiłem, do zobaczenia na serwerze. A czas wszysko pokaże i zweryfikuje.

  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kZa napisał:

 

 

A właśnie że, zazwyczaj robisz to do osób które słabo ogarniają, dajesz fake info i potem się cieszysz do mikro jak...lepiej nie będę kończył. Ale wiedz że ci to ukruce!

 

 

I widzisz tu cie mam, podaj mi według regulaminu co robię źle i za co chcesz mnie ukrucić? fake info, za lekki troling? Chcesz być teraz dobrym szeryfem i pokażesz mi co mi wolno a co nie ... dlatego wracam do twojego wywyższania sie taki masz charakter. Pozdro

ps. za fake info to ty byś musiał zacząć banowac zaczynając od Michałka skończywszy na Damo jak i 3/4 serwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to zobaczymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Damo Damowski napisał:

Kolejna gównoprawda i przeinaczenie sytuacji. Mute na czat dostają gracze, którzy spamują / proszą / jęczą o wpisanie rtv, gdzie i tak ostatnio jest to rzadkością.

OMFG, nawet nie bylo cie przy tej sytuacji, ale wiesz najlepiej. Po co ty w ogóle się wtrącasz nie znając omawianej akcji... litości. Każdy kto to widział, miał lekki niesmak. Typ nie spamował, nie mówił nic przez mikro itd. Dostał mute dla przykładu...  ot tak.

 

Propo skarg na adminów - to nie ma sensu

18 godzin temu, Damo Damowski napisał:

Podsumowując...

Jeśli widzisz jakieś uchybienia w pełnieniu funkcji przez adminów to napisz skargę podpierając ją dowodem, to samo tyczy się Ciebie @ Szyderca .

 

Zgłoszony z demkiem rozpiską itd, nic to nie dało.

@ In Qontrol by Q-dance z nl , czas, żebyś sobie odpuścił, bo już się zaczynają groźby, będziesz na siłę banowany czy to za podkladke, fake info, "spam" itd. Tak się to wszystko kończy. @ kZa - postawa godna admina.

Edytowane przez Szyderca
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Szyderca napisał:

zaczynają groźby, będziesz na siłę banowany czy to za podkladke, fake info, "spam" itd

Yyy gdzie ty widzisz jakiekolwiek groźby? Banowanie na siłę? Hah chyba ty tak robiłeś za swojej kadencji więc nie pieprz głupot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyderca napisał:

OMFG, nawet nie bylo cie przy tej sytuacji, ale wiesz najlepiej. Po co ty w ogóle się wtrącasz nie znając omawianej akcji... litości. Każdy kto to widział, miał lekki niesmak. Typ nie spamował, nie mówił nic przez mikro itd. Dostał mute dla przykładu...  ot tak.

 

Napisałem OGÓLNIE jak wygląda sprawa mute'ów na czat i pisząc, że przeinaczasz sytuacje to chodziło mi o Twój tekst, że admini zabierają możliwość pisania na czacie bo ktoś wpisał rtv a im się mapa podoba. A wtrącam się dlatego, że nie pozwolę srać na kolejną paczkę adminów bo Wam jest z czymś niewygodnie lub kimś.

 

Zastanawiam się jakim cudem miałeś tutaj rangę administratora serwerów. A Twoje wcześniejsze wchodzenie na aktywnym banie i śmianie się nam w twarz tylko potwierdziło, że jedyna różnica między Tobą a np. manadrynem była taka, że do kompletu brakowało, żebyś jeszcze wtedy na sh latał.

 

7 minut temu, Szyderca napisał:

Propo skarg na adminów - to nie ma sensu

 

Nie? A ostatnia skarga na @ Michalek  po której został zdegradowany? Albo kiedyś na mnie, po której miałem tydzień zawieszenia? Sensu to nie ma ten temat.

 

9 minut temu, Szyderca napisał:

@ In Qontrol by Q-dance z nl , czas, żebyś sobie odpuścił, bo już się zaczynają groźby, będziesz na siłę banowany czy to za podkladke, fake info, "spam" itd. Tak się to wszystko kończy. 

 

Pewnie wiesz to z własnego doświadczenia kiedy jeszcze miałeś flagi na serwerze i sypałeś 10 godzinnymi banami na prawo i lewo.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde odwołanie lub skarga są sprawdzane przeze mnie z największą dokładnością oraz absolutną bezstronnością, więc pisanie że "skargi nic nie dają" lub "nie ma to sensu" to zwykłe oszczerstwa w moją stronę. Pisanie, że admini znęcają się nad osobami, których nie lubią to zwykłe oszczerstwo w ich stronę, dodatkowo nie poparte argumentem, o który uprzejmie prosiłem.

@ In Qontrol by Q-dance z nl piszesz, że @ kZa się wywyższa co jest kompletną bzdurą. Admin ten jest konsekwentny w swoim działaniu i nie podejmuje zbytecznych dyskusji na serwerze. Będąc zwykłym graczem też widziałem kZa w roli tego złego, ale zrozumiałem sposób jego myślenia dopiero, gdy sam zostałem adminem - może tego tutaj u Ciebie zabrakło. Nie ważne czy to ten według Ciebie zły osobnik kZa, czy zwykły gracz, każdy spojrzy na takie oszczerstwa ze grymasem na twarzy i spadnie jego uprzejmość wobec Twojej osoby.

Co do samego tematu "banowania": regulamin jest jeden dla wszystkich. Każdy gracz i admin musi go przestrzegać, a za nieprzestrzeganie go są przewidziane kary zarówno dla graczy jak i adminów.

Wytykać błędy innym jest łatwo (najłatwiej bez dowodów jak tutaj), ale zrobić coś pożytecznego już ciężej, więc proszę o szanowanie pracy moich adminów i mojej.

Temat nie wniósł nic poza negatywnymi emocjami, dlatego zostaje on przeniesiony do kosza.

Pozdrawiam

  • Ustrzel fraga! (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kozacki Styl
      Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany.
      Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze 
      Wypis z consoli

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: RecyDywistA
      ||| IP: 188.146.104.57
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331
      ||| Nick admina: Sunwolf
      ||| Powod: blokujesz szalonego
      ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58
      ||| Dlugosc: 4 godzin
      ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin
      ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      * Przywileje ustawione
    • Przez Saymunq
      Jaki prawem masz mówić, że jestem chory, masz na to jakieś dowody?
    • Przez Upsik
      Takich graczy powinno się całkowicie wykluczyć z grania na serwerze. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności