Jump to content
Michalek

[ODRZUCONY] Podanie powrotne - Michalek

Recommended Posts

Nick jakiego używasz: Michalek

Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Zombie Infection, GunGame.

Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Około 3 miesiące. 

Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin GunGame.

Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko:

Doświadczenie w byciu adminem.

Mała liczba adminów.

Często jestem na serwerze, gdy nie ma admina i jest po prostu syf (szczególnie wieczorami).

• Karambit (-) 1

Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia.

Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję.

---

[!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!

Nie minął nawet miesiąc od twojego ostatniego podania powrotnego, gdzie doskonale wiesz jak wyglądała sytuacja.
Zajmij się na razie serwerem ZM.

Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony negatywnie.

Dziękujemy za chęć powrotu w szeregi naszej sieci serwerów.

---

[!] Jeśli jednak nie zgadzasz się z powyższą decyzją, skontaktuj się z administracją sieci!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dgolabek
      Imię: Dominik
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 4 lata

Nick na serwerze: Golabek
      Staż gry na serwerze: miesiąc
      Godziny w jakich grasz na serwerze: od 13 do 15 i od 23 do 2 w nocy
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO RANKINGU ]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE  tak byłem na dzień zbanowany
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE Nie
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE tak, byłem adminem na roznych serwerach lub grupach 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] poniewaz jest duzo cheaterów a gdy ja jestem szczególnie nie ma admina i mam nadzieje ze dostane admina (narazie nawet na jakis czas, jak bede zle sprawował sie to mi odbierzecie  

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 64 TR / ARENA 128 TR tak 
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ] http://steamcommunity.com/id/Golabek/
    • By GiGoSs Zuhn v2
      Imię: Witek 
      Aktualny wiek: 14
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  220h na aktualnym a na starym ukradzionym 1750 około 
      Nick na serwerze:  GiGoSS Zuhn v2
      Staż gry na serwerze: 30h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 14-22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO RANKINGU ]
      http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:431197146&server_group=1
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE - Nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE- Nie
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE-Tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      1.Chce pomagać  administracji z cheaterami , trolami itp.
      2.Co dziennie gram na serwerze, trzymam dystans do siebie.
      3.Umiem podejmować trudne decyzje .
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ]
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198822660021/
    • By GiGoSs Zuhn v2
      Imię: Witek
      Aktualny wiek: 14
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:   220h

Nick na serwerze: GiGoSS  Zuhn  v2
      Staż gry na serwerze: 30h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 14-22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO RANKINGU ]  http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:431197146&server_group=1

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / Nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE    NiE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE      TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      1.    Bardzo  dużo  gram   na   tym   serwerze   i   nie   jeden    raz   widzę cheatera  lub  trolla   gdy  niema   admina.
      2.    Chce    zobaczyć     jak to być  adminem.
      3.    Nie  chce żeby  ktoś psuł     komuś   gry
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ]
  • Create New...