Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, przychodzę z problem odnośnie spadków fps w Counter-Strike: Global Offensive podczas poruszania myszka. Próbowałem już wiele rzeczy np z jakimś procesem ktory obciaza, i nic nadal mam nawet jak porusze minimalnie myszka to mam spadki z 200 do 60 

Mam cos takieg odkad zainstalowalem windows 10 bo na 7 nie mialem takiego czegos 

Moj sprzet

fx-6100

r7 370 2gb

8 ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach graficznych grasz? Próbowałeś coś z nimi kombinować? Aplikacja zewnętrzna do korygowania wydajności karty graficznej.
Od tego bym zaczął, ponieważ nie wydaje mi się aby wina leżała po stronie procesora czy pamięci ram. Podczas uruchomionej gry zainteresowałbym się możliwością weryfikacji jak bardzo obciążone są dane podzespoły. Jeśli któryś będzie pracował na granicy swoich możliwości będziesz mógł podjąć trop. Dawno się tym nie interesowałem więc konkretniejszej pomocy niestety nie mogę udzielić, ale mając tą wiedzę myślę że możesz szukać informacji dalej, chyba że tutaj ktoś będzie znał rozwiązanie Twojego problemu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zainteresowania tematem.

Temat zamykam.

 

Pozdrawiam WERS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez cry ¿
      hej, mam taki problem od tygodnia - dramatyczne spadki fps 
      nie tylko w csie, a w każdej grze.
      wystarczy, ze tylko ruszę myszka szybciej i spada do 30-60 fps ze 150-250 
      wiecie o co może chodzić? nic nie instalowałem, skanowałem całego kompa programem ESET i nic nie wyskoczyło… czy tez tak ktoś miał?
      any help??? 
    • Przez heros11
      Hej,
      zainstalowałem sobie cs:go na starym lapku z linuxem kde. Jest z nim lekki problem. Cs bardzo często przez kilka sekund cofa jak przy wysokim pingu, ale to nie kwestia pingu. ( stały koło 30) Nie jest to też kwestia fpsów, one też są w miarę stałe.
      Macie może jakiś pomysł jak to naprawić?
    • Przez 138
      Cześć.
      Gdy gram w 1.6 (steam) i mam w tym samym czasie otwarte chociaż jedno okienko czatu Steam lub odpaloną przeglądarkę (operaGX), to jakoś dziwnie spada mi czułość myszy oraz herce (144<). No, zaczyna mulić. Wyłączę czat lub/i przeglądarkę, a problem jakby ręką odjął. Miał ktoś kiedyś taki problem i zna rozwiązanie oprócz oczywistego? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności