Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS 1.6] Szybka rekrutacja na serwerze ONLY DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na serwerze ONLY DD2

 

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.
 

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

 

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

 


 

Wymagania

  • Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderatora ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

  • Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

 

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Imię

Aktualny wiek

Nick na serwerze: 

Pora dnia w jakiej grasz na serwerze:  rano / po południu / wieczorem / w nocy / po południami i wieczorem itp.
 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W fbans.fragujemy.com ] / NIE
Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

  1. ...
  2. ...
  3. ....

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA gametracker.com ]

Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze[ LINK DO PROFILU STEAM ]

 


 

Pozostałe informacje...

 

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

 

---

 

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: KASTOrama | Remontujesz?
Wiek: 23

Staż gry w csa: od 2007 z przerwami
Staż gry na serwerze:  nie pamiętam od kiedy dokładnie ale wydaje mi się, że przynajmniej od grudnia przesiaduję (nie licząc początków serwera)

Link do gt: https://www.gametracker.com/player/KASTOrama | Remontujesz%3F/193.33.177.193:27015/

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że nigdy

Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak na 4FUN w 2012 i na only DD2 w 2013, byłem również modem na TS3

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

+ wydaje mi się, że jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze

+/- mam doświadczenie chociaż będę musiał sobie przypomnieć pewne rzeczy

+ znam zasady/regulaminy oraz się do nich stosuję

+ chcę pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze i w miarę swoich możliwości w rozwoju sieci

+ kieruję się rozsądkiem i logiką, będę się starał być obiektywny przy rozsądzaniu wszelkich sporów

+ mam raczej dobry kontakt z pozostałymi adminami, część z nich wręcz mnie namawiała (na szczęście obeszło się bez rękoczynów) do złożenia podania

+ mam sentyment do tej sieci, przewijam się tu od początków istnienia (zahaczając o czasy Dzielnicy-Fragów), tylko Fragujemy na zawsze w serduszku ❤️

 

- mierny skill i butter fingers

- nie jestem w stanie zagwarantować codziennego przebywania na serwerze

- obecnie nie mam micro, bo zostawiłem w drugim miejscu zamieszkania (no, a koronawirus wiadomo nie wskazane podróżowanie między miastami)

- czasem palnę jakąś głupotę

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: różnie, ale głównie popołudnie/wieczór, przeważnie weekendy lub jak tylko mam wolny czas
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198038497868/

SID: STEAM_0:0:39116070

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: zBaKaNy RafaBiceps
Wiek: 23
Staż gry na serwerze: Nie cały miesiąc

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ jestem aktywnym graczem na serwerze. Dużo osób nie przeszczega nie raz regulaminu. Chcę pomóc pilnowaniu zasad panujacych na serwerze. Mam chyba dobry kontakt z ludzmi na serwerze DD2. Postanowiłem tutaj zostać na stałe na ile moja obecna sytuacja pracy nie zmieni z powodu pandemi

 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy ( mam dużo czasu przez cały dzień z powodu pandemi)
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/rafaofficial/  Steam ID : STEAM_0:0:145368005 Niestety mam VAC bana na gre CS GO, ponieważ dałem znajomemu pograć i potem okazało że posiadał czity i nawet mnie o tym nie poinformował 

  • Ustrzel fraga! (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Kiepskii.
Wiek: 25
Staż gry na serwerze: około 3 lat z przerwami

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: dwa roazy robione screeny.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

- Czesto gram aktualnie TOP1

- Lubiany przez graczy

- duży staż

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy w tygodniu wieczorami, w weekend różnie.
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198045641161/

  • Ustrzel fraga! (+) 5
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności