Skocz do zawartości
SPORTOWA WARSZAWA (L)

[Oddzielony] Skarga na admina Michałek

Rekomendowane odpowiedzi

Wheatley napisałbyś skargę na forum w odpowiednim temacie, opisał sytuację i wtedy można dyskutować, teraz jesteś na straconej pozycji, ponieważ powiedziałeś parę słów za dużo. Jak prawie każdy kolesiowaty, który dostanie kicka, wracając na serwer musi dyskutować. Chyba wiesz, że można inaczej rozwiązać sytuacje... nawet niekoniecznie na forum, można napisać na priv.

Pozdrawiam

  • Zmieszanie 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SPORTOWA WARSZAWA (L) napisał:

Wheatley napisałbyś skargę na forum w odpowiednim temacie, opisał sytuację i wtedy można dyskutować, teraz jesteś na straconej pozycji, ponieważ powiedziałeś parę słów za dużo. Jak prawie każdy kolesiowaty, który dostanie kicka, wracając na serwer musi dyskutować. Chyba wiesz, że można inaczej rozwiązać sytuacje... nawet niekoniecznie na forum, można napisać na priv.

Pozdrawiam


Może i nie jestem z tego serwera, ale tak z logicznego punktu widzenia... Każesz napisać komuś skargę w odpowiednim "temacie", ale przecież jesteśmy w dziale ZM. Później piszesz, że ktoś jest na straconej pozycji, ale nie jest. Później każesz komuś NIE pisać na forum i rozwiązywać problemy na PW. 

Powiedz mi, piłeś coś? Głowa nie boli? 

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Śmiech 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widać że coś jest na rzeczy. Dałem przykłady, które można zrobić, zwyczajnie denerwuje mnie to, że podczas gry zawsze każdy ma jakieś "ale" co do swojej kary, zamiast napisać odpowiedni post lub niekoniecznie post lecz na priv, to jest zbędna dyskusja i nerwy na serwerze, gdzie też inni gracze się potem do tego dołączają.

Nie pije i nie boli oraz nikomu nic nie każe.. to moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ SPORTOWA WARSZAWA (L)  zjedz snickersa, bo gwiazdorzysz. 

 

27 minut temu, SPORTOWA WARSZAWA (L) napisał:

Nie pije i nie boli oraz nikomu nic nie każe.. to moje zdanie :)

 

Twoje zdanie nas najmniej obchodzi. Zapoznaj się z zasadami wiszącymi na górze odwołań i skarg, a nie pierdolisz trzy po trzy.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności