Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Recommended Posts

Serwer:  Fragujemy.com ★ [ ONLY MIRAGE ] :: !ws !knife !gloves
    Nick podczas gry: seven's brother
    Nick admina podczas gry: Leaviel
    Powód bana: wallhack
    Wydruk z konsoli: 

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły

Admin: Leaviel
    Reason: Wallhack
    Length: permament.

Wyczekuj cierpliwie na odwołanie. Admin @ Leaviel ma 24h na odpowiedź w tym temacie ;)

• Love Frag (+) 1
    • Smutek 1

http://553876.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1578949860-1578951750.zip

11:40 (runda 10) - Rushujac undera dokleiles sie do ściany, zabiłes osobe wskakujaca na płotek drewniany po czym nie sprawdzajac