Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Recommended Posts

Pytanie Tygodnia #69

Jak wyglądałby Twój idealny dzień? 

F801A9B3-0386-4AE1-A1C1-B4B5DAC2B5B8.thumb.jpeg.4e273dc38783f43d8477af707f7e0694.jpeg

• Love Frag (+) 1

Mój idealny dzień, to kiedy nie muszę wychodzić z łóżka. 🥱

Ps. Podoba mi się numer tego pytanka.😂😻

• Love Frag (+) 2
    • Laugh 1

Lubię długo spać, więc taki w którym wstał bym wcześnie będąc jednocześnie w miarę wyspany, załatwił wszystkie sprawy i pograł w coś z kumplami.

• Shoot frag! (+) 1

Mój idealny dzień wyglądałby, kiedy bym wyszedł z tego dołka psychicznego :) :D

• Shock 1

Wstaje rano, jem śniadanko, pije kawkę. Idę do pracy, spełniam się zawodowo. Wracam do domu, pije herbate. Odpalam na chwile kanterka, gram troszke. Podwieczorkiem siatkówka, bądź siłownia, a późnym wieczorem majsterkuje przy czterech kółkach lub oglądam jakiś mecz.

• Extra 1

Mój to taki w którym wysypiam się tak akurat, czyli okolice godziny 9 - 10 :)

Jem sobie elegancką jajóweczkę, dzwonią z pracy ze serwis telefonów jest dziś nieczynny i mam wolne  :)

wsiadam na rower i robię kilkadziesiąt kilometrów , zatrzymuje się na plaży żeby złapać troszkę oddechu i słońca bo jest piękna pogoda of kors :D

wracam i robię grill'a ze swoją najlepszą na świecie paczka znajomych , piwkujemy i siedzimy do samego rana i wtedy można zakończyć ten idealny dzień  :)

Wstaje rano jem śniadanko, odpalam STS sprawdzam swój kupon i widzę, że wygrałem w końcu dobry hajs xD

• Laugh 1

Ehh każdy tylko o spaniu. 

Mój idealny dzień to jechanie starym mustagiem po Nevadzie słuchając muzyki country. 

• Shoot frag! (+) 1
    • Love Frag (+) 2
    • Extra 1
    • Shock 1

Mój idealny dzień byłby wtedy kiedy polar dodałby z powrotem surf_4fun @ [URLOP] PoLaR a nie uciaka od problemow na jakies wakacje iks de czy xDDDDDD

• Love Frag (+) 1
    • Laugh 1

Mój idealny dzień to po prostu dzień dla siebie, izolacja od rzeczy, które dają w kość, bądź które musisz zrobić. Dlatego zawsze jak biorę urlop, uwzględniam 1 taki dzień po prostu dla mnie :).

Wstaję, patrzę na konto w banku, a tam sześciocyfrowa suma no ideał, więc idę dalej śnić :)

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Create New...

Important Information

Privacy Policy