noone

[PRZYJĘTE] Odwołanie - noone

Recommended Posts

Serwer: CSGO ONLY MIRAGE 2
Nick podczas gry: noone
Nick admina podczas gry:  n.1^ ✞ ♥ Krychełek ♥ ✞
Powód bana: wallhack
Wydruk z konsoli:  

Admin: n.1^ ✞ ♥ Krychełek ♥ ✞
Reason: wallhack
Length: permament.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://fragujemy.com/ aby poznać szczegóły

Admin: n.1^ ✞ ♥ Krychełek ♥ ✞
Reason: wallhack
Length: permament.

Napisalem na [email protected] zglaszajac gracza ze zagral kilkukrotnie w dziwny sposob, admin kilka rund pozniej odezwal sie mowiac ze gosc jest czysty blablabla w kolejnej rundzie stalem przy t spawnie, 2ctkow raszowalo jeden od rampy drugi od mida, obydwoje zabili po jednym terro zanim wbiegli na mnie stad wiedzialem ze tam sa, no chyba to jest logiczne, oboje dostali po glowie, podnioslem sobie karabin rzucilem fleszyk na mida wybieglem za boxy zabilem kolejnego goscia od terro ktory zaczal do mnie strzelac pierwszy nastepnie padlem od ctka stojacego za smolem w connecie, od razu po tym dostalem z bomby bana za wh. Licze na szybkie rozpatrzenie ewentualnie chetnie podyskutuje jesli admin znajdzie jakies ciekawe demko :))) 

Cześć,

Zbanowałem złą osobę, ten gracz jest czysty, a powodem bana jest zwykła pomyłka. Przepraszam za problem :) 

Miłego wieczoru 

• Shoot frag! (+) 2

serduszko dla pana administratora za szybka odpowiedz 

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane!

Ban został pomyślnie usunięty.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By PanGie
      Nick podczas gry: Pan Gie
      Nick admina: Sportowa Warszawa
      Powód bana: Obraza
      Data zdarzenia:  03.04.2020 - 15:09:33
      Opis zdarzenia:Mapa  ze_south_escape_b2 miałem 10 fragów zombi zostałem zarażony  przez gracza "www" Ja jeszcze zaraziłem gracza  "dub4n"  przy drabince typ o nicku "www" zablokował nam wejście na górę na 25 sekund uniemożliwiając zarażenie innych CT "dub4n" był tej sytuacji świadkiem. Cała reszta CT już była przy Helikopterze Powiedziałem parę słów Jak to Ja od zawsze,żeby za przeproszeniem wypierdalał ze serwera skoro ma innym utrudniać grę.Gram tutaj od półtora roku wszyscy mnie znają wiedzą jak reaguję na łamanie regulaminu Cenie sobie regulamin i go w bardzo dużym stopniu przestrzegam mimo,że czasem reaguje zbyt pochopnie to więc dlaczego Ja otrzymałem Ban na 1 dzień a typ który utrudniał grę nie otrzymał nic.Dodam że Bana dostałem po 7 rundach od tej sytuacji gdy już nazbierałem uczciwie na szyszkę i je uczciwie rzuciłem.Też nie uczciwy jest wymiar Bana ponieważ nie otrzymałem jeszcze nigdy takiego bana więc skąd się wziął 1 dzień a nie np. Upomnienie,Kick lub 2 godziny?Skoro wszyscy inni gracze tak otrzymują. Panie @ SPORTOWA WARSZAWA (L)  zwracam się tutaj do Ciebie bezpośrednio  nie banujesz ludzi którzy się podkładają,nie banujesz ludzi którzy utrudniają grę,nie banujesz ludzi którzy blokują wejścia do kamp przebywam bardzo długo na serwerze i to niestety widzę ale za to banujesz ludzi którzy tak naprawdę grają Uczciwie i to tak rygorystycznie banujesz. 

[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBA
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: Pan Gie
      ||| IP: 83.26.162.70
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:1:1094893569
      ||| Nick admina: SPORTOWA WARSZAWA (L)
      ||| Powod: Obrazasz
      ||| Nalozony: 03.04.2020 - 15:09:33
      ||| Dlugosc: 1 dzien
      ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: • BossBaG! • :: (ze_south_escape_b2)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 dzien
      ||| Wygasa: 04.04.2020 - 15:09:33
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      FLESH (RADIO): Fire in the hole!
      Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz 
    • By ZbanowanyWorKillXD
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: WorKill
      ||| IP: 109.231.32.164
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:431653890
      ||| Nick admina: TheExorcist11
      ||| Powod: Patologiczne zachowanie(aktywny)
      ||| Nalozony: 28.02.2020 - 13:14:01
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: • BossBaG! • :: (zm_colores)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
      ||| Wygasa: Nigdy
      [FRAGBANS]----------------------------------
      Opis zdarzenia: Zaczynając od tej sytuacji sprzed kilku miesięcy śmieszna, ponieważ dostałem w grze kicka, a że grałem z ziomkiem którego znam z reala bo mieszkamy w jednym mieście i wkręcił mi, że jest adminem myślałem, że on mi dał kicka bo mi zajebistych statów zazdrościł to się wkurwiłem i go zwyzywałem po wbiciu do gry (wyzywając go, nie tego prawdziwego) admin dał mi bana na tydzień. Dobra, minęło parę dni... chciałem napisać odwołanie, ale na złość server miał problemy techniczne, to pomyślałem że zaloguje się na csa jako administrator i z myślą, że są tam normalni ludzie, nie dzieci tam przeproszę tego admina którego miałem przeprosić mówiąc jaka sytuacja i to będzie moje odwołanie, a ten mi zarzucił bana na zawsze. Minęło kilka miesięcy, był RESET SERVERA. To jakim prawem theexorcist11 dał mi bana za "aktywnego?". O sprawie w której nazwał to patologicznym zachowaniem nie wspomnę, dobra... wyrzucono mnie z roboty, ja ze złości pisałem różne rzeczy to moja wina, ale powinienem dostać bana na tydzień. Ogarnijcie dobrą administracje, a nie dzieci które przykładowo za moje powitanie od lat elo noobki dostaje blokadę czatu od Yellowskiego. Co to ma być??? O sytuacji w którym dał mi bana za wyzywanie nie wspominam, miałem zablokowany czat to nie wiedziałem, że jak napiszę jebać yellowskiego to on to zobaczy, a inni gracze nie XD
      Z góry przepraszam za obelgi
      Pisałem na szybko i idę na dwójeczkę
    • By kmf!p
      Serwer:ONLY  DD2
      Nick podczas gry: Kmf!p
      Nick admina podczas gry: FG DD2
      Powód bana: Aim Detected
      Wydruk z konsoli: http://fbans.fragujemy.com/bans/1875.html