Jump to content
Elizabeth_II_Windsor

[ROZWIĄZANY] Problem z zakupem vip serwer Multi-arena 64

Recommended Posts

Forma zapłaty: sms 
Data złożenia zamówienia: 04.08.2020r. 19:14 polish time

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P

Dane identyfikacyjne usługi:  Elizabeth II Windsor , steamid x64  76561198117228461

Serwer, którego dotyczy problem: Multi-arena 64
Opis problemu:  Chciałem dokonać zakupu vip na wyżej wymienionym serwerze,  wysłałem sms, oraz dostałem kod zwrotny. Niestety po wpisaniu kodu przy użyciu odpowiedniej komendy wyświetliło się okienko, w  którym napisane było "Zakup vip na 7 dni"- jest to pierwsza nieścisłość ponieważ zamawiałem na 65 dni, ponadto po zaakceptowaniu usługi wyświetlonej w okienku wyskoczył bład.

Uwagi: Zdjęcie z potwierdzeniem zakupu, oraz widocznym kodem dostarczę po tym, jak administrator się ze mną skontaktuje.

Cześć,

Podaj kod SMS.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

Jesteś pewny, że wybrałeś 65 dni? Spróbuj jeszcze raz.

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Sprawdziłem i masz doładowane konto za 17.5 fragów. Zatem pozostaje Ci zakup albo bezpośrednio na serwerze ( za fragi, opcja nr 1 zamiast opcja nr2 ) albo zalogowanie się na sklep.fragujemy.com.

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By [BOT] Fraguś
      [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2

Jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju serwera ONLY DD2, 
      głosuj codziennie wraz z innymi użytkownikami na nasz serwer, oddając łapkę w górę.

Instrukcja głosowania na nasz serwer ONLY DD2...

1. Wejdź na stronę -> https://cssetti.pl/serwer/54.38.134.10:27015
      2. Naciśnij przycisk w polu oznaczonym nr 1 - Nie jestem robotem.
      3. Następnie zaznacz przycisk oznaczonym nr 2 - Zagłosuj.

[ UWAGA! ]

1# Głosuj regularnie i zgarniaj reputacje!
      Codzienne głosowanie zapewnia dodatkowe punkty reputacji!

2# Głosowanie znajduje się po prawej stronie!
      Po wejściu w wyżej wymieniony link panel do zagłosowania znajduje się z prawej strony!

3# Głosować na dany serwer można tylko raz dziennie!
      Istnieje jednak sposób na głosowanie kilkukrotne, opisane w osobnym temacie:

https://fragujemy.com/topic/62526-poradnik-jak-głosować-więcej-niż-raz-dziennie/
    • By Bodzio ZM
      Patrzyłem filmiki na yt ale nic nie pomogło. 
      Wyskakuje mi błąd " Client world model is NULL" 
      Może ktoś pomoże ?
      Usunąłem ten plik z folderu cs żeby pobrał się jeszcze raz, poszedłem na inny serwer ten NULL się pobrał jeszcze raz i nic.
    • By Hayu
      Wrzuciłeś ssy innej mapy  

Nie podoba mi się kilka rzeczy.
      Zaraz na początku jest ciasno (korytarze z tymi drzwiami oraz screen poniżej)

Druga sprawa:
      Barierka zabija oraz można łatwo strollować bo gdy Cię zabije to cofa się z powrotem do góry uniemożliwiając przejście przez następne kilkadziesiąt sekund. (Mając nadzieje że gdy wróci do góry to po jakimś czasie znowu zjedzie na dół)
      https://i.imgur.com/pnBsqAG.mp4

Trzecia sprawa:
      Wyobrażasz sobie że wskakuje tutaj 20 osób jednocześnie ?  
      Oczywiście jak ktoś używa mózgu to się poświęci i podsadzi wszystkich na 3 pudło. (dla tych co nie ogarnęli po screenie - to żeby pokonać to ogrodzenie należy przeskoczyć z lewego pudła na prawe)

I takie pytanie. Jak kończy się ta mapa? Bo dobiegłem do konsoli na końcu, czekam czekam i nic się nie dzieje 

Mapa zajebista, dałbym ją na próbę. Na pewno będzie ciężko dla humanów wygrać gdy na serwerze będzie dużo ludzi. 

-

Szkoda tylko że na serwerze nie ma noblock'a (przenikanie) albo chociaż możliwości wpisania nb (5 sekund przenikania), przepatrzyłem sporo map escape i albo ciasne przejścia, albo teleporty albo parkour z więcej niż 2 pudłami (niemożliwe do szybkiego przejścia dla większości graczy na naszym serwerze XD).
      Btw. nie da się zrobić tak by przenikanie było tylko na mapach escape? 

/edit.

Co do ze_egypt. Za dużo parkour'u (już na samym początku widzę jak gracze skakają po tych filarach), mała kładka. Skończyłem oglądanie mapy, gdy zabiłem się właśnie na tej wodzie gdzie ta kładka podpływa. Mapa wygląda świetnie, ma swój klimat i ogólnie fajna. Wątpie jednak by sprawdziła się na naszym serwerze... Szkoda.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy