Jump to content
demon1337

[ROZWIĄZANY] VIP Zombie inf

Recommended Posts

Forma zapłaty: sms
Data złożenia zamówienia: 18:20

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P Pro 

Dane identyfikacyjne usługi: demon / STEAM_0:1:456212113

Serwer, którego dotyczy problem: Zombie Inf
Opis problemu: Wykupiłem VIP Pro , płacone sms  przyszedł kod lecz po wpisaniu dostaję informacje że kod został nie prawidło wpisany lub jest zużyty.

Kod próbowałem kilka razy wpisać lecz nie przynosiło to skutku ;)

Uwagi: Niestety nie posiadam żadnego ss z gry, jedynie ss  smsa zwrotnego .

Pozdrawiam ! ; )

Cześć,

Podaj kod SMS do weryfikacji.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By eggs eggs tention
      LeV  ta skarga do mnie bo kupilem premke na KURCZAK  JEST WLOCHEM i chce se troche nim pograć a nie

• By Pawelix (Makapaka)
      myślę czy byłaby opcja losowania 1 darmowego vip'a na 1 mecz, dla graczy którzy nie mają kupionego vip'a na serwerze.
    • By crunchy oreo
      Hej,
      grając dzisiaj jako pojedyncza matka zombie na tej mapie zauważyłem, że zrobienie czegokolwiek jest praktycznie niemożliwe. Jest za dużo kamp, które mają na siebie widok, przez co łatwo jest zepchnąć pojedynczego zombie w kąt, albo po prostu go obijać przez cały czas. Skutkuje to tym, że zombie nie ma jak w tej sytuacji wygrać. Przegrywa z automatu, trudno też kogoś zarazić wtedy. Propozycja ogólnie padła od @ Kociaczek  na serwerze ale napiszę ją tutaj. O wiele fajniej byłoby gdyby na tej mapie na początku rundy spawniły się przynajmniej 3 zombie. Mam nadzieję, że da to się zaimplementować, bądź zrobić coś aby ta mapa była bardziej przyjazna dla pojedynczej matki zombie.
      Pozdrawiam,
      crunchy oreo
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy