Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS:GO] Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE #01

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE #01

 

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.
 

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

 

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

 


 

Wymagania

  • Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderatora ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

  • Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

 

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Imię

Aktualny wiek

Nick na serwerze: 

Pora dnia w jakiej grasz na serwerze:  rano / po południu / wieczorem / w nocy / po południami i wieczorem itp.
 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W sbans.fragujemy.com ] / NIE
Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

  1. ...
  2. ...
  3. ....

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ]

Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze[ LINK DO PROFILU STEAM ]

 


 

Pozostałe informacje...

 

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

 

---

 

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: UnnameD
Wiek: 23
Staż gry na serwerze: Jakiś czas temu grałem tutaj sporo, potem przymusowa przerwa była, i pojawiłem się ponownie. Więc nie zliczając czasu co do minuty to w miarę okej. Co do GameTrackera, to troszkę dziwnie pokazuje czas, gdyż czasami spędzałem na serwerze po kilka godzin z Wersessem.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Z tego co wiem to potrzebne są osoby, które zajmą się serwerem (cziterami)

- Jestem osobą, która potrafi odróżnić cheaty od dobrej gry.

- Bezkonfliktowy, spokojna rozmowa przede wszystkim.

- Staram się zgłaszać każdego cheatera na forum zresztą troszkę widać. :)

- Trochę humoru w każdej pracy nie zaszkodzi :)

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: O każdej porze. Praca w domu, więc jeśli coś się dzieje, mogę wejść zawsze (nie dosłownie "zawsze").
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/78754635/

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: pwcace[QQ]
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: Gram na tym serwerze od początku zobaczenia na facebooku o istnieniu only mirage, gametracker troche slabo minuty oblicza bo czesto spedzam 4/5 h dziennie nawet wczoraj przebylem 3h.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK przez głupi bład bo napisałem cytujac: Leaviel kurwa (gdy mnie zabił) Leaviel zle to zrozumial ale sie dogadalismy i przeprosilem.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Chyba potrzebne są osoby , które beda siedzieć i karać cheaterów.

- Jestem osobą, która potrafi odróżnić cheaty od dobrej gry.

-Jestem spokojną osobą 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Przeważnie gram w godzinach od 12 do 23.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/szerooff/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: .solo cs.money 
Wiek: 19
Staż gry na serwerze:  Jakiś czas temu grałem codziennie na tym serwerze i myślę ze jest dużo osób które mnie kojarzą, ale niestety przerwa była konieczna. 3 tygodnie temu wróciłem do grania i jestem codziennie na serwerze.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

-Miałem styczność z adminowaniem na innych serwerach i myślę ze na spokojnie poradziłbym sobie i tutaj. 

-Grając praktycznie od rana do wieczora z przerwami naprawdę brakuję tego admina żeby zrobił porządek.

-Mam już sporo godzin w tej gierce i potrafię odróżnić cheatera.

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Jeżeli chodzi o weekend to jestem od rana do wieczora, w tygodniu od 12 do wieczora
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu:  https://steamcommunity.com/id/solo1602/

 

GT:  https://www.gametracker.com/player/.solo cs.money/193.33.176.21:27015/  

Grałem pod kilkoma nickami więc tych minut jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: wizzikk
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: jakiś czas temu zacząłem grać na waszym serwerze (Ok. 2-3) miesięcy i potem miałem krótka przerwę od całego cs , lecz po krótkim czasie zdecydowałem się na powrót do cs jak i do waszego serwera

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem przede wszystkim osoba asterywna i trzymająca się ścisłe zasad. Liczy się dla mnie obowiązkowość i skupienie. Myśle , ze głównym argumentem jest to , iż pare razy w moim życiu posiadałem podobna rangę na innych serwerach społeczności wiec mniej-więcej wiem na czym polega rola administratora. Troszkę w CS gram i potrafię odróżnić wszelkiego rodzaju cheaty od czystej gry. Staram się do każdej osoby , która ma jakiś problem podchodzić indywidualnie i spokojnie aby dobrze ja zrozumieć i zarazem wyjść na miła i pomocna osobe, aby w przyszłości w razie jakiegoś problemu mogła ta osoba do mnie się zgłosić bez jakiegokolwiek problemu;)

