Skocz do zawartości
Ruku

[KOSZ] Propozycję na serwer 3 Maps

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

W tym temacie zbiorę propozycję odnośnie serwera 3 Maps

 

Zmiana komunikacji po śmierci

 

Według mnie, jest to najpotrzebniejsza zmiana z tym wszystkich. Powinno być tak samo jak na Mirage 128TR czyli jak na zwykłym mmie. Drużyna nawet po śmierci widzi tylko swoich sojuszników a nie przeciwnika. Na 3 maps po śmierci drużyna widzi także przeciwnika. Co prawda żyjące osoby nie słyszą info na mikrofonie ale potrafią czytac czat a admin nie może sprawdzić czy ktoś podpowiada bo nie widzi czatu druzynowego przeciwnika. Jest to też nie fajne pod tym wzgledem ze nie mozna podac swojemu teamowi po śmierci infa tylko trzeba pisać a podczas walki tego się zwyczajnie nie czyta.

 

Kraj pochodzenia

 

Ta propozycja jest czysto kosmetyczna, chodzi mi o takie flagi jakie sa na serwerze Retake przy nickach z jakiego kraju pochodzi.

 

Nowe komendy

Proponuję dodać komendę !rs która jest na innych serwerach naszej sieci. Gracze często o nią pytają. Proponuję także dodać anty afk lub komendy votekick,votemute ze względu na dużą ilość osób afczących cała mape lub osób przeszkadzających w grze.

 

Dodanie dodatków dla VIP

Serwer 3 Maps nie jest nastawiony pod tryb turniejowy tylko bardziej pod szybki i ciekawy meczyk. Proponuję dodać do usługi vip parę nowych opcji np;

Healthshot

Podwójny skok

Hp za zabójstwo

Granat WH

Myślę, że zachęciło by to graczy do zakupu usługi.

 

Głosowanie na zwycięską drużynę 

 Gracze na początku rundy będą mogli poprzez odpowiednią komendę głosować na drużynę która ma wygrać, może być to czysto dla zabawy. Można zrobić także  jakąś topke głosowań kto ile razy miał racje odnośnie wyniku meczu. 

 

Losowy VIP na starcie mapy

 Na rozpoczęcie każdej mapy byłby losowany jeden darmowy vip na całą mapę. Pozwoliło by to graczom zapoznać się z daną usługą oraz zachęcić ich do zakupu takiej usługi w przyszłości.

 

VIP dla najlepszych graczy

Jak pewnie wiecie na naszym serwerze co jakiś czas odbywa się reset rang. W tym pomyślę chodzi o to aby gracze z top 10 dostawali odpowiednio nagrody za wbijanie tych pkt. Dodatkowym pomysłem do tego jest to aby było to przyznawane tylko przez wypisanie wniosku na forum co zachęciłoby graczy do wchodzenia na forum.

Moja propozycja nagród:

Miejsce 1 - VIP 30 DNI  ?

Miejsce 2 - VIP 7 DNI  ?

Miejsce 3 - VIP 4 DNI  ?

 

 

Dodatkowe wiadomości na chacie

 Kolejną propozycją są automatyczne wiadomości typu ,,Potrzebujesz pomocy ? Widzisz osobę używającą wspomagacze ? Zgłoś to na u@ !,, lub ,, Zapraszamy na nasze forum fragujemy.com aby zapoznać się z życiem serwera i nie przegapić nowych konkursów,,. Wiadomości pojawiałby się w odstępie około 2-3 minut. Na serwerze Retake przydałaby się też automatyczna wiadomość o rekrutacji na admina.

 

 

Limit AWP

Proponuję zwiększenie limitu AWP do 2 sztuk w drużynie. Po wielu testach i pytaniach skierowanych do graczy ta liczba wydaję się najbardziej optymalna.

 

Zachęcam do wypowiadaniu się na temat zaproponowanych zmian

 

Przerzucanie graczy

Można by też dorzucić do panelu admina opcję przerzucania graczy do innej drużyny. Opcja ta ułatwia balans drużyn i przenoszenie osób co ciągle zmieniają drużynę na wygrywającą

 

 

*Temat zostanie edytowany jeżeli przybędą nowe propozycję lub dacie pomysł jak zmienić te zamieszczone wyżej. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Chciałbym się podpiąć pod temat, bo no serwer wymaga wielu poprawek. Większość została wymieniona wyżej 

Informuje, że może ktoś z administracji sprawdziłby serwer pod względem plików i nie tylko bo zdarzają się sytuacje gdzie enemy potrafi stać się "niewidoczny" na kilka minut 

Co do czatu to jak najbardziej powinno zostać to zmienione, bo jak wchodzą osoby poniżej +14 to jest po prostu masakra, dlatego, że oni nie rozumieją (nie wszyscy) aby nie pisać pozycji enemy na czacie, potem dochodzi do różnych sytuacji :) 

Proponuję także wprowadzić FREE VIP'A od godziny np : 23:00 do 10:00 domniemam, że to na pewno byłoby ciekawe rozwiązanie a za razem zwiększyła by się liczba graczy na serwerze 

Zaproponowałbym też otwarcie rekrutacji na serwerze bo jak gram już dłuższy czas to admini wchodzą tam od święta :) puścić info na serwer, że jest otwarta rekrutacja i może w końcu zwiększyłoby się grono administracji serwera 

Może taka drobnostka, ale no nazwa serwera jest nie odpowiednia, ponieważ na serwerze są 4 mapy nie 3 ;'D 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Aquarius. napisał:

Informuje, że może ktoś z administracji sprawdziłby serwer pod względem plików i nie tylko bo zdarzają się sytuacje gdzie enemy potrafi stać się "niewidoczny" na kilka minut 

Kiedy zauważyłeś ten problem ? Parę dni temu go naprawiliśmy chyba, że znowu się pojawia

7 minut temu, Aquarius. napisał:

Co do czatu to jak najbardziej powinno zostać to zmienione, bo jak wchodzą osoby poniżej +14 to jest po prostu masakra, dlatego, że oni nie rozumieją (nie wszyscy) aby nie pisać pozycji enemy na czacie, potem dochodzi do różnych sytuacji :) 

Jest zasada mikrofon po mutacja, jednakże jak już zauważyłeś brakuję administracji która by egzekwowała tą zasadę.

8 minut temu, Aquarius. napisał:

Proponuję także wprowadzić FREE VIP'A od godziny np : 23:00 do 10:00 domniemam, że to na pewno byłoby ciekawe rozwiązanie a za razem zwiększyła by się liczba graczy na serwerze 

Jak dla mnie jest to chwilowo słaby pomysł, powinniśmy się skupić najpierw na zapełnieniu serwera w dzień a nie w nocy. Poza tym zniechęciło by to przyszłe osoby do zakupu usługi VIP. Może @ GET  i @ .jasiek  będą mieli inne zdanie na ten temat.

10 minut temu, Aquarius. napisał:

Zaproponowałbym też otwarcie rekrutacji na serwerze bo jak gram już dłuższy czas to admini wchodzą tam od święta :) puścić info na serwer, że jest otwarta rekrutacja i może w końcu zwiększyłoby się grono administracji serwera 

Rekrutacja na admina jest otwarta, i tu znowu pojawia się propozycja już podana wcześniej by dodać wiadomość na serwerze o otwartej rekrutacji.

11 minut temu, Aquarius. napisał:

Może taka drobnostka, ale no nazwa serwera jest nie odpowiednia, ponieważ na serwerze są 4 mapy nie 3 ;'D 

Jest to spowodowane tym, że są 3 mapy podstawowe i jedna zmieniana co miesiąc. Nawet jak są 3 podstawowe i 1 co miesiąc nowa no to zawsze wychodzą 4 mapy więc także jestem za tą zmianą.

 

Pozdrawiam

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, że pisze kolejny post, ale nie mogę edytować swojego pierwszego postu, ale pisze aby dodać jeszcze kilka poprawek :) 

Chodzi mi o:

1. Balans drużynowy, proponuję odblokowanie bombsite'u B gdy liczba graczy w CT będzie wynosiła 5 a nie 4, i to samo po stronie TT czasem gram i widzę jest 4 CT i 2 TT , i gramy na bombsite'y, także proponuję to zmienić na pewno po lepszy to jakoś gry bo póki co to jest bezsens granie na A i B jak jest tak mało graczy, chyba że automatyczny balans drużyn zacznie działać poprawnie :) 

2. Free look, noo to już naprawdę wymaga usprawnienia ja nie wiem jak można wyobrazić sobie latanie na "free look" (wolna kamera) to jest jest totalny bezsens, nie dość, że w teorii można podpowiadać to jeszcze można sobie latać po mapie na wolnej kamerze i pisać jeszcze bardziej dokładne pozycje enemy 

 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Aquarius. napisał:

1. Balans drużynowy, proponuję odblokowanie bombsite'u B gdy liczba graczy w CT będzie wynosiła 5 a nie 4, i to samo po stronie TT czasem gram i widzę jest 4 CT i 2 TT , i gramy na bombsite'y, także proponuję to zmienić na pewno po lepszy to jakoś gry bo póki co to jest bezsens granie na A i B jak jest tak mało graczy, chyba że automatyczny balans drużyn zacznie działać poprawnie :) 

Ja od siebie proponuję jeszcze dodanie takiej opcji, że jak jest gra na 1 bs to on się zmienia czasem jest A a czasem B

12 minut temu, Aquarius. napisał:

2. Free look, noo to już naprawdę wymaga usprawnienia ja nie wiem jak można wyobrazić sobie latanie na "free look" (wolna kamera) to jest jest totalny bezsens, nie dość, że w teorii można podpowiadać to jeszcze można sobie latać po mapie na wolnej kamerze i pisać jeszcze bardziej dokładne pozycje enemy 

To jest część całej tej opcji widzenia przeciwnika po śmierci i podpowiadania na chacie. Naprawdę przydałoby się to przebudować 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Zmiana komunikacji po śmierci

 

Dokonałem zmian, że żywi nie będą widzieć chatu nieżywych. Ten serwer nie będzie nigdy turniejowy.

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Kraj pochodzenia

 

Nie ma takiej potrzeby.

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Proponuję dodać do usługi vip parę nowych opcji np;

Healthshot

Podwójny skok

Hp za zabójstwo

Granat WH

Myślę, że zachęciło by to graczy do zakupu usługi.

 

Będziemy przebudowywać V.I.P'a na tym serwerze.

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Głosowanie na zwycięską drużynę 

 

I tu się mogę zgodzić.

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Losowy VIP na starcie mapy

 

Tu się również mogę zgodzić. Najprawdopodobniej na ONLY MIRAGE #64 będzie FREE-V.I.P utrzymany, a losowanie przerzucimy na ten serwer.

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Dodatkowe wiadomości na chacie

 

Przecież wszystkie informacje na czacie masz... 

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Limit AWP

 

Za mała liczba slotów.

 

W dniu 15.04.2020 o 16:46, maks0033 napisał:

Przerzucanie graczy

 

Dodane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności