Jump to content
SKT AngeliX

[KOSZ] Turniej Mixowy 2v2

Recommended Posts

Witam serdecznie 

Wspólnie z Akrapoviciem postanowiliśmy zorganizować turniej 2v2 na naszym serwerze mixowym. Chcesz się sprawdzić wraz ze swoim znajomym?  Zapisz się i spróbuj swoich sił!
Coby nie było nudno w pierwszej edycji będziecie mieli możliwość wygrania "drobnych" nagród  od właścicieli serwera.

TURNIEJ JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA UŻYTKOWNIKÓW  FORUM ORAZ DLA OSÓB GRAJĄCYCH MIXY ,KTÓRZY TEGO KONTA NIE POSIADAJĄ NA FORUM,proszę być uważnym kogo dobieracie do swoich drużyn 

Jak będzie wyglądał turniej?

Planowany start turnieju 30.03.2020 , losowanie grup 28.03.2020 , zapisy max do 27.03.2020 od momentu pojawieniu się tego posta. Konkurs jest dla kont STEAM ,poszczególne mecze grup będą dogadywane na ts3 

Turniej będzie odbywał się w formule 2v2 na przygotowanych do tego mapach.

- de_dust_2x2 

- de_train_ilz_2x2 
  - de_nuke_2x2 
  - de_inferno_2x2

- de_mirage 2x2

Turniej będzie dzielił się na fazę grupową i fazę eliminacji.

W fazie grupowej każda drużyna zagra jeden mecz z każdą drużyną, a każdy mecz będzie składał się z dwóch map.
Wybór map będzie przebiegał następująco: losowanie która dwójka zaczyna, wylosowana dwójka wybiera mapę z puli której nie chce grać, następnie druga drużyna robi to samo. Po wykreśleniu map obie drużyny wybierają po jednej mapie z puli na której chcą grać (stronę wybiera drużyna która wygra nożówkę 2v2).

Każda mapa będzie rozgrywana do 12 wygranych rund, oraz będzie się składać z dwóch połów po 11 rund każda. W przypadku remisu (11-11) grana jest dogrywka do dwóch punktów przewagi (2-0, 3-1 itd w dogrywce)

W fazie eliminacji każda drużyna zagra według ustalonego "bracketu", a każdy mecz będzie składał się z trzech map.

Wybór map będzie wyglądał tak samo jak w fazie grupowej.

Zapisy

Dwójki zapisujemy do tych osób na STEAM:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198952508886/ - Naiden (SKT AngeliX)
  https://steamcommunity.com/id/PakmanikglowicaxD - Akrapovič我愛你

lub na TS3 IP-51.75.56.126:10034  Siwy^^Na Legalu/Akrapovič 

Oczywiście cały turniej odbywa się na drugim ts3 do którego ip jest wyżej.

Nagrody

1. Miejsce -  60-dniowy VIP na wybranym serwerze FG 
  2. Miejsce -  30-dniowy VIP na wybranym serwerze FG
  3. Miejsce - 7-dniowy VIP na wybranym serwerze FG 

Regulamin

1. Wszystkie mecze odbywają się na serwerze TS3 (Mixowym)
2. Na kanale TS3 podczas meczu mogą przebywać tylko: dwójka uczestników oraz organizator.
3. Każdy uczestnik musi bezwzględnie nagrywać dema z meczy i nie usuwać ich aż do zakończenia konkursu i rozdania nagród. (to już wyjaśnimy dokładniej na ts).
4. Bezwzględny zakaz używania wspomagaczy  
5. Zakaz używania Autokamp i tarcz 

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1
  • Smutek 1

Od dnia 27.03.20 do 29.03.20 zapisy na turniej odbędą się pod postem!!!

1. Nazwa teamu

2. Członkowie

3. Kontakt

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By v9.
      Wracam z kolejną propozycją. Prawdopodobnie piszę to w złym dziale więc proszę kogoś wyżej o ewentualne przeniesienie.
      Proponuje zorganizować turniej, o którym była już tutaj mowa jakiś czas temu.
      Jednakże nie tylko między adminami serwerów, a między chętnymi graczami z naszej sieci, którzy zgłoszą swój udział w owym wydarzeniu. Składy możemy dobrać losowo (większy fun).
      @ Czerwion mógłby mi w tym pomóc bo ostatnim razem się oferował
      Plan jest taki aby założyć temat, w którym ludzie potwierdzaliby swoją chęć do wzięcia udziału, a następnie rozlosowanie drużyn i wybranie daty i godziny, do której gracze się dostosują.
      Zasady takie jak dawniej. Kilka map turniejowych; do wyboru każdej z drużyn jedna; 12-15 rund i zmiana teamów.
      @ GET @ psiaq* myślę, że dałoby się "wypożyczyć" jeden z serwerów na czas meczu
      WAŻNE!
      Dla zwycięzców nagroda w wysokości 1zł, którą osobiście wypłacam przelewem na wskazane konto. ?
      PS. chodzi głównie o dobrą zabawę
      czekam na opinię, pozdro

EDIT. turniej możemy zrobić na cs 1.6 jak i GO
    • By Shadow_
      WItam Fragowiczów! Otóż zakładam temacik, ponieważ chętnie wziąłbym udział w turnieju 2 vs 2. Myślę, że z organizacją nie byłoby większego problemu jako, że o ile pamięć mnie nie myli odbywały się turnieje 1 vs 1.  Więc organizatorzy mają już pewne doświadczenie, to raz, a dwa na pewno dostarczy to masę wrażeń dla graczy + może jakieś zgranie się poprawi. Kto wie? Często widzę genialną interakcję między użytkownikami np. ONLY MIRAGE. Chętnie zobaczyłbym topkę na serwie łączącą siły ku tytułowi najlepszej 2 serwerów Piszcie co o tym myślicie, może jakoś rozwiniecie moją idee. Pozdro!
    • By jakobb
      Organizuje turniej 1vs1 aim_map w cs
      chcialbym zaprosic was do uczestnictwa i do rozglosu :P
      zalezy mi na tym!
      jest to moje pierwsza orgaznizacja prosze nie demotywowac
      Zapraszam na http://cslowleague.cba.pl/
      PS
      zależy mi na tym żeby to jakkolwiek ruszyć gdyż dużo osób pisze na temat
      ligi i tylko odwiedzają bez żadnych zdecydowanych ruchów wszyscy wymagają
      nagród lecz takowych nie jestem w stanie zorganizować na tak mało rozwiniętej
      stronie i na tak małym zainteresowaniu Pisałem do różnych firm i są gotowi
      sponsorować ale nie dla 5 osób w turnieju tylko np dla stałych 30 wiec daj dalej i się zarejestruj Pozdrawiam!
  • Create New...