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem / w nocy
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Wizzy3k

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: f1on4  CASEDROP.EU

Wiek: 16

Staż gry na serwerze: Na serwerze jestem codziennie w godzinach od 15 do 21, jeżeli chodzi o weekendy to na serwerze jestem co dwa tygodnie z powodów rodzinnych, jeżeli jestem to od ok. 10 do 22.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ gdy wchodzę na serwer to nie ma administratora w danej chwili a co za tym idzie pełno dzieci nadużywających mikrofonu w celach obrażania czy wyśmiewania oraz jest pełno chiterów. W CS:GO mam 1.133h co za tym idzie umiem odróżnić chitera od gracza z skillem.

Staram się być subtelnym w tym co robię, jestem pomocny i uczciwy. Na serwerze zna mnie dużo osób.

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu i  wieczorem 
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198385621595/

  • Karambit w plecy (-) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Wersess.
Wiek: 23.
Staż gry na serwerze: Gram od pojawienia się na sieci czyli od 3 Sierpnia. Miałem bardzo dużo nicków więc myślę że mam dużo mam czasu spędzonego na serwerze :D

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Oczywiście że nie.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem osobą która jest aktywna oraz pomocna, kiedy byłem sędzią ocen cs go, miałem admina pomocniczego, zawsze starałem się wbijać na serwer i banować graczy którzy grali odpaleni. Jestem osobą miła oraz sympatyczną staram wykonywać w 100% swoją pracę. Jestem osobą doświadczoną gram już kilka lat w cs go.

-Posiadam konto prime.

-Nie trawię cheaterów.

-Jestem komunikatywny.

-Staram się zawsze pomagać.

-Umiem odróżnić odpalonego gracza od czystego.

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Na serwrze grywam od rana do wieczora, to zależy od tego kiedy jestem na kompie :D
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/W3rss3ss/

 

Pozdrawiam Wers.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Szok 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: pwcace[QQ]
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: Gram na tym serwerze od początku zobaczenia na facebooku o istnieniu only mirage, gametracker troche slabo minuty oblicza bo czesto spedzam 4/5 h dziennie nawet wczoraj przebylem 3h.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK przez głupi bład bo napisałem cytujac: Leaviel kurwa (gdy mnie zabił) Leaviel zle to zrozumial ale sie dogadalismy i przeprosilem.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Chyba potrzebne są osoby , które beda siedzieć i karać cheaterów.

- Jestem osobą, która potrafi odróżnić cheaty od dobrej gry.

-Jestem spokojną osobą 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Przeważnie gram w godzinach od 12 do 23.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/szerooff/

  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Aktualny wiek: 17
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive
-mam w csie około 3700 godzin
-gram w csa od prawie 5 lat

-prowadzę kanał o tematyce cs:go (680 subów)

 

Nick na serwerze: Maatr1✘ CASEDROP.eu
Staż gry na serwerze:  gram już prawie rok
Godziny w jakich grasz na serwerze: Zależy od wolnego czasu, przeważnie od 16:00 do 22:00 (gdy jest czas wolny od szkoły to nawet do 24:00)
Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Maatr1✘ CASEDROP.eu/193.33.176.21:27015/ 


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
-jest to mój ulubiony serwer na którym spędzam dużo czasu
-czasem mam dużo czasu, który mogę poświęcić na granie na serwerze
-najbardziej w cs:go nie lubię cheaterów, po tylu godzinach grania umiem stwierdzić kto używa wspomagaczy a kto nie, więc banowałbym cheaterów od razu

 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/id/maatrixofficial/

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Zmieszanie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: ♛✪Olcha✪♛
Wiek: 16
Staż gry na serwerze: Od niedawna (Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/♛✪Olcha✪♛/193.33.176.21:27015/ )

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

 

Jestem osobą komunikatywną, która potrafi w odpowiedni sposób rozmawiać  z różnymi typami ludzi, a co za tym idzie, rozwiązywać różne konflikty. W weekendy gram najczęściej o późnych godzinach, gdy liczba osób na serwerze sięga 8-10 graczy, co prowokuje niektórych ludzi do używania "wspomagaczy". Niestety najczęściej nie ma osoby, która mogła by ich zbanować, co skutkuje nieprzyjemnym oczekiwaniem, aż delikwent postanowi opuścić serwer. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie w grze CS:GO to w godzinach może nie wygląda to jakoś imponująco (niecałe 1000h + około 500h na starym koncie), lecz myślę, że nadrabiam czasem spędzonym na oglądaniu wielu filmów o tematyce gier fps (mecze, overwatche itp.) Co potwierdza posiadanie konta steam z grą CS:GO 4 lata (3 lata + 1 rok na starym koncie). Uważam, że jestem w stanie rozpoznać uczciwego gracza od oszusta. Jestem osobą ambitną i staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania. Szybko uczę się nowych rzeczy, co jest pożądaną cechą na tym stanowisku. Rozumiem, że trochę zbyt wcześnie postanowiłem napisać podanie, zważywszy na mój czas gry na serwerze, lecz uważam, że warto spróbować, nawet jeżeli szanse są znikome. Za rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuje. 

Pozdrawiam Olcha !

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: wieczorem / w nocy
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Olcha

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Zmieszanie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Vibin(KaLi) 
Wiek: 16
Staż gry na serwerze: Grywam już od dusze go czasu na fragujemy.com (Only Mirage) Ale przed tym miałem dłuszą przerwę. 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

Pierwszym z argumentów będzie to że lubię pomagać ludziom i jestem miłą i spokojną osobą która zawsze pomoże. 

Drugim argumentem będzie to że będe się starał nauczyć uzytkowników przestrzeganie regulaminu. Jednym z nich jest na przykład nadużywanie mikrofonu i tzw trollowanie przez mikrofon np jakimiś bindami a także nadużywanie mikrofonu przez osoby niemające mutacji i które nie korzystają z mikrofonu po to żeby powiedzieć jakieś info o pozycji wroga tylko na kłótni i i wyzywaniu z innymi graczami.

Trzecim argumentem będzie to że często na serwerze nie ma admina i nie ma kto zbanować lub ukarać osobę która na to zasłuzyła.

Czwartym argumentem jest to że będe zawsze szukał jak najlepszego rozwiązania i sprawiedliwie ukarać do uczynionego przewinienia. 

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem/w nocy tylko czasami.Nie ma mnie tylko rano. 
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu:https://steamcommunity.com/profiles/76561198848750809/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz:  Kamulec
Wiek:  20
Staż gry na serwerze:  Miesiąc przed przerwą i zawitałem ponownie.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie byłem nigdy banowany.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] : Głównym powodem dlaczego powinienem zostać administratorem/moderatorem jest fakt, że na serwerze o admina lub jakiegokolwiek opiekuna jest trudno. Z faktu, że na serwerze spędzam większość mojego wolnego czasu (a jest go naprawdę sporo przez panującą pandemie) co chwila borykam się ja i inni gracze z odpalonymi typami (funfact dziś było ich aż 2 na raz :D). Dołożyłbym wszelkich starań aby tępić takie osoby i po prostu umilić rozgrywkę sobie i innym graczom.

Ile czasu spędzam na serwerze? Tak jak już wcześniej wspominałem czasu teraz jest w nadmiarze dlatego też z czystej nudy gram tyle ile mogę/chcę.

Co nakłoniło mnie do złożenia podania? Po dzisiejszej akcji jaką dowalali gracze o nickach "LOL_NOOB" i "pavel" poprostu dostałem białej gorączki, chłopy we 2 po 70 fragów na głowę, nawet się nie kryli. Odpowiadając na pytanie dlaczego dopiero dziś założyłem konto na forum spieszę wyjaśnić ze po prostu wcześniej nie miałem powodu aby tutaj zerkać lecz dzisiejsza sytuacja zmieniła wszystko o 180 stopni.

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze:  po południu / wieczorem / w nocy.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/tatqkox/

  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: PlaTyna
Wiek: 17
Staż gry na serwerze: Od około miesiąca gram codziennie po kilka godzin jeśli tylko czas pozwala 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE

Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK

 

Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 
-mam w csie około 4500 godzin
-gram w csa od prawie 6 lat


Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

- Jestem osobą spokojną , miłą chętną do pomocy 

- Na serwerze nie przebywa zbyt wielu adminów 

- Nie ukrywając jest to mój ulubiony serwer

- Dużo osób mnie kojarzy  

- Umiem określić czy ktoś używa wspomagaczy 

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem / w nocy

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198187934178/

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Zomex
Wiek: 16
Staż gry na serwerze: od jakiegoś tygodnia gram dzień w dzień

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Ponieważ mam dosyć dzieci bez mutacji oraz Hakerów Na tym serwerze a są oni na nim dzień w dzień I ponieważ jest mało osób które grają na tym serwerze z uprawnieniem administratora

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Genezig Polecam się :P posiadam również discorda,Teamspeaka i facebooka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: P1xa
Wiek: 18    
Staż gry na serwerze: na serwerze gram krótko lecz szybko sie zaklimatyzowałem bardzo podoba mi sie atmosfera jest to teraz moj ulubiony serwer :)

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak bylem juz adminem. 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 
-Jestem miła i opanowana osoba chociaz czasem zdarzy sie krzyknąc (raczej rzadko gdy jest sie adminem)
-Na serwerze potrzeba adminów cziterów i offensive graczy jest coraz wiecej
-Gram krotko na serwerze lecz mam zamiar zostać tu długo :)
-Potrafie sobie poradzić z określeniem czy ktoś czituje czy nie na innych serwerach Głowna administracja była zadowolona
-Dużo osob mnie poznało mam nadzieje ze dobrze mnie kojarzą i nikomu nie podpadłem

- Jeżeli ktoś ma jakis problem jestem zawsze chętny do pomocy :) 


Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:
-Mój staż do około 2500 godzin 
-Gram w countera od 10 roku życia


 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: na serwerze często grywam o każdej porze dnia :)
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/P1xaDaKing/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: DisneyFlowek
Wiek: 22
Staż gry na serwerze: 10 dni 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

 

- Pomagam nowym osobą w pierwszych krokach na serwerze,

 

- Jestem miłą, bezstronną i bezkonfliktową osobą,

 

- Spędzam na serwerze dużo czasu co można sprawdzić na Gametracker.com 

https://www.gametracker.com/player/DisneyFlowek/193.33.176.21:27015/

 

- Jestem osobą rozpoznawalną przez graczy,

 

- Na serwerze nie ma za dużo adminów co za tym idzie, mają dużo pracy, mógłbym w dużym stopniu ich obciążyć,

 

- Kolejnym argumentem który za mną przemawia to dobra komunikacja, ortografia w zasadzie czytelna i zrozumiała dyplomacja, piszę ten argument z jednego ważnego powodu osoba na stanowisku Admina, swoją osobą przedstawia cały serwer i społeczność na którym przebywa, ciężko żeby nowe a i starsze osoby miały szacunek do innych i samych siebie, jakby Admin go nie miał,

 

- Jeżeli jakaś osoba ma problem lub nie wie pewnych rzeczy zawsze próbuje pomóc,

 

- Mam trochę godzin w samym Csie dlatego odróżniam cheatera od osoby skillowej, parę miesięcy temu przed sprzedaniem swojego drugiego konta obejrzanych miałem na nim około 100 overwatchy,

 

- Argument który mogę podać, to poczucie humoru, przy ciężkiej pracy jakim jest fragowanie, strzelanie, dostawanie tapów z nieba, czasem trzeba się uśmiechnąć i poprawić sobie i otoczeniu humor,

 

- Swoją kandydaturę, chciałbym poprzeć, ostatnimi słowami, jeżeli został bym przyjęty do tej funkcji, deklaruję, że dam z siebie sto procent, czas na serwerze będzie w bardzo dobrym stopniu, jak i pomaganie drugim osobą.

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Zależne to jest od dnia, ale staram się być o każdej porze, oprócz nocy, pracuje w domu, dlatego mam dużo czasu w ciągu dnia. W nocy, niestety rzadko mogę być, ponieważ o 6 rano wysyłam do pracy analizy i rapory produkcji.

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198958922362/

 

  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wrzucam kolejny raz po dłuzszym spedzeniu czasu na serwerze :) 

 

Nick jakiego używasz: P1xa
Wiek: 18    
Staż gry na serwerze: Na serwerze gram praktycznie codziennie od około miesiąca o każdej porze Najczęsciej jest to jednak ranek i wieczór. 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak bylem juz adminem. 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

 

-Jestem miła i opanowana osoba chociaz czasem zdarzy sie krzyknąc (raczej rzadko)
-Na serwerze potrzeba adminów cziterów i offensive graczy i afków zajmujących slota jest coraz wiecej.
-Sporo czasu poświecam graniem na serwerze i mam zamiar zostać jak najdłuzej ponieważ mam tu dużo znajomych :)
-Potrafie sobie poradzić z określeniem czy ktoś czituje czy nie na innych serwerach Głowna administracja byłą zadowolona
-Dużo osób na serwerze mnie kojarzy i raczej ma o mnie dobre zdanie :)
-Nie mam problemów z komunikacją i ortografią
-Gdy ktoś ma jakiś problem zawsze staram sie mu pomoć gdy tylko napisze o co chodzi.


Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:
-Mój staż do około 3000 godzin 
-Gram w countera od 10 roku życia


 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: na serwerze często grywam o każdej porze dnia, tak jak napisalem wyżej najczesciej wieczór i ranek.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/P1xaDaKing/

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Wojtek
Aktualny wiek 20
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive

 

Nick na serwerze: Diablo
Staż gry na serwerze: Parę tygodni 
Godziny w jakich grasz na serwerze: Każdego dnia  po parę godzin  i rano i po południu i wieczorem zawsze mam czas dla serwera
Link do wykresu aktywności na serwerze: [ http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:422238216&server_group=0 ]


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję adminaTAK byłem adminem na paru serwerach znam komendy wiem jak działa moja funkcja w pełni posiadam doświadczenie z zakresie Admina
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem Byłem adminem już na paru serwerach posiadam wiedzę. Również pełniąc tą funkcje gracze

mnie lubili co można zobaczyć pod profilem . Lubie też rozmawiać i komunikować się z ludźmi to też myślę że z każdym graczem się dogadam. Pozdrawiam

 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [https://steamcommunity.com/profiles/76561198804742161/ ]

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Śmiech 1
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Wiktor

Wiek: 16

 

Staż gry na serwerze: Parę tygodni gry po kilka godzin.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: Tak

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nigdy

Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje administratora: Nie

 

Argumenty dlaczego to ja powinienem zostać administratorem:

-Jestem miły opanowany raczej nie krzyczę (raz na dłuższy czas się zdarzy)

-Na serwerze jest zapotrzebowanie na administratorów w godzinach porannych i wieczorem.

-Dużo czasu poświęcam ostatnio na grę na serwerze.

-Nie zamierzam przestać grać na serwerze ponieważ jest miła atmosfera oraz mam sporo znajomych.

-Umiem określić czy ktoś ma czituje czy dobrze gra.

-Brak problemów z komunikacją.

- Gdy ktoś potrzebuje pomocy próbuje zawsze jej udzielić jeżeli znam odpowiedź.

 

Posiadam konto steam z grą Counter-Strike: Global Offensive, oraz posiadam status prime.

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Not_WKN

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: DisneyFlowek
Wiek: 22
Staż gry na serwerze: Około miesiąc

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

- Pomagam nowym graczą w pierwszych krokach na serwerze,

- Jestem miłą, uprzejmą i z poczuciem humoru osobą :)

- Spędzam na serwerze dużo czasu co można sprawdzić na Gametracker.com

https://www.gametracker.com/player/DisneyFlowek/193.33.176.21:27015/

- Jestem osobą rozpoznawalną przez graczy,

- Brak problemów z ortografią,

- Mam trochę godzin w samym csie dlatego, odróżniam cheatera od osoby skillowej, parę miesięcy temu, przed sprzedaniem swojego drugiego konta obejrzanych miałem na nim około 100 overwatchy,

- Jestem bezkonfliktowy, przestrzegam regulaminu,

- Mógłbym pomóc serwerowni i gracza.
Na serwerze jest dużo afków którzy stoją każdą rundę na respie, nie brakuje też cheaterow którzy wchodzą na serwer i grają tak długo, póki nie przyjdzie admin,

- Admini mają dużo pracy, a ja mógłbym ich trochę obciążyć w wykonywanych obowiązkach,

- Jeżeli zostałbym adminem, gwarantuję dobra współpracę, pomoc, i oczywiście dam z siebie sto procent.


 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Zależne to jest od dnia, ale staram się być o każdej porze, oprócz nocy, co też można sprawdzić na GT, natomiast w weekend, mam mniej czasu ponieważ jeżdżę do dziewczyny 300km, ale staram się jak mogę i nadrabiam to w tygodniu.

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu:https://steamcommunity.com/profiles/76561198958922362/

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Wojtek
Aktualny wiek:  20
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 

 

Nick na serwerze: Diablo
Staż gry na serwerze: Parę tygodni 
Godziny w jakich grasz na serwerze: Każdego dnia  po parę godzin  i rano i po południu i wieczorem zawsze mam czas dla serwera
Link do wykresu aktywności na serwerze: [ http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:422238216&server_group=0 ]


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK byłem adminem na paru serwerach znam komendy wiem jak działa moja funkcja w pełni posiadam doświadczenie z zakresie Admina
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:  Byłem adminem już na paru serwerach posiadam wiedzę. Również pełniąc tą funkcje gracze

mnie lubili co można zobaczyć pod profilem . Lubie też rozmawiać i komunikować się z ludźmi to też myślę że z każdym graczem się dogadam. Pozdrawiam

 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [https://steamcommunity.com/profiles/76561198804742161/ ]

  • Szok 1
  • Zmieszanie 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam próbę o uzyskania roli admina na serwerze.

 

Imię: Wiktor

Wiek: 16

Czas spędzony na serwerze: około miesiąca, staram się być aktywny codziennie ale nie zawsze się to udaje.

 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: Tak

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nigdy

Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje administratora: Nie

 

Dlaczego ty powinieneś zostać administratorem?

Ponieważ:

-Jestem raczej miłą osobą chyba że ktoś bądź coś mnie zdenerwuje

-Bez konfliktowy staram się najpierw rozwiązać sprawy słownie

-Według mnie na serwerze potrzeba administratorów w godzinach porannych od 9-12

-Możliwość wejścia na serwer gdy jest taka potrzeba

-Umiem dostrzec czy dana osoba czituje czy dobrze gra

-Staram się pomagać wszystkim osobą jeżeli wiem jak

-Brak problemów z ortografią i komunikacją

 

Posiadam konto steam z grą Counter-Strike: Global Offensive z statusem prime.

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Not_WKN

  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: ★мати ★ 
Wiek: 16
Staż gry na serwerze: Jakoś od marca/kwietnia

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci:TAK

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Jeżeli już to muta.

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

-Jestem z natury miła osoba

-Konflikty rozwiązuje w sposób słowny,nie wulgarny.

-Nie mam problemów z ortografią i komunikacja.

-Dobrze dostrzegam czy osoba ma czity czy też nie.

-Posiadam na trybie MM-Global Elite,Wingman-Global Elite.Robie dużo overwatch w cs.

-Znam komendy admina

-Cs'a mam z statusem prime-kupionym.

 

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Jak tylko mam czas-jeżeli byłbym adminem,myśle że bywałbym tam często.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199012053468

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka rekrutacja na serwer ONLY MIRAGE #01 zostaje zamknięta do odwołania.

Zapraszam do składania podań w tradycyjnej rekrutacji ! :) 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności