Jump to content
aqq_

[ROZWIĄZANY] rezerwacja slota na serwerze Gungame

Recommended Posts

Forma zapłaty: paypal 
Data złożenia zamówienia: 2020-02-15 12:09:23

Nazwa zakupionej usługi:  rezerwacja slota

Dane identyfikacyjne usługi:  STEAM_0:1:15721198

Serwer, którego dotyczy problem: np. GUNGAME
Opis problemu: slot kupiony prosto w sklepie po zalogowaniu przez steam. do tej pory nie dziala abstrachujac od faktu ze w miedzy czasie uzyskalem status admina tego serwera. 

Uwagi: zalaczam screen dla potwierdzenia

Screen Shot 2020-03-19 at 19.15.59.png

Cześć,

W jaki sposób łączysz się na serwer? Jeśli jest 26/26 to nie wejdziesz.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

sorry za brak polskiej czcionki ... 

wedlug mnie serwer powinien obslugiwac przynajmniej 2 dodatkowe sloty rezerwowane tylko dla adminow. Na serwerze czesto w przypadku 26/26 sa tzw. free fragi czyli AFK. Admin powinine miec mozliwosc wejscia i weryfikacji i w miare potrzeby oczyszczenia serwera dla tych graczy ktorzy faktycznie chca pograc. - to taka sugestia moze przydatna a moze i nie - wszystko to subjektywna ocena.

W przeciwnym razie jaki jest sens "rezerwacji slota"  ? nie zale sie tylko obiektywnie staram sie zwrocic uwage na mozliwosc usprawnienia systemu.

Pozdrawiam 

Odkryłem problem - nie wiem dlaczego, ale slot ostatni nie był... zarezerwowany. Poprawione.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

• Extra 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MAniak2217
      Na innych serwerach nie wiem oco ci chodzi chciałem tylko ogarnąć ten gówniany serwer bo ty tego nie potrafisz nikt mnie nie zna norma lol dochodzą nowi ludzie i tyle w temacie elo

• By fSHOKu?
      Załóżmy, że Cię przyjmiemy, to w jaki sposób przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną?
    • By MordeK
      Witam, dzisiaj wychodzę z inicjatywą dodania genialnego pluginu do naszego serwera. Chciałbym wam przedstawić plugin o nazwie dropshot (bardziej przeze mnie lubiane s-drop) którego działanie jest następujące:

Gdy prędkość naszej postaci będzie wynosiła poniżej x (małe wartości coś koło 50) velocity, wykluczając przy tym ruch wywołany wznoszeniem się i spadaniem, otrzymujemy brak rozrzutu do momentu ponownego wywołania ruchu naszej postaci.   
      Jest to dobre pośrednie rozwiązanie, aby dodać serwerowi nieco więcej dynamiki tym samym nie wywracając rozgrywki o 180 stopni jak na serwerach nospread.
      Proponuję ten plugin z prostego względu. Na większości map najzwyczajniej opłacalne jest kampienie w najlepszych miejscówkach w celu zabijania wroga, nic w tym skomplikowanego. Plugin pozwoli na ryzyko skontrowania takiej osoby elementem zaskoczenia, kosztem własnej łatwej śmierci.

Link do moda: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959
      Link do prezentacji zasady działania pluginu: https://www.youtube.com/watch?v=BlDCLpEU_MU&feature=youtu.be | https://www.youtube.com/watch?v=DDcbMmL_vj8

Co ważne. Z tego co pamiętam z dawnych lat, plugin odczytuje brak ruchu na ladderach, co na drabinie wraz z pluginem gracz również zyskuje brak rozrzutu. Nie jestem programistą, lecz jeżeli można edytować plugin i dodać wyjątek dla działania gdy gracz ma kontakt z func_ladder to by było złoto .

Dajcie znać co o tym sądzicie.
      Pozdrawiam.
  • Create New...