Jump to content

Recommended Posts

fcjCfcR.gif
Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych grono redakcyjne przygotowało specjalnie dla Was konkurs na najlepszą pisankę lub kartkę wielkanocną. Zapraszamy wszystkich użytkowników do wzięcia udziału, ponieważ króliczek wielkanocny przygotował dla Was świetne nagrody za trzy pierwsze miejsca, które możecie wygrać min: 

I Miejsce - Paczka niespodzianka, która zostanie wysłana do zwycięzcy. 
II Miejsce - VIP na okres 30 dni na wybranym serwerze. 
III Miejsce - Unikatowa ranga „Premium” na naszym forum!

Jednak należy pamiętać o zasadach:

1) Wstawiamy tylko i wyłącznie prace autorskie - kradzież lub pobranie gotowej pracy z internetu będzie skutkowała dyskwalifikacją z konkursu i nagradzana warnem.
2) Na pracach musi znajdować się Twój nick z forum i nazwa bądź logo naszej sieci serwerów.
3) Prace mogą być wykonane różną metodą, może to być rysunek, praca graficzna, pisanka czy nawet wielkanocne ciastka.
4) W konkursie może brać udział każdy kto ma założone konto na forum minimum 3 dni!
5) Prace konkursowe wstawiacie w tym temacie.
6) Prace wstawiacie od 31.03.2020 do 14.04.2020.
7) Wyniki konkursu zostaną rozstrzygnięte w dniu 15.04.2020 przez nasze szanowne jury. 
8 ) Należy pamiętać, że 1 osoba wstawia jedną grafikę, która nie może zostać już zmieniona na inną. 

AcnMgQw.png

Grafika została wykonana przez @ Unnamed  za co serdecznie dziękuję! 

• Shoot frag! (+) 6
  • Love Frag (+) 10
  • Extra 2
  • Laugh 1

315471760_Beztytuu.thumb.png.141243cc8d6e5023e826a9cc8887cd59.png Obiecałem na discordzie,że zrobie to zrobiłem XDDDDDDD 

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 5
  • Extra 1

talentu plastycznego nie mam ale takie cuś nabazgrałem :D

20200402_150826.jpg

• Shoot frag! (+) 7
  • Love Frag (+) 11
  • Extra 1
  • Shock 1

U mnie w domu niestety nigdy nie robiło się pisanek, dlatego spróbowałem przywołać własną, z jakiegoś powodu jednak Bóg Pisanek odrzuca moje starania... Co może być problemem?
image.png

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 4
  • Extra 2
  • Laugh 15

Moja 1 grafika jaką kiedykolwiek zrobiłem. W porównaniu do tych rysowanych samemu na kartce słabo wychodzi ale przynajmniej się nauczyłem troche obslugiwać PhotoShopa.

image.thumb.png.0bf006f7e11cdd2f7fe09ece6b3eee7d.png

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 4
  • Extra 1

@ WiolQa  @ Anana$  @ VetraX  @ FiFunio , nie pozwólmy aby ktoś naruszył nasz spokój i nasze anielskie głosy !

konkurs.jpg

• Love Frag (+) 10
  • Laugh 11

Taka Skormna Grafika 

*FRAGUJEMY* ❤

1586096383846.jpg

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 5

konkurs.thumb.jpg.de83aabed5efc1af651fca0c882b7e7f.jpgOto moja piękna praca mam nadzieje że się podoba dałem całe swoje serce :>

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By M4A1.
      W dniu dzisiejszym pragnę przedstawić Wam wyniki Konkursu Wielkanocnego.  W konkursie wzięło udział 10 osób za co serdecznie dziękuję! Każdemu z osobna chciałabym również pogratulować, ponieważ zrobiliście naprawdę wspaniałe prace. Nie ukrywam, że wybór był ciężki, ale wspólnymi siłami wraz z @ Queen of Hell  i @ fSHOKu?  wybraliśmy zwycięską trójkę, która naszym zdaniem zasłużyła na wygraną.

Oto nasi zwycięzcy: 
      I Miejsce
      Paczka niespodzianka
      @ xDEADSHOTx

Gratuluję! Zgłoś się do @ Queen of Hell  na steam lub pw w celu omówienia na jaki adres ma zostać wysłana paczka.

II Miejsce
      VIP na okres 30 dni na wybranym serwerze.
      @ pejtrycz

Gratuluję! Świetny pomysł i ładne te Twoje jajeczka. Zgłoś się do @ GET  po odbiór Vipa na wybranym serwerze.

III Miejsce
      Unikatowa ranga "Premium" na naszym forum na okres 30 dni.
      @ .jasiek

Gratulację! Bombowa praca! Po nagrodę zgłoś się do @ GET

Dla wszystkich pozostałych, którzy wzięli udział w konkursie:
      @ Sowiusz / @ Raien  / @ maks0033  / @ k4rlos  / @ *Neexy*  / @ Sad :<  / @ SPORTOWA WARSZAWA (L)
      Również czeka nagroda! Za wyróżnienie otrzymujecie VIPA na okres 10 dni na wybranym przez Was serwerze. Po nagrodę zgłoście się do właściciela!
      Dziękuję i gratuluję wygranym!

• By PACIU
      Witam.

Ze względu na panującą epidemię 'koronawirusa' , zostały zamknięte kina, teatry czy też galerie. Ale najważniejsze dla nas , zostały niestety również zawieszone rozgrywki piłkarskie i nie tylko. Ciężko mi powiedzieć , kiedy znowu wznowią się rozgrywki i czy w ogóle to nastąpi, tak więc na obecną chwilę zawieszam konkurs 'Typer', aż do odwołania !
      Zastrzegam również sobie, zakończenie konkursu z dotychczasowymi wynikami i wyłonienie zwycięzców!

Za zaistniałą sytuację przepraszam i proszę czekać na dalsze informacje w tym temacie.

Pozdrawiam.
  • Create New...