Jump to content
~#AkaZabijaka__

[ROZWIĄZANY] Premium ZOMBIE INFECTION

Recommended Posts

Forma zapłaty: W sklepie na forum za Fragi "5"
Data złożenia zamówienia:  2020-04-02 12:44:18

Nazwa zakupionej usługi: Premium

Dane identyfikacyjne usługi: _-FM-_ Player xd

Serwer, którego dotyczy problem: ZOMBIE INFECTION
Opis problemu:  Wszedłem na serwer i grałem normalnie czekając na nową mapę i po skończeniu mapy ładowało nową ale pisało nie prawidłowe hasło.

Uwagi: obraz.thumb.png.a1ab0f8e0a0655af3c11093a740b216a.png
Wycinek z konsoli

Connecting to 193.33.176.234:27015...
Connection accepted by 193.33.176.234:27015
Connecting to 193.33.176.234:27015...
Connection accepted by 193.33.176.234:27015
Kicked :"Nieprawidlowe haslo"

Cześć,

Wprowadziłeś z wielkiej litery hasło. Poprawiłem je.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

• Shoot frag! (+) 1

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By eggs eggs tention
      LeV  ta skarga do mnie bo kupilem premke na KURCZAK  JEST WLOCHEM i chce se troche nim pograć a nie

• By crunchy oreo
      Hej,
      grając dzisiaj jako pojedyncza matka zombie na tej mapie zauważyłem, że zrobienie czegokolwiek jest praktycznie niemożliwe. Jest za dużo kamp, które mają na siebie widok, przez co łatwo jest zepchnąć pojedynczego zombie w kąt, albo po prostu go obijać przez cały czas. Skutkuje to tym, że zombie nie ma jak w tej sytuacji wygrać. Przegrywa z automatu, trudno też kogoś zarazić wtedy. Propozycja ogólnie padła od @ Kociaczek  na serwerze ale napiszę ją tutaj. O wiele fajniej byłoby gdyby na tej mapie na początku rundy spawniły się przynajmniej 3 zombie. Mam nadzieję, że da to się zaimplementować, bądź zrobić coś aby ta mapa była bardziej przyjazna dla pojedynczej matki zombie.
      Pozdrawiam,
      crunchy oreo
    • By maciejkiewlak30@gmail.com
      Skarga na: Admin:  KURCZAK PO WIETNAMSKU
      Nick podczas gry: ArBuZ
      Nick osoby oskarżonej:  KURCZAK PO WIETNAMSKU
      Dlaczego składasz skargę: Skargę składam z powodu , że administracja , kara za to czego nic nie zrobił po czym sama łamie regulamin serwera...
      Data zdarzenia: 18.01.2021
      Opis zdarzenia: Sytuacja polega na tym ,że jakiś gracz zaczął pisać na czacie , że podobno wpycham go do kampy innych ludzi , sytuacji takiej nie było ponieważ strzelałem do zm w momencie gdy znajdował się on poza kampą biegał po mapie.. Dostałem Slapa od administratora , nie wiem jaki jest nick tej osoby  dlatego też wstawie zrzut ekranu z nickiem , napisała czy mam jakiś problem ja stwierdziłem że nie będę komentować danej sytuacji... Po rundzie lub dwóch rundach będąc Zombie zauwazyłem że dwójka administratorów kampiacych razem w kampie , nagminnie wpychają Zombie do drugiej kampy w której byli ludzie , po czym na Voice czacie zapytałem czemu łamią regulamin serwera i powiedziałem , że nagrywam demko bez słowa i ostrzeżenia dostałem bana na okres 2h Powód bana : " Wpychasz zombie do kamp innym humanom " . Nie piszę tego w celu że mi szkoda , tego że dostałem bana tylko na to jak według mojej opini administracja nadużywa władzy , co więcej mam powiedzieć Pozdrawiam ciepło te dwie osoby za rozum i bycie git  wobec innych graczy na serwerze. Proszę tylko o rozpatrzenie tej sprawy na serwerze pograłem chwile , nie mówię że banowanie czy kikowanie jest złe za to że ktoś obraża innych albo łamie regulamin w inny sposób , tylko szkoda że sama administracja łamie ten regulamin   . Pozdrawiam Ciepło ekipę Fragujemy.com

• Create New...

Important Information

Privacy Policy