Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS:GO] Szybka rekrutacja na serwerze ONLY AWP #01

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na serwerze ONLY AWP #01

 

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.
 

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

 

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

 


 

Wymagania

  • Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderatora ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

  • Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

 

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Imię

Aktualny wiek

Nick na serwerze: 

Pora dnia w jakiej grasz na serwerze:  rano / po południu / wieczorem / w nocy / po południami i wieczorem itp.
 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W sbans.fragujemy.com ] / NIE
Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

  1. ...
  2. ...
  3. ....

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ]

Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze[ LINK DO PROFILU STEAM ]

 


 

Pozostałe informacje...

 

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

 

---

 

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nick jakiego używasz: Jossuq

Wiek: za tydzień 18

Staż gry na serwerze:  oj dużo jeszcze grałem na only awp ns only mirage kiedys mialem admina na only mirage

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: ponieważ gram dużo na tym serwerze i prawie ciagle nie ma admina a denerwują wyzywajace sie dzieci albo wyzywaja moja mame bo ich zabilem to powinien byc ban odrazu tak samo dołaczy ktos nowy i chce zadac pyt a tu nie ma admina i po prostu bardzo lubie spedzac czas na tym serwerze poniewaz jest mila atmosfera chociaz nie zawsze ale przewaznie 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: przebywam na serwerze przeważnie pod wieczór i w nocy czasem rano sie zdarzy 

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: nie mam vac i nigdy nie mialem https://steamcommunity.com/profiles/76561199016436402/

Edytowane przez jossuq
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem Jakub, gram na serwerze  od września 2019

Jestem dostępny na serwerze o różnych godzinach

Mój nick : $BOT_Kojot$

Wiek: Mam skończone 19 lat

Znam większość zasad sieci Fragujemy

Nie byłem nigdy karany na sieci serwerów

Moje argumenty to :

- zwracam często uwagę innym osobą żeby przestrzegali regulamin 

- informuje często adminów jak jest osoba z podejrzeniem niedostępnych na serwerze rzeczy typu wallhack

- często bywam na serwerze gdy nie ma żadnego admina i osoby nie przestrzegają regulaminu, np. są wcelowani w jedno miejsce

- dużo przebywam na serwerze i jestem rozpoznawany na serwerze przez wiele osób

-mam dobry kontakt z osobami z serwera a także adminami sieci

Chciałbym zostać jednym z Administratorów serwer ponieważ jest ich mała liczba. To jest mój profil Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198201008617/

Edytowane przez Koyot
  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Hiszpan
Wiek: 22lata 
Staż gry na serwerze: około 3 lata 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK, miałem dawno temu za rushowanie i raz za kampienie (pewien admin był do mnie trochę uprzedzony :)).
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Spędzam dużo czasu na serwerze oraz gram tu z przerwami od ponad 3lat, a na serwerowni już z 4/5lat. Jestem komunikatywną i kulturalną osobą. Często pisze do adminów gdy ktoś łamie regulamin. Chcę pomóc utrzymać ład na serwerze na którym spędzam tak dużo czasu.

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze:  w godzinach po południowych i wieczornych.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Hiszpaneczek/

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Składam jeszcze raz

Nick jakiego używasz: Jossuq

Wiek: za tydzień 18

Staż gry na serwerze:  oj dużo jeszcze grałem na only awp ns only mirage kiedys mialem admina na only mirage

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: wkurza mnie to że nigdy nie ma adminów wieczorem gdy najbardziej ich potrzeb ponieważ gram dużo na tym serwerze i prawie ciagle nie ma admina a denerwują wyzywajace sie dzieci albo wyzywaja moja mame bo ich zabilem to powinien byc ban odrazu tak samo dołaczy ktos nowy i chce zadac pyt a tu nie ma admina i po prostu bardzo lubie spedzac czas na tym serwerze poniewaz jest mila atmosfera chociaz nie zawsze ale przewaznie i praktycznie ciągle mówię komuś nie można kampić nie chodź na schift 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: przebywam na serwerze przeważnie pod wieczór i w nocy czasem rano sie zdarzy 

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: nie mam vac i nigdy nie mialem https://steamcommunity.com/profiles/76561199016436402/ a i jestem już w top 20 serwa i dużo osób na serwerze mnie kojarzy bo ich kasuje haha a tak serio to znają mnie mni Hiszpan mnie zna i bardzo mi zależy na adminie ponieważ chcem żeby ten serwer szedł w jak najlepszą stronę ja przeważnie gram w nocy a wtedy adminów nie ma a zawsze jakiś by się przydał 

Edytowane przez jossuq
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: luso
Wiek: 18
Staż gry na serwerze:  3 miesiace

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK  (dostałem permbana za cheaty , których nie miałem niestety nie moge znaleźć bana w sourcebansach ,bo było to 4 miesiące temu ale podeśle link do odwołania)


Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: No to tak gram na serwerze od pewnego czasu i zauważam że sporo osób cheatuje i używa mikrofonu nie mając mutacji i chciałbym coś z tym zrobić. Mam doświadczenie z bycia adminem i multiadminem na różnych serwerowniach. Uważam ,że społeczność serwera mnie lubi. Chciałbym przyczynić się do rozwoju serwera a może w przyszłości serwerowni.

Oświadczam, iż przebywam na serwerze:  po południu , wieczorem , w nocy
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198279386724

  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: M3ntos
Wiek: 15 (za 15dni 16)
Staż gry na serwerze: na tym koncie około 15h na starym 70

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: Tak
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 
- Jestem bardzo miły 

- Jestem osobą pomocną 
- Jestem bardzo aktywny 
- Nigdy nie wdaje się w kłótnie słowno
- Zawsze upominam kiedy ktoś łamie regulamin

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano,po południu , wieczorem 
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199034237733/

  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka rekrutacja na admina zostaje zamknięta.

 

Zapraszamy do składania podań w oficjalnym dziale podania na admina.

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Szok 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności