Skocz do zawartości
1151x860

[KOSZ] [ODRZUCONE] Podanie na admina - 1151x864sens:7.766.500dpi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: kacper
Aktualny wiek: 16
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  na koncie 200godzin razem na wszystkich około 1tyś

 

Nick na serwerze: 1151x864sens:7.766.500dpi
Staż gry na serwerze: 3 tygodnie
Godziny w jakich grasz na serwerze: 15/16/17/18/19/20/21/22
Link do wykresu aktywności na serwerze:https://www.gametracker.com/player/1151x864sens%3A7.766.500dpi/54.37.133.161:27015/


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.comNIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem

1.Brak adminów na tym serwie a cziterów tam nie mało "D

2.Lubię sobie pooglądać jak ludzie grają i określić czy mają coś czy nie 

3.Gram dosyć często dziennie 

 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/keskii/

linik jest do mojego drugiego konta oczywiście to jest moje konto.

  • Karambit w plecy (-) 1
  • Szok 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem na NIE.
-Masz przegrane łacznie 81 minut a mówisz coś o stażu 3 tygodnie?
-Nie zastosowałeś się do wzoru.
-Konto pod podanie
+/- Wiek.

pozdrawiam - some

Edytowane przez somehoww
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie nie przyjmiecie to nic.

ale niech ktoś przyjdzie ogarnąć dzieciarnie :)

bo czterech lata na wh i aim ogl ich i jeszcze się sprzeciwiają :D

http://steamcommunity.com/id/ THCBB

prime kupie :D 

jak dadzą wypłatę 

  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie wypowiadamy się w swoim podaniu jeśli nie mamy nic treściwego do przekazania. Twoja wiadomość ewidentnie nie zawiera specjalnie ważnych informacji.

Po drugie, masz jak byk wytłuszczonym drukiem co masz wpisać w którym miejscu, mimo to i tak usuwasz linijki, wystarczy raz spojrzeć czy wszystko jest dobrze i problem byłby zażegnany.

Po trzecie, z takim nastawieniem nawet jeśli miałbyś te trzy tygodnie stażu to po co w ogóle składać podanie? Serwery potrzebują zdecydowanych i pewnych siebie adminów, którzy faktycznie przyszli zrobić robotę i polepszyć komfort gry wszystkim na serwerze.

Po czwarte, zmieniałeś może ustawienia? Obstawiam, że zmieniłbyś też wtedy swój specyficzny nick, bo na obecnym bliżej ci do półtora godziny aniżeli trzy tygodnie.

Na sam koniec powiem ci tyle, postaram dać ci dobrą radę. Jeśli widzisz cheaterów na serwerze, napisz do jakiegoś admina zajmującego się nim, złóż skargę na niego na Forum, to naprawdę zaoszczędzisz wręcz człowiekowi sprawdzania, czy to co piszesz jest prawdą. O koncie stworzonym pod podanie nie ma sensu się wypowiadać, w mojej opinii bezcelowe nabijanie postów byleby dostać tę fuchę jest niewłaściwe, lepiej faktycznie pokazać na przestrzeni czasu, że ci zależy.

Regards,

Yoh.

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę do admina za każdym razem odkąd gram nie spotkałem ani jednego admina a grałem też na innych kontach 

nick mogę zmienić

nie zmieniam nicku co chwile ponieważ jestem przyzwyczajony do tych ustawień i gram już dłuższy czas na nich

wszedłem na server z myślą grania dłużej niż na innych ponieważ nie ma dużo osób ( dla mnie to plus ).

grałem przez 30 minut i większość tego czasu patrzyłem jak ktoś lata na wh pisałem WIELOKROTNIE do adminów i żadnego odzewu.

dużo osób było za tym żebym "spróbował pójść na admina bo może się uda i w końcu nie będą typy latać na wh i sie sprzeciwiać ze są czyści jak łza...

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 1151x860 napisał:

nick mogę zmienić

nie zmieniam nicku co chwile ponieważ jestem przyzwyczajony do tych ustawień i gram już dłuższy czas na nich

Nie chodziło mi o twój nick docelowo, że jest zły, tylko o to, że pewnie wraz ze zmianą ustawień zmieniasz również nick. W podaniu mówiłeś o trzech tygodniach, podczas gdy na tym nicku miałeś przegrany zaledwie jeden dzień. Tak jak wspominałem, oprócz napisania do admina można również zgłosić go na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniam nick tylko gdy gram jakiś turniej z kolegami właśnie grałem ostatnio i zmieniłem na jakiś normalny.

na życzenie mogę zmienić nick .

Idę sobie pograć na serwerze i zgłaszać każda osobę która czituje :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

 

-Nie wypowiadaj się w sowim podaniu, jak nie masz nic sensownego do wypowiedzenia.

- za mało godziny.

- konto pod podanie.

-staż za mały na serwerze, grasz 3 tygodnie a masz 81 minut?

 

jestem na NIE, popraw aktywność i spróbuj za jakiś czas.

 

Pozdrawiam Wers.

 

 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na serwerze codziennie tak jak inni Admini piszesz w podaniu że możesz być na serwerze w godzinach od 15 do 22 w tych godzinach najczęściej przebywają administratorzy na serwerze dziwne że żadnego nie spotkałeś. Mówisz że nie raz pisałeś do adminów w sprawie cheaterow a ja jeszcze żadnej wiadomości od ciebie nie dostałem jeśli ktoś do mnie pisze w takiej sprawie staram się Odrazu wejść na serwer i załatwić sprawę (jeśli aktualnie mam czas). Ts3 tam też możesz mnie znaleźć i wielu innych adminów więc serdecznie zapraszamy. Co do podania czy jestem na tak czy na nie nie wypowiem się bo adminem jestem od niedawna i są tu większe autorytety niż ja. Dziękuję za uwagę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"@" nie działa ? 

 

bo spamowałem na

można już zamknąć ten post ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie wszystkie Wasze posty mógłbym w tej chwili wyrzucić, a zwłaszcza te "A CZEMU NIE PISAŁEŚ DO ADMINA??"... Odpowiedzieć Wam dlaczego nie pisał i nie mógł napisać do żadnego Admina? Widzicie... Na tym serwerze jeszcze ŻADNEGO Admina nie ma, odpuśćcie więc sobie te głupie uwagi i przestańcie wpychać się w miejsca, w niektórych Was nie powinno być.

 

Można natomiast zastosować tutaj argument "No skoro jest tyle cziterów, to czemu żadnego z nich nie zgłosiłeś w odpowiednim dziale?"

Co do podania to szybkie podsumowanie:
- Masz 16 lat i nie potrafisz wypisać przedziału liczbowego
- Argumenty zerowe
- Grasz na milionie kont i nie podałeś ich wszystkich, czyli prawdopodobnie coś ukrywasz
- "dużo osób było za tym żebym "spróbował pójść na admina bo może się uda i w końcu nie będą typy latać na wh i sie sprzeciwiać ze są czyści jak łza..." - to jest ewidentnie Twój argument, nie wymyślaj, że ktoś coś takiego powiedział
- z podanego GT wywnioskować mogę tyle, że chcesz nas okłamać jeżeli chodzi o podany staż

Masz pretensje, ale od siebie nie dałeś absolutnie nic.
Odrzucam.

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaymansky420!
      Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 
      Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje
       Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie
      Bo puki co to klapa totalna  
       
    • Przez gr33n hornet ***
      Imię: 
      Aktualny wiek: 
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam
      Nick na serwerze: gr33n hornet ****
      Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]
       
      Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności