Skocz do zawartości
14letniSnowee_

[KOSZ] Skarga na szkieletor 23

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: gracza
Nick podczas gry: 14letniSnowee_
Nick osoby oskarżonej: szkieletor 23
Dlaczego składasz skargę: Kampił na teleport
Data zdarzenia: 08.03.2020      13:50
Opis zdarzenia: Kamił na teleport więcej niż 5 sek, miał SG
Dowód: http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20200308-132807-490788396-surf_legends_fg-____Fragujemy.com_______SURF_______ghost__ws__knife__gloves.dem.zipwstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez WeLeS
      Skarga na: admina
      Dlaczego składasz skargę: mutuje mi saya bez powodu 

      Nick z gry: WeLeS
      Nick osoby oskarżonej: Hops

      Data zdarzenia: 12:39 14.03.24
      Opis zdarzenia: zabilem z noza pana Hopsa jak wszedl na server po czym napisalem mu ze 
      - "kosa na dzien dobry" na co on odpowiedzial
      - "masz juz mokro? " do tego dodal cos w stylu" gowniarzu"
      - odpowiedziałem mu ze" chyba admin do glowki uderza " po tym ban =na seya i jeszcze grozba ze dluzej dostane.


      Dowód: nie mam demkia ani ssow zamknalem konsole .
      dodam tylko,ze wczoraj tez dostalem od niego bana za seya,zle nie pisalem skargi chociaz moim zdaniem tez nie do konca byla zasadna nie widze w regulaminie pkt. ktory mowi ,ze nie moge pisac na seyu do innych graczy jak to ujal pan admin placz i za to ban.
    • Przez Fist
      Skarga na: Rzygulak
      Dlaczego składasz skargę: Niby zaraziłem kogoś przez tekstury
      Nick z gry: Fist
      Nick osoby oskarżonej: rzygulak
      Data zdarzenia: 22.29 05.02.2024
      Opis zdarzenia: Jak by to napisać dupe przypiekło dziecku  jak mu pisalem że nie zwraca uwagi na to jak bluzgaja  aż do dziś do teraz byłem matką zombi ,,, i gracze mnie wpychali do kampy ale poczekajcie 10 minut wczesniej jak nie był na niewidce spamował tym i tym sposobem dostałęm bana za zarażanie przez tekstury  czekam dziecko na twoją wypowiedz  

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
    • Przez jerzysaw
      Skarga na: admina 
      Dlaczego składasz skargę: Nieuczciwy ban na tydzień
      Nick z gry: Jerzysaw
      Nick osoby oskarżonej: Rzygulak

      Data zdarzenia: 2024-02-05      21:10 około
      Opis zdarzenia: Podczas rozrywki było 1 zombie, a ja byłem na jakimś zadupiu mapy. Kiedy zombie było dalego ode mnie postanowiłem wyjść z mojej kampy i dołączyć do ziomków. Jadnak nagle zombie do mnie podleciał i z powodu skończenia amunicji mnie dopadł. Admin wyrzuciła mnie pod zarzutem ''podkładasz się pod zombie''. Gdy weszłem z powrotem na serwer byłem wkurzony za:
      - nadużywanie permisji
      - złe rozpatrzenie sytuacji
      - świadomość że będę czekał dłuuugo na ponowne rozpoczęcie rundy
      Tak więc po wejściu na serwer napisałem ''jebać admina który mnie wyrzucił pod zarzutem ''(...)'' ''
      Jestem cholerykiem więc szybko się denerwuję, więc stwierdziłem że każdy jest kozak w internecie, dodatkowo jak ma ''admina''. Admin który mnie wywalił nie wie czym jest władza. Jestem też zażenowany jego debilizmem  i wysokim ego, a w dodatku szybkim obrażaniem się niczym dziewczynka. Dostałem BANA na tydzień, prosiłbym o zabranie go, a jeżeli adminowi się nie podoba, to będę szczery - czekam na dc. Proszę sobie bardzo do serca przyjąć że akurat przeżywam kryzys, więc będę BAAARDZO nerwowy i BAAAARDZO szczery. Prawda bardzo boli, co widać na przykładzie sytuacji na serwerze. Pozdrawiam i niecierpliwie czekam - Jerzy
      P.S - najlepsze jest to że kiedyś się z nim dogadywałem


      Dowód:
      ||| Nick admina: Rzygulak
      ||| Powod: Obrazanie adminow
      ||| Nalozony: 05.02.2024 - 21:09:33
      ||| Dlugosc: 1 tyd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności