Jump to content
zieno

Podanie na admina - zieno

Recommended Posts

Imię: Filip
Aktualny wiek: 14 (tak wiem, że za mało ale ogarniam wszystko i nie widzę żadnego admina na serwerze)
Staż gry w Counter-Strike: ok 7 lat 

Nick na serwerze: zieno 

Staż gry na serwerze: miesiąc/dwa 

Godziny w jakich grasz na serwerze: 15-22

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMETRACKER ]https://www.gametracker.com/player/zieno/193.33.176.205:27015/ 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS ] / NIE nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE tak
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE tak
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Chcę pozbyć się cziterów

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ] Nie 

• Karambit (-) 1
  • Shock 1
  • Laugh 1

Przepraszam że wypowiem się odnośnie FFA ale zdarzyło mi się właśnie tam być, nie mój dział ale może przyda wam się opinia.

Gra żadna z Twojej strony tak naprawdę , mikro nie używane zupełnie (o ile posiadasz).

Obrażanie kogoś bo nie wykonuje celów nie jest rozwiązaniem, zwłaszcza gdy samemu wykonuje się je średnio.

GT wskazuje na to że grasz u nas dopiero 2 tygodnie , moim zdaniem to zdecydowanie za krótko, poza tym widać że konto jest założone tylko po to żeby złożyć podanie, postów krótko mówiąc zero.

Jak dla mnie żadnych szans na wykonywanie tak poważnej funkcji przez Ciebie.

Zdecydowane NEIN.

• Shoot frag! (+) 2

Nie spełniasz kluczowych wymagań do pełnienia tej funkcji.

1. Kilka sensownych postów na forum - BRAK

2. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. - BRAK 

3. Wiek powyżej 16 - BRAK (+/- przez niektóre wyjątki DOJRZAŁE sprawujące funkcję admina na serwerze, po jednym poście na forum ciężko stwierdzić, że takową osobą jesteś).

4. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. - CIĘŻKO STWIERDZIĆ PRZEZ TO, ŻE MIKROFON PRZEZ CIEBIE UŻYWANY NIE JEST.

5. Posiadanie i używanie mikrofonu. - J.W.

Punkty 1, 2 oraz 5 da się nadrobić, jeśli chodzi o punkt 3. po prostu pokaż, że mimo wieku zachowasz się jak dojrzały użytkownik forum.

Na chwilę obecną z mojej strony NIE.

• Love Frag (+) 2

Co mogę powiedzieć o twoim podaniu, powiem w ten sposób:

-Jesteś tu nowy, konto zostało stworzone pod podanie.

-Nikt Cię praktycznie nie zna, daj się zapoznać.

-Wiek to też dla mnie za niski ponieważ, nie dasz rady ogarnąć graczy których byś miał upominać

-Brak mutacji

Jak dla mnie to nie czas na podanie, przepraszam ale jestem na NIE

Nie będę tego komentować.

ODRZUCAM

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Wheatley
      Skarga na: admina
      Nick podczas gry: Wheatley
      Nick osoby oskarżonej: Michalek
      Dlaczego składasz skargę: Bezpodstawny kick, a potem długi ban
      Data zdarzenia: 08-04-2020 19:15
      Opis zdarzenia: W przedostatniej rundzie, na mapie zm_horror w kampie miałem dwie miny i wszedł mi na szalonym pewien gracz po czym mnie zaraził. Chciał wyjść z kampy, ja natomiast chciałem wziąć antidotum co mu powiedziałem. Dałem mu rozwalić minę i miał proste wyjście z kampy, lecz chciałem zachować drugą minę która mu nic nie blokowała. Oczywiście wyszedł mały impas, ale to ja dostałem kicka za nie wykonywanie celów.  Po powrocie na serwer oczywiście powiedziałem coś niecenzuralnego, ale nie w stronę admina a sytuacji która była kompletnym amatorstwem i co sądzę kolesiostwem ze strony admina bo to tylko ja dostałem kicka, a potem bana na 6 godzin.
      Jak już poczuł że ma władzę to warto zwrócić uwagę na odpowiedzialność. Jego częsty brak zainteresowania sytuacją na serwerze jest porażający, wiele razy po prostu wychodzi z serwera bo mu się mapa nie podoba i robi się chaos ( dobrze, że inni admini nie mają z tym problemów ) po czym nie ma chęci wrócić na serwer aż do zmiany mapy. Kultura osobista też nie jest wzorem dla innych graczy, często klnie nie tylko przez mikro ale i na czacie. No i każdy kto gra zna sytuację na anekin_house ale to już nic specjalnego. Ogólnie, jeśli już musi wchodzić na serwer odpukać te godziny to niech reprezentuje sieć serwerów na poziomie.
      Dowód: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2004081839-zm_horror-1586363940-1586366220.zip - przedostatnia runda

"Zdarza mi się napisać kurwa na czacie czy powiedzieć, ale nie ma to na celu obrażania nikogo."

• By xxHAZExx
      Skarga na:  admina 
      Nick podczas gry: Paweł Jumper wh
      Nick osoby oskarżonej: Swag
      Dlaczego składasz skargę: Nadużywanie władz admina
      Data zdarzenia: cały czas od kiedy dostał admina
      Opis zdarzenia: Bez powodu slapuje lub zamraża innych ludzi np. mnie, ponieważ gdy go zabije to on mnie zabija przez komende.
      Dowód: Na każdym demku lub mapie widać jak Swag bawi sie w slapowanie innych lub zamrażanie jak będą potrzebne demka to moge wsawić. [dość dużo ich jest]
    • By SPORTOWA WARSZAWA (L)
      Wheatley napisałbyś skargę na forum w odpowiednim temacie, opisał sytuację i wtedy można dyskutować, teraz jesteś na straconej pozycji, ponieważ powiedziałeś parę słów za dużo. Jak prawie każdy kolesiowaty, który dostanie kicka, wracając na serwer musi dyskutować. Chyba wiesz, że można inaczej rozwiązać sytuacje... nawet niekoniecznie na forum, można napisać na priv.
      Pozdrawiam
  • Create New...