Jump to content
sztiff2115

[ROZWIĄZANY] [VIP] zombie mode

Recommended Posts

Forma zapłaty:blik
Data złożenia zamówienia: 30.03.2020 około 16

Nazwa zakupionej usługi: VIP

Dane identyfikacyjne usługiSTEAM_0:1:44445724

Serwer, którego dotyczy problem: zombie mode
Opis problemu: kupiłem przed chwilą vipa i nie został on przypisany do mojego konta

zaraz po tym kupiłem rezerwację slota, która też nie działa ok

Uwagi

Edited by sztiff2115

Cześć,

Rozumiem, że jesteś tak bardzo zniecierpliwiony, że żądasz, aby usługa działała w ciągu 10 sekund zamiast poczekać łaskawie do zmiany mapy?

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

• Laugh 3

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Hayu
      Wrzuciłeś ssy innej mapy  

Nie podoba mi się kilka rzeczy.
      Zaraz na początku jest ciasno (korytarze z tymi drzwiami oraz screen poniżej)

Druga sprawa:
      Barierka zabija oraz można łatwo strollować bo gdy Cię zabije to cofa się z powrotem do góry uniemożliwiając przejście przez następne kilkadziesiąt sekund. (Mając nadzieje że gdy wróci do góry to po jakimś czasie znowu zjedzie na dół)
      https://i.imgur.com/pnBsqAG.mp4

Trzecia sprawa:
      Wyobrażasz sobie że wskakuje tutaj 20 osób jednocześnie ?  
      Oczywiście jak ktoś używa mózgu to się poświęci i podsadzi wszystkich na 3 pudło. (dla tych co nie ogarnęli po screenie - to żeby pokonać to ogrodzenie należy przeskoczyć z lewego pudła na prawe)

I takie pytanie. Jak kończy się ta mapa? Bo dobiegłem do konsoli na końcu, czekam czekam i nic się nie dzieje 

Mapa zajebista, dałbym ją na próbę. Na pewno będzie ciężko dla humanów wygrać gdy na serwerze będzie dużo ludzi. 

-

Szkoda tylko że na serwerze nie ma noblock'a (przenikanie) albo chociaż możliwości wpisania nb (5 sekund przenikania), przepatrzyłem sporo map escape i albo ciasne przejścia, albo teleporty albo parkour z więcej niż 2 pudłami (niemożliwe do szybkiego przejścia dla większości graczy na naszym serwerze XD).
      Btw. nie da się zrobić tak by przenikanie było tylko na mapach escape? 

/edit.

Co do ze_egypt. Za dużo parkour'u (już na samym początku widzę jak gracze skakają po tych filarach), mała kładka. Skończyłem oglądanie mapy, gdy zabiłem się właśnie na tej wodzie gdzie ta kładka podpływa. Mapa wygląda świetnie, ma swój klimat i ogólnie fajna. Wątpie jednak by sprawdziła się na naszym serwerze... Szkoda.
    • By eggs eggs tention
      LeV  ta skarga do mnie bo kupilem premke na KURCZAK  JEST WLOCHEM i chce se troche nim pograć a nie

• By crunchy oreo
      Hej,
      grając dzisiaj jako pojedyncza matka zombie na tej mapie zauważyłem, że zrobienie czegokolwiek jest praktycznie niemożliwe. Jest za dużo kamp, które mają na siebie widok, przez co łatwo jest zepchnąć pojedynczego zombie w kąt, albo po prostu go obijać przez cały czas. Skutkuje to tym, że zombie nie ma jak w tej sytuacji wygrać. Przegrywa z automatu, trudno też kogoś zarazić wtedy. Propozycja ogólnie padła od @ Kociaczek  na serwerze ale napiszę ją tutaj. O wiele fajniej byłoby gdyby na tej mapie na początku rundy spawniły się przynajmniej 3 zombie. Mam nadzieję, że da to się zaimplementować, bądź zrobić coś aby ta mapa była bardziej przyjazna dla pojedynczej matki zombie.
      Pozdrawiam,
      crunchy oreo
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy