Jump to content
D F

[ROZWIĄZANY] Vip gungame

Recommended Posts

Forma zapłaty:  sms 
Data złożenia zamówienia: 13.04.2020 11:31
Nazwa zakupionej usługi: VIP

Dane identyfikacyjne usługi: STEAM_0:1:30777055

STEAM_0:1:30777055

Serwer, którego dotyczy problem: GunGame
Opis problemu: Po wpisaniu kodu nie otrzymuję VIP. Minęło pół godziny, a nadal nie ma.

Uwagi: brak

Cześć,

Nie ma usługi na podany STEAM:ID.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

6 godzin temu, GET napisał:

Cześć,

Nie ma usługi na podany STEAM:ID.

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Ale co to znaczy? Przecież wysłałem SMS, otrzymałem sms zwrotny z kodem, ale po wpisaniu go nie otrzymuję VIP. Wszystko podczas gry na nicku:

asior

Edited by D F

Szczerze mówiąc, to nie rozumiem tego całego zamieszania.

Wygląda na to, jakbyś nie kupił w ogóle usługi. Praktycznie nigdzie nie ma odnotowanej informacji, zarówno w sklepie WWW jak i logach serwera, abyś dokonał zakupu. Bo jeśli myślałeś, że po wysłaniu SMS telepatycznie Ci przydzieli usługę to jesteś w błędzie. Wina jest ewidentnie po Twojej stronie. Podaj kod SMS to sprawdzę status jego realizacji, ale pewnie będzie "do wykorzystania".

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Godzinę temu, GET napisał:

Szczerze mówiąc, to nie rozumiem tego całego zamieszania.

Wygląda na to, jakbyś nie kupił w ogóle usługi. Praktycznie nigdzie nie ma odnotowanej informacji, zarówno w sklepie WWW jak i logach serwera, abyś dokonał zakupu. Bo jeśli myślałeś, że po wysłaniu SMS telepatycznie Ci przydzieli usługę to jesteś w błędzie. Wina jest ewidentnie po Twojej stronie. Podaj kod SMS to sprawdzę status jego realizacji, ale pewnie będzie "do wykorzystania".

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Zapłaciłem za usługę, której nie otrzymałem. Napisałem więc na forum, a po tych zdawkowych i niepełnych odpowiedziach (ktoś mi pisał o jakimś haśle - WTF?) nadal nie wiem na czym stoję.

Kod wysłałem przez prywatną wiadomość. W grze wprowadzałem go kilkukrotnie - menu zakupu VIP pokazywało mi, że wprowadzony kod to właśnie taki, jaki otrzymałem. Wybierałem opcję "odśwież", ponownie się łączyłem z serwerem, czekałem kilka rund i nic - vipa jak nie było, tak nie ma.

Dobra, już wiem.. Po wprowadzeniu kodu trzeba go zatwierdzić wybierając "Kup usługę". Grałem na wielu serwerowniach i to pierwsza, gdzie tak to działa..
e9dc9194b3.png

Edited by D F
  • Shoot frag! (+) 1

Sprawdziłem kod SMS i wcale się nie pomyliłem - nie dokonałeś żadnego zakupu usługi, stąd logicznym jest, że jej nie ma. Kod nadal jest do wykorzystania, zatem proszę idź na serwer i zakup usługę zgodnie z instrukcją wyświetlaną na samej górze. Gdybyś jednak miał problem to już tłumaczę:

1. Wpisujesz /fgshop i otwiera się menu usług - wybierz tę, która pasuje do SMS'a, którego wysłałeś.
  2. Po otwarciu menu wyskoczą Ci trzy opcje:
    a) Odśwież
    b) Wprowadź kod SMS
    c) Anuluj zakup
  3. Naciskasz Wprowadź kod SMS.
  4. Potem, jeśli masz STEAM powinieneś nacisnąć "Zakup usługę", a jeśli Non-Steam to wyskoczy Ci okienko w celu wpisania hasła.

Pozdrawiam

Fragujemy.com

• Shoot frag! (+) 1

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pawelix (Makapaka)
      myślę czy byłaby opcja losowania 1 darmowego vip'a na 1 mecz, dla graczy którzy nie mają kupionego vip'a na serwerze.
    • By GET
      Spis dostępny map na serwerze GunGame

W tym temacie znajdziesz listę dostępnych map
      w kolejności alfabetycznej!

gg_$angar$_v4 gg_131 gg_33_circa gg_33_lab gg_3dust gg_ag_world gg_aim_deagle gg_algeria gg_araal gg_arena gg_ashlar gg_azteczone gg_basicsand gg_buzzkill gg_cottages gg_crankz gg_cropp_rain gg_csbase_cs16 gg_d2 gg_desertkill gg_dev_platform gg_dubstep gg_dusted_houses gg_dustworld gg_dusty gg_epik gg_fear gg_green_hill gg_headhunter gg_icetankyard gg_iceworld2k gg_iceworld_x gg_india3 gg_inferno gg_italy gg_js_justdust2 gg_justsnow gg_loop gg_mario gg_mariocraft gg_mini_dust2 gg_mini_nuke gg_mini_simpsons gg_mini_skilluj gg_moscow gg_mp5 gg_neonroom gg_pool_day gg_pool_rebith gg_pool_suite gg_roca gg_runandgun gg_russia_snow gg_shodust gg_shoiting gg_sklad gg_snow_dino gg_snow_orange gg_snow gg_snowfun gg_spacextwo gg_spongebob gg_spqr2020_pool_b2 gg_spring gg_stony gg_strange_assault gg_strelbak gg_tankers gg_woody  

Dostępne mapy
      poniżej 10 graczy na serwerze
      gg_131 gg_ag_world gg_algeria gg_araal gg_arena gg_azteczone gg_cropp_rain gg_desertkill gg_dusted_houses gg_dustworld gg_dusty gg_epik gg_fear gg_headhunter gg_icetankyard gg_iceworld2k gg_italy gg_js_justdust2 gg_justsnow gg_loop gg_mario gg_mariocraft gg_mini_nuke gg_mini_simpsons gg_moscow gg_mp5 gg_neonroom gg_pool_day gg_pool_rebith gg_roca gg_russia_snow gg_shodust gg_shoiting gg_sklad gg_snow_dino gg_snow gg_spacextwo gg_spongebob gg_spqr2020_pool_b2 gg_spring gg_stony gg_strelbak      
      ---

Chciałbyś, aby Twoja mapa znalazła się na tej liście?
      To bardzo proste! Złóż propozycję w tym temacie:
      https://fragujemy.com/topic/13796-cs-16-propozycje-nowych-map-na-serwer-gungame/
    • By Sorry :)
      Pozwoliłem sobie wytłumaczyć na PW nowemu jak to wygląda jeszcze przed Twoją odpowiedzią.
      Miał dodać post, ze nie ma problemu i wszystko gra, bo dodało mu usługę.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy