Jump to content
GET

Trzecia wielka rekrutacja sieciowa!

Recommended Posts

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Moderator Forum

Imię: Marcin
Aktualny wiek: 21

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Marcin to człowiek spokojny, miły i opanowany, taki, który ponosi odpowiedzialność za swoje czyny, wie kiedy powiedzieć "stop", oraz gdzie postawić kropkę, a gdzie przecinek. Chłopak myśli i jest świadomy - wie na co się pisze. Bez wątpienia lubi pomagać, oraz cieszy się, kiedy od niego wymagają. Należy tutaj wspomnieć, że to nie pierwsze podanie na moderatora jakie w swoim życiu składa w tej chwili, ponieważ styczność z moderacją ma już od roku 2013. Młody miał nawet możliwość spróbowania swoich sił jako Global Moderator, oraz [email protected] [z-ca [email protected]]. Szybko się klimatyzuje do aktualnego miejsca gdzie przebywa. Zabierając się za coś, angażuje się w to zadanie na 177%. Tak między nami; gość lubi być częścią czegoś większego. Dodatkowo, forumowy nerd. Woli przesiadywać na forum, niż serwerach i tylko czeka, jak usłyszy dzwonek powiadomienia zwiastujący nową aktywność. 

Dodatkowe informacje: Zmieniając tryb osobowy na tę pierwszą, czego w sumie robić się nie powinno, to w czasie wolnym poza uczelnią staram się sporo czytać, głównie to moim ulubionym gat. literackim jest fantastyka. Poza tym, często analizuję artykuły poświęcone tematyce lotniczej, na którego punkcie mam zdrowego "hopla". Jestem absolwentem liceum ogólnokształcącego numer V w Krakowie, a aktualnie jestem na drugim roku studiów na wydziale "Lotnictwa i kosmonautyki".  Swoją pierwszą licencję zdobyłem, gdy jeszcze nie miałem prawka, czyli kilka miesięcy po ukończeniu 16-tego roku życiu i była nią PPL (H), a od dwóch tygodni posiadam CPL (H). Została mi więc jeszcze jedna. Jak nietrudno się domyślić w przyszłości chciałbym zostać pilotem, czym też chciałbym pójść w ślady ojca, jednak obrałem sobie trochę inną ścieżkę, gdyż on lata na samolotach, dokładniej na trasach międzykontynentalnych więc częściej go nie ma w domu niż jest, a ja chciałbym łączyć przyjemne z pożytecznym i zostać pilotem sanitarnym, dokładniej to pracować w LPR'rze. Nie trudno się domyślić, że od osoby pracującej w takim zawodzie wymagana jest odpowiedzialność, cierpliwość, solidność i spostrzegawczość, których mi nie brakuje.  Pełniłem funkcję moderatora na uGraj (stosunkowo krótko, ponieważ sieć zakończyła działalność), CSŁęczyca, gdzie wypracowałem sobie nawet opisanego w polu powyżej [email protected], a także uWujka, z którą sieć FG współpracuje, także braku doświadczenia zarzucić mi nie można.

 • Shoot frag! (+) 2
 • Love Frag (+) 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Redaktor

Imię: Maksymilian
Aktualny wiek: 16

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: 

-Jestem osobą otwartą na współprace z nowymi ludźmi 

-Chętnie piszę różne poradniki/teksty/nowinki/wpisy zachęcające inne osoby do integracji 

-Jestem osobą która potrafi ładnie i czytelnie zredagować tekst, staram się nie popełniać błędów w pisowni

-Często siedzę w internecie/ na forach, czy to w domu w przerwie między meczykami cs-a czy to w szkole na przerwach.

-Chciałbym spróbować swoich sił w tej roli, prowadzić wywiady,do ostrzału lub inne podobne formy. Kto wie, może sam stworze jakąś nową ,,dziedzinę,, na tym forum.

-Prowadzę grupkę na steam gdzie co jakiś czas publikuje nowinki ze świata,promocje na gry lub też otwieram jakieś dyskusje na dany temat

Dodatkowe informacje: Hejka ! Mam na imię Maksymilian wolę Maks. Mam 16 lat i mieszkam od urodzenia w Bydgoszczy. Chodzę do prywatnego liceum oraz mam rozszerzone przedmioty (fizyka,informatyka,matematyka). Po szkole mam parę hobby, bardzo lubię strzelectwo,jazdę konno a zdecydowanie moim ulubionym zajęciem,pasją jest ratownictwo. Jestem instruktorem/sędzią/ratownikiem pierwszej pomocy. W przyszłości właśnie będę chciał iść w medycynę i dołączyć do Grupy Ratownictwa Medycznego PCK.  W wieku 6 lat około brat uczył mnie grać w gry, pierw było to GTA; San Andreas gdzie już w wieku 7-8 lat zostałem pewnego rodzaju ,,adminem,, wspieranym przez brata, od tego czasu miałem już wiele funkcji administracyjnych. Przez 4 lata byłem adminem w minecrafcie później w cs:go na serwerach TTT. Lubię angażować się w różne sprawy/projekty i grupy osób.

 

Pozdrawiam

Maks

 • Shoot frag! (+) 4
 • Love Frag (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja!

 

Zwolniło się 1 miejsce na stanowisku Moderator oraz Redaktor - zapraszamy!

 • Shoot frag! (+) 3
 • Love Frag (+) 3
 • Extra 1
 • Shock 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin TS3

Imię: Bartek
Aktualny wiek: 17

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Na serwerze jestem dostępny codziennie po parę godzin, czasem nawet kilkanaście, nie pełniłem nigdy funkcji administratora TS3, więc chciałbym w końcu spróbować i czegoś się nauczyć :) 

Dodatkowe informacje: Co tu dużo mówić, jestem na tej sieci od drugiej połowy 2016 roku, więc myślę że nie muszę się przedstawiać. Jakby kogoś to interesowało, chodzę do 2 klasy szkoły ponadgimnazjalnej o profilu technik elektronik, lubię psy i koty. 

 

 • Shoot frag! (+) 2
 • Love Frag (+) 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Moderator Forum

Imię: Maksymilian
Aktualny wiek: 16

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: 

Ostatnio bardzo staram się angażować w projekt ,,Fragujemy,,. Gram sobie na swoim serwerku, w wolnym czasie pomagam administracji only awp noscope. Możecie zaobserwować że od jakiegoś czasu jestem bardzo aktywny na forum, czy to w tematach pomagam użytkownikom czy to nawet na shoutboxie staram się być aktywny. Jestem osobą pracowitą,sumienną,spokojną, otwartą na nowe doświadczenia oraz bardzo szybko się uczę i wchłaniam nową wiedzę. W waszych głowach może pojawić się pytanie ,, Dopiero co został redaktorem a jeszcze na moderatora się pcha?,,. No jakoś tak wyszło. Myślę, że warto spróbować swoich sił jeżeli się czegoś  chce, jak to mówi @ M4A1.  ,,Zawsze można spróbować,,. Zajmowałem się kiedyś moderacją forum innej sieci, niestety już tam mnie nie ma bo pozbyli się mnie pewnego razu. Praktycznie bardzo często jestem ,,online,, nawet jeśli nie mogę grać w gry to siedzę na laptopie lub komórce i przeglądam sieć. Wydaję mi się że dam radę udźwignąć obowiązki moderatora forum i chciałbym się sprawdzić także tu w tej roli czy dam radę. Bardzo zżyłem się z tym projektem, chciałbym być jak najbardziej jego częścią. Dobrze dogaduję się  z moderatorami ( @ Mr. Ricio oraz @ Wersess ). Chciałbym was trochę odciążyć od obowiązków.

Dodatkowe informacje:

Myślę, że większość osób mnie już trochę poznała np. z podania które znajduję się wyżej, ale co mi szkodzi, rozpiszę się jeszcze raz. Mam na imię Maksymilian, mieszkam w Bydgoszczy i chodzę do prywatnej szkoły na profil MAT-FIZ-INF. W przyszłości jednak chciałbym sprzeciwić się planom rodziców, oni chcą  mnie wysłać na studia informatyczne lub techniczne, ja chciałbym iść na medycynę, pomagać potrzebującym. Kiedyś byłem moderatorem (przez około rok czasu) na innej sieci która teraz została przerobiona na forum o grach. W wolnym czasie ( czyli prawie ciągle, nawet na przerwach w szkole) siedzę w ,,sieci,,. Jestem osobą która ma już za sobą wiele projektów, mniejszy czy większy  bez znaczenia. Nie umiem wysiedzieć zbyt długo bez angażowania się w jakąś społeczność bez różnicy czy w internecie czy w świecie realnym. Jeśli ktoś by chciał poznać co robiłem przez +/- 8 lat odkąd pierwszy raz zostałem w jakimś projekcie członkiem administracji, lub dowiedzieć się więcej o mojej osobie zachęcam do bliższej rozmowy w wiadomości prywatnej. Jeśli chodzi o pisanie różnego rodzaju tekstów, mam lekki problem. Zawsze piszę jak najdłuższe zdania nie rozbijając ich na mniejsze, staram się pracować nad poprawą tego.

 

 

Pozdrawiam Maksymilian

 • Shoot frag! (+) 1
 • Karambit (-) 1
 • Extra 1
 • Shock 1
 • Laugh 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:  Admin Discord
Imię: Konrad
Aktualny wiek: 14

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: 

- Chcę pomóc w rozwoju serwera

- Mam dużą wiedzę o platformie discord

- Byłem już adminem na wielu serwerach
- Jestem praktycznie cały czas

- Staram się zawsze pomóc

Dodatkowe informacje:
Pochodzę z Województwa podkarpackiego . Moje główne zainteresowanie to gry komputerowe lecz w wolnym czasie jeżdżę crossem. Moją uwagę przyciągają także zwierzęta , posiadam dwa koty oraz 2 psy. Kocham podróżować , widok nowo poznanych miejsc sprawia mi wielką przyjemność. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin Discord 

Imię: Antoni
Aktualny wiek: 16

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Chciałbym pomóc w rozwoju serwerowi discord, ponieważ według mnie posiada on naprawdę duży potencjał, który można wykorzystać. Na discordzie dostępny jestem praktycznie przez większość dnia. Platformy tej używam już ponad rok, dzięki czemu zdążyłem w dużym stopniu zaznajomić się z jej działaniem, funkcjami.                                                                                                                          

Dodatkowe informacje:  Bardzo lubię sporty walki, szczególnie boks. Trenuje go już od 10 roku życia, czasem pojedzie się na jakieś mistrzostwa czy to wojewódzkie czy powiatowe. Za to w gry komputerowe gram już od 8 roku życia, pierwszą grą w jaką grałem były heroesy 3, około 3 lata później zacząłem grać w cs'a 1.6 co kontynuuje aż do dzisiejszego dnia. Obecnie uczęszczam do pierwszej klasy technikum o profilu technik programista.

 • Shoot frag! (+) 1
 • Extra 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja!

---

 

Zaktualizowaliśmy ilość miejsc na poszczególnych serwerach.

Zwiększyliśmy nabór z 40 do 50 wolnych miejsc na poszczególnych serwerach sieci.

 

Ponadto, skorygowaliśmy ilość darmowych miejsc, a także dodaliśmy rekrutację na serwer CS 1.6 ONLY DD2.

 

---

 

Zapraszamy do składania podań!

W niecały miesiąc obsadziliśmy ponad 30 stanowisk!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

 • Shoot frag! (+) 2
 • Extra 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Chciałbym otrzymać Moderatora Forum.

 

Imię: Mam na imię Patryk.


Aktualny wiek: Aktualnie mam dwadzieścia lat.

 

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Witam Was ponownie, trafiam na tę sieć 3 lata temu, jak możecie zobaczyć co jakiś czas wracam do korzeni. Staram się nieść pomoc i być pomocny nowym jak i starym graczom co myślę wprowadza mojej osobie sporą sympatię. Można również rzec, że jestem osobą, która nigdy się nie poddaje i bardzo dobrze o tym wie @ GET faktycznie prowadziłem tutaj już ową rangę, ale straciłem owe funkcję, gdyż jak wiadomo znajdzie się jakaś czarna owca na polu gdzie niestety nawet po najdłuższych rozmowach nie jest się w stanie dogadać. Z poprzednich obowiązków starałem się subiektywnie wywiązywać  i nie było żadnych problemów  z ową aktywnością czy wykonywaniem poleceń.

 

Dodatkowe informacje: opisz tu siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieść dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych projektów ): Jestem Patryk, pochodzę z woj. Pomorskiego zakończyłem edukację szkolną na poziomie zawodowym. Interesuję się piłką nożną i gierkami dla zaspokojenia czasu (4fun), mam nadzieję że tyle wystarczy. Jestem osobą o ciekawym charakterze, zabawnym i humorystycznym, aczkolwiek do swoich zadań/zobowiązań podchodzę poważnie i daje z siebie zawsze 100%. Myślę że dodatkowa para rąk przyda się wam do pomocy a moje umiejętności to spory atut a znajomość mojej osoby nie przyniesie ryzyka oddawania owych dodatkowych funkcji.
Lubie pomagać nowym i stałym graczom jak maja jakieś problemy zawsze jak mogę to pomogę. 

 

Pozdrawiam Patryk teeZ L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Moderator Forum

Imię: Alan
Aktualny wiek: 16

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Chciałbym pomóc na forum. Mogę spędzać na forum dłużo czasu na forum. Lubię pomagać innym i byłem kiedyś adminem na innym serwerze.

Dodatkowe informacje: Witam jestem Alan uczę sie na mechanika samochodowego i mieszkam zagranicą. Moje hobby jest Free running. Wolnym czasie spędzam z kolegami albo z dziewczyną. dłużo też siedzę na internecie jak nic nie mam do robienia. Niestety nie mam doświadczenia jako moderator ale chcętnie sie nauczę jak być moderatorem. Wiem że dopiero się zarejstrowałem ale chiał bym i tak spróbować. Zrozumiem jak mnie odzucićje.

 

Miłego dnia

 • Love Frag (+) 1
 • Shock 1
 • Laugh 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja!

 

---

 

Zaktualizowaliśmy ilość miejsc na poszczególnych serwerach.

Zwiększyliśmy nabór z 50 do 60 wolnych miejsc na poszczególnych serwerach sieci.

 

Najważniejsze ze zmian to:

a) Dodanie do rekrutacji CS:GO RETAKE.
b) Skorygowanie ilości miejsc na serwerach CS 1.6, tj. 4FUN oraz ZOMBIE INFECTION.
c) Skorygowanie ilości miejsc na serwerach CS:GO, tj. ONLY MIRAGE #64, ONLY MIRAGE #128, SURF oraz MULTI-ARENY.

 

---

 

Zapraszamy do składania podań!

 

Pozdrawiamy,
FGTeam

 • Extra 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:Admin Discord

Imię:Bartek
Aktualny wiek:15

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: 

-Rozpoznawalny na Discordzie

-Aktywny 

-Pomocny

-Doświadczenie (Miałem rangi typu moderator

a nawet zastępca na mniejszych discordach)

Dodatkowe informacje: Cóż,jestem pewien iż troche osób kojarzy mnie z forum oraz samego Discorda,ogólnie chciałbym pomóc w rozwoju tego Discorda gdyż widze,że ludzie nie doceniają jego potencjału.Jestem bardziej osobą humorystyczną na co wskazuje mój spam memami na discordzie xD.

 

Pozdrawiam Sowiusz

 • Shoot frag! (+) 1
 • Karambit (-) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Nick: Górniczek

Wiek: 21

Staż gry w CS: 4k h + Gram od 2013 z przerwą trwająca 2 lata, wróciłem dopiero na początku tego roku. Rozbieżność (ilość godzin na moim głównym profilu 3,3k h) wynika z powodu posiadania w przeszłości, kilku innych kont prywatnych oraz niezliczonych kont na których smurfowałem, czy to dla boost'a czy to dla własnej przyjemności

Jaką grą chciałbyś się zająć: CS:GO

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Takowego nie posiadam. Mam rozumieć, że w tym pytaniu chodzi o pełnienie podobnej funkcji na innych sieciach związanych z CS:GO czy też innych gier. Natomiast obowiązki (przynajmniej te które widać przy rozpisywaniu demek czy też schematach, których musi trzymać się sędzia) wydają mi się zrozumiałe.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie

