Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Nowe serwery CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie dwóch nowych serwerów: 3 MAPS oraz RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

Nowy system banów

Na wszystkich serwerach nastąpił reset banów!

Jeśli miałeś kiedyś karę, to z pewnością otrzymałeś amnestię... :-)

Nowy ranking CS:GO

Nowy system rankingu oraz odświeżony wygląd - to nowość od lutego na naszej sieci serwerów!

haes

[ODRZUCONE] Podanie na admina - [haes/kassator]

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię: Kacper
Aktualny wiek:  20
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  5 lat 

Nick na serwerze: haes, destiny-, kassator, Stanisław Rakieta, Stasiu Rakieta, shredder, Haes. ✭.
Staż gry na serwerze:  Prawie Miesiąc.
Godziny w jakich grasz na serwerze:  Porannych, jak i wieczornych
Link do wykresu aktywności na serwerze: 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie, nigdy nie dostałem bana.
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Oczywiście, że tak nie raz stanowiłem piecze nad serwerami jako admin i nie tylko, typu areny czy też o innym "modzie", za czasów 1.6 prowadziłem również własne projekty serwerów czy też nawet doszło czasami do sieci serwerów.
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

&1 -> Jestem osobą pomocną, zaangażowaną, znam swoje granice, oraz doceniam wszystko i wszystkich mało jest adminów, którzy posiadają jedno z wymienionych cech.

&2 -> Mam bardzo duży staż w owej wymienionej dziedzinie, gdzie gwarancja na brak problemów, oraz skarg do mojej osoby będzie niewielka.

&3 -> Jestem w stanie zaoferować więcej od siebie aby gracze byli zadowoleni z tego, że ktoś jest i robi wszystko aby grało się lepiej.

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 64 TR

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: http://steamcommunity.com/id/szczepantokocur/

Edited by haes (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 1

Ponownie bardzo ładnie napisane podanie. W ciągu miesiąca nadrobiłeś GT do 18h. Czasowo wygląda dość średnio. Od Twojego wcześniejszego podania nie miałam z Tobą styczności na serwerze. Na chwilę obecną pozostaję neutralna.

• Shoot frag! (+) 1

32 minuty temu, GET napisał:

Post mojego autorstwa na rzecz kolegi, który w tym jest akurat zielony. Nic osobiście nie mam, nie prowadzę, nie ukrywam.

Tylko problem polega na tym, że Twój post był w tym samym czasie, co Twoje poprzednie podanie... 

Posted (edited)
9 minut temu, GET napisał:

Tylko problem polega na tym, że Twój post był w tym samym czasie, co Twoje poprzednie podanie... 

Oczywiście, tego samego dnia zostało napisane ze względu na niego, ja osobiście nie widzę żadnego problemu zwykła zbieżność czasu, na swoim sumieniu nic nie mam, to co jest tam zawarta w temacie na tej stronie jest brane pod uwagę ze strony mojej osoby, nie czuje potrzebuje potrzeby prowadzenia innej działalności. 

Edited by haes (see edit history)

Samo podanie bardzo ładnie napisane  ale po tym co napisał @ GET  nie wiem czy jestem w stanie ci zaufać.

Pozostaje Neutralny

• Shoot frag! (+) 1

Jak wyżej, podanie starannie napisane..i z plusów to byłoby na tyle. Czas prezentuje się tak sobie, nie kojarzę Cię z serwera + ta sytuacja z postem nie pomaga. Jestem na NIE.

• Shoot frag! (+) 1

Nigdy nie spotkaliśmy się na serwerze. Bardzo trudno ustosunkować mi się do Twojego podania. 

Pozostaje Neutralny 

• Shoot frag! (+) 1

Kojarzę cię z serwera, zachowujesz się dojrzale, podanie bardzo ładne. Nie podoba mi się twoja aktywność i sprawa z postem, o którym wspomniał GET. Pozostaje Neutralny

Podanie ładne, ale niestety w/w sytuacja nie pozwala na szybkie zbudowanie zaufania, jak i Twoja aktywność w ciągu ostatnich dni jest po prostu zerowa, a przynajmniej tak wynika z podanych w temacie GT.
Jeżeli rzeczywiście chcesz się starać o uprawnienia Admina, postaraj się może grać na jednym nicku i pokaż, że można Tobie zaufać (czyt. zbuduj sobie markę)

Nie jestem w pełni przekonany, dlatego też odrzucam i zapraszam do ewentualnego powrotu w późniejszym terminie.

• Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kacper G
      Imię: kacper
      Aktualny wiek: 12 ( przechodze mutacje)
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: około 2 lat

Nick na serwerze: 𝙉𝙚𝙢𝙚𝙨𝙞𝙕★
      Staż gry na serwerze: 5h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 13-15,19-21
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO RANKINGU ] : http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:501180958&server_group=4

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE 
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo mi zalezy na tej roli,chce pomagać innym ( banować cheaterów i dawac muty ), jestem zaangażowany w to co robię

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/imydezzy/
    • By Johny™
      Nick jakiego używasz: Johny
      Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Serwera SURF (CS:GO) 
      Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: od początku kwietnia 2019 do około końca sierpnia 2019
      Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin
      Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      - gdy byłem adminem, nie było ze mną problemów ani skarg,
      - ludzie mnie dobrze kojarzyli (nadal kojarzą jak wbijam na serwer)
      - wydaje mi się, że jestem doświadczony w byciu adminem
      - mogę poświęcić dużo czasu na serwer (kiedyś byłem jednym z najbardziej aktywnych adminów)

• Create New...