Jump to content

Recommended Posts

Nick podczas gry: adisz));
Nick admina: Leaviel
Powód bana: Wchodzenie na aktywnym banie.
Data zdarzenia: 25.01.2020 około 22:56 chyba
Opis zdarzenia: Gram sobie i nagle dostaje perma z takim powodem, nie mając żadnych aktywnych banów :)

Więcej chyba nie muszę dodawać. Dodatkowo na tamtym koncie był odnośnik do tego na którym dostałeś bana dziś. 

No to już wiem o chodzi. To nie moje konto:) Sprawdź sobie po ip albo czymkolwiek

Gość ma taki sam nick;p

Edited by adiszgod

Wejdziesz na nasz TS3?

Po weryfikacji - odbanowany.

• Love Frag (+) 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By znajomynieznajomego
      Nick podczas gry: znajomynieznajomego
      Nick admina: Damo
      Powód bana: Skrypt na Auto Bunnyhop
      Data zdarzenia: piątek, 10 lipiec 20 - 17:06:41
      Opis zdarzenia: Zwyczajny scroll?
    • By spidi1910
      Skarga na:  gracza PLEASE DON'T CRY  i team biceps
      Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze spidi
      Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę PLEASE DON'T CRY  i team biceps
      Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę zostalem obrazony
      Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 2020-07-06 20:58
      Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę Wszystko zaczeło sie wszystko gdy uzytkownik team biceps powiedzial "kurwy ..." wiec zwrocilem mu uwagezeby nie obrazal po czym zostalem od razu zwyzwany przez danego gracza ,jak i po chwili dolaczyl sie adwokat kolegi please dont i zaczeli mnie we 2 wyzywac  + zaczal mnie obrazac w nicku . ( w odpowiedzi kazalem im mordy zamknac - wiem ze tak nie mozna ale bardzo mnie wkurwili  )
      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów http://596279.node2.pukawka.pl/dem-awp_fg_kazki_rm-1594061927-1594062939.zip
      + ss nizej .
      Liczę że zostaną zbanowani ,a jeśli chodzi o mnie to mogę dobrowolnie przyjąc rownież kare.

• By grubakicha
      Nick podczas gry: gruba kicha.
      Nick admina: SPORTOWA WARSZAWA
      Powód bana: WBIJANIE ZOMBIE DO KAMPY
      Data zdarzenia:
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: gruba kicha.
      ||| IP: 79.184.68.24
      ||| STEAM_ID: STEAM_2:1:483276732
      ||| Nick admina: SPORTOWA WARSZAWA (L)
      ||| Powod: Wpychasz zombie do kampy innym humanom
      ||| Nalozony: 26.06.2020 - 22:05:42
      ||| Dlugosc: 6 godzin
      ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: • BossBaG! • :: (zm_fox)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 6 godzin
      ||| Wygasa: 27.06.202
      Opis zdarzenia:w skrócie zombie był w kampie mroziliśmy go i biliśmy kto go wbił po odmrożeniu? nie wiem ja biłem tylko kilka strzałów na zamrożeniu, ktoś walnął full auto  i wbił zombie ale to na pewno nie byłem ja, sam też mroziłem zombie by upewnić się że go nie wbije.. 
  • Create New...