Dodatkowe informacje:

Warto zacząć od kwestii związanej z tym, że bardzo dobrze rozumiem jak gra się w tą grę. Mam w niej spore doświadczenie i bardzo dobrze rozumiem gdzie kończą się granice ludzkiego umysłu, wyobraźni, zmysłów, a gdzie zaczynają nadprzyrodzone moce w postaci programiku działającego w tle (czy też w plikach gry). Jestem świeżym członkiem sieci Fragujemy natomiast z serwerem (na którym zresztą mam admina [LINK DO PODANIA]) jestem związany dobre kilka lat. To właśnie funkcja administratora wprowadziła mnie w tematyka "życia gry poza grą" czyli forum. Moim jedynym minusem w podaniu był brak aktywności właśnie tu, co skutecznie nadrabiam i właśnie dzięki temu nabrałem refleksji aby złożyć owe podanie. Nabrałem refleksji ponieważ od początku zaciekawiła mnie oddzielna ranga [SĘDZIA], a z nią powiązane wątki na forum. Ocenianie innych jak grają na demku to coś co robiłem zawsze po dziwnie przegranych meczach w tej grze. Rzeczą, która ostatecznie przekonała mnie aby złożyć podanie było odwołanie jednego z graczy, którego zbanowałem za cheatowanie, co skutkowało koniecznością rozpisania demka [LINK]. Z większością administracji się nie znam, nie grywam na innych serwerach co pewnie warto zmienić natomiast jestem człowiekiem bardzo koleżeńskim więc raczej osobą toporną w nawiązywaniu kontaktu nie jestem i zanosi się żebym był. Pisane trochę bez większej refleksji czy oby na pewno mam odpowiednie kwalifikacje lecz chce spróbować. ..."Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"

 

Edited by Gorniczek
estetyka =]
 • Shoot frag! (+) 4
 • Love Frag (+) 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:  Moderator Forum

Imię: Adrian
Aktualny wiek: 24 lata

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:

-Lubię poznawać i pracować z nowymi ludźmi

-Chciałbym wesprzeć w jakikolwiek  sposób i dołożyć te tzw "5 groszy" od siebie na forum bo na pewno zostanę tu na długo

-Lubie wyzwania nigdy nie byłem moderatorem ale do celów które sobie stawiam zawsze uparcie dążę

-Swój praktycznie cały wolny czas poświęcam na forum

Dodatkowe informacje: Moją zajawką jest muzyka , pisze nagrywam jest to moja taka odskocznia od codzienności. Więc jeśli chodzi o kwestie muzyczne zgłaszam się pierwszy :D Kiedyś na jednej z serwerowni byłem adminem dd2 i grafikiem(amatorsko) 

 • Shoot frag! (+) 3
 • Love Frag (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Kekkei.genkai
   Jasiek wydaje mi się że dobrze przeczytałem post i nie ma tam takiego wymogu
  • By Sexy Bitch!
   Nick jakiego używasz: Sexy Bitch!
   Wiek:  kobiet o wiek się nie pyta ale 30
   Staż gry na serwerze: nie długo ale intensywnie gram codziennie
   Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: Mniej więcej aczkolwiek nie widzę problemu by się zapoznać ze wszystkimi wymogami
   Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
   Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
   1. W administacji nie ma kobiety
   2. Większość osób mnie zna bądź kojarzy
   3. Jestem miła, zawsze mówię przepraszam jak kogoś zabije  
   4. Szybko się uczę
   5. Zawsze gdy na serwerze napotkam cheatera zgłaszam to dostępnemu adminowi bądź robię ss by w przyszłości zapobiec jego wejściu na serwer
   6. Zwracam uwagę gdy ktoś shift'uje lub kampi na respie
   7. Jestem bardzo wygadana co większość osób doskonale wie
   8. Jestem wesoła
   9.. Zwracam również uwagę na to jak osoby się wyrażają tzn czy się nie wyzywają itp 
    
   Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy ( zależy jak pracuję)
   Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198879090643

   Ps. Wesołych Świąt
×
×
 • Create New...