Jump to content
GET

[CS:GO] Zgłoś problem ze stabilnością na serwerze 5 vs 5

Recommended Posts

Zgłoś problem na serwerze 5 vs 5

Temat został utworzony specjalnie dla wszelkich problemów dot. serwera 5 vs 5.

Zgłoszenia powinny dotyczyć tylko i wyłącznie problemów związanych z niestabilnościami samego serwera, np.

crash ( restart serwera )samoczynne wyłączenie się serweraproblem z płynnością gry na serwerzezbyt częste skoki pingówlagi lub ścinki.

---

Przy zgłaszaniu powyższych problemów, należy podać informacje tj.: 

a) Data wraz z godziną zdarzenia.

b) Krótki opis problemu.

c) Pomiar sieciowy ( szczegóły poniżej ).

---

Zachęcamy również do wykonywania pomiarów za pomocą programu winMTR!

Oto link: http://winmtr.net/

Instrukcja obsługi programu winMTR...

1. Pobierz program http://winmtr.net/
  2. Zainstaluj go, a następnie otwórz.
  3. Następnie w polu HOST wpisz IP serwera bez portu.
  4. Naciśnij START i wykonuj pomiar przez co najmniej 3 minuty.
    [!] Pomiar może być wykonywany w czasie gry!
  5. Po tym czasie naciśnij STOP, a następnie: Copy text to clipboard.
  6. Wejdź na stronę http://wklej.org i wklej treść skopiowanego pomiaru. 
  7. Dołącz pomiar sieciowy do zgłoszenia, podając powyższy link.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cry ¿
      Hej, 
      może zacznę od tego co się stało  -  dwóch administratorów wchodzi na serwer, jeden do drugiego: "co się odjebało?" ... Drugi na to: "nie wiemXD"..

Piszę w imieniu całego serwera MIRAGE #1.

Po pierwsze, myślę, że powrót rang CS:GO byłby lepszym pomysłem, niż są aktualnie rangi FACEit. - Jest to niewygodne, głównie z tego powodu, że miesiąc temu był reset rankingu i cały serwer kłóci się, o to że chce powrót swojego ranku, rangi oraz godzin.
      Dodam tylko, że rangi FACEit strasznie szybko się wbijają, ale no szkoda tamtego ranku i czasu, jaki się na to zużyło.  

Po drugie, VIP PRO to jest totalna przeginka względem dodawania HP.
      @ Anana$ , czy inny gracz z VIPEM PRO w kulminacyjnym momencie miał 135hp...  (myślę, że Anana$ sam doda temat, nt Vipa Pro jeszcze dziś.)

Do tego nie zostaliśmy poinformowani o wczorajszych/dzisiejszych zmianiach przez @ Właściciel. 
      (oczywiście nikt Ci nie ma tego za złe z powodu ostatnich sytuacji, jakie działy się na mirku #2 i ile syfu było trzeba się pozbyć. ) 
      Według mnie przed zmianami administracja powinna pogadać z GET'em, aby nie było problemów jakie wystąpiły dzisiaj. 

W skrócie, chcielibyśmy, aby serwer wrócił do stanu w jakim był przed dodaniem rang FACEit. (reset ranku, zmiana rang na CeSowskie, zmiana HP Vipa Pro)

@ [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01

Pozdrawiam!
              Cry!  

EDIT: Najlepiej wejść na TS'a, zrobić małe spotkanie dot. zmian na serwerze z @ GET , bądź @ Administrator serwerów/ @ Administrator techniczny z powodu, że GET ma dużo na głowie ostatnimi czasy... No i obgadać te tematy na spokojnie.  

• By kicha original
      siema nie mogę wbić na serwer gdy jest rozgrywana nowa mapka komunikat jaki się pojawia:
      Cannot continue without model maps/zm_fg_ez_b3.bsp, disconnecting.
      taki problem pojawia mi się przy nowych mapkach moja wersja cs 1.6 v48 ktoś zna rozwiązanie problemu?:
    • By [BOT] Fraguś
      Jak użyć Privilege Key na TS3?

Niektórzy z was po utworzonym przeze mnie kanale pytają jak użyć klucza, który ode mnie uzyskali.
      Postanowiliśmy więc zrobić poradnik obrazujący krok po kroku gdzie użyć uzyskanego przez was Privilege Key.

Na początku odnajdujemy zakładkę Permissions.

Odnajdujemy z listy opcję Use Privilege Key. Wybieramy ją.

Następnie otworzy się nam okienko z miejscem na wpisanie klucza

Niby nie dużo roboty ale jednak co poniektórzy nie mają za dużo pojęcia o sprawach związanych z Clientem TS3

---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy