Jump to content
GET

[CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze RETAKE

Recommended Posts

Dyskusja o zmianach na serwerze RETAKE

Tutaj możecie dyskutować o zmianach, które trzeba wprowadzić na serwer lub o tym, co zostało już wprowadzone.

Zapraszamy!

Proponuję wprowadzić, aby pod koniec mapy było głosowanie, jaką mapę byśmy chcieli zagrać, bo czasami jest albo zbugowane, nie wiem, ale jest stale dust2 i to jest trochę irytujące, a także popędzać adminów do grania, bo bywam często na serwerze i widzę, często cheaterów, pozdrawiam.

A także, abyście dodali komende !zgłoś lub !votekick/!voteban. 
Komenda !zgloś by dawało , że zgłaszamy cheatera i wyskakuje to przykładowo gdzieś na forum lub do danych adminów.
A !votekick/!voteban, że dajemy vote'a i wybieramy osobę którą chcemy wykickować lub zbanować, a banowanie byłoby przykłądowo na 30min, aby zdążył admin wejść.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MAniak2217
      Na innych serwerach nie wiem oco ci chodzi chciałem tylko ogarnąć ten gówniany serwer bo ty tego nie potrafisz nikt mnie nie zna norma lol dochodzą nowi ludzie i tyle w temacie elo

• By fSHOKu?
      Załóżmy, że Cię przyjmiemy, to w jaki sposób przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną?
    • By MordeK
      Witam, dzisiaj wychodzę z inicjatywą dodania genialnego pluginu do naszego serwera. Chciałbym wam przedstawić plugin o nazwie dropshot (bardziej przeze mnie lubiane s-drop) którego działanie jest następujące:

Gdy prędkość naszej postaci będzie wynosiła poniżej x (małe wartości coś koło 50) velocity, wykluczając przy tym ruch wywołany wznoszeniem się i spadaniem, otrzymujemy brak rozrzutu do momentu ponownego wywołania ruchu naszej postaci.   
      Jest to dobre pośrednie rozwiązanie, aby dodać serwerowi nieco więcej dynamiki tym samym nie wywracając rozgrywki o 180 stopni jak na serwerach nospread.
      Proponuję ten plugin z prostego względu. Na większości map najzwyczajniej opłacalne jest kampienie w najlepszych miejscówkach w celu zabijania wroga, nic w tym skomplikowanego. Plugin pozwoli na ryzyko skontrowania takiej osoby elementem zaskoczenia, kosztem własnej łatwej śmierci.

Link do moda: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959
      Link do prezentacji zasady działania pluginu: https://www.youtube.com/watch?v=BlDCLpEU_MU&feature=youtu.be | https://www.youtube.com/watch?v=DDcbMmL_vj8

Co ważne. Z tego co pamiętam z dawnych lat, plugin odczytuje brak ruchu na ladderach, co na drabinie wraz z pluginem gracz również zyskuje brak rozrzutu. Nie jestem programistą, lecz jeżeli można edytować plugin i dodać wyjątek dla działania gdy gracz ma kontakt z func_ladder to by było złoto .

Dajcie znać co o tym sądzicie.
      Pozdrawiam.
  • Create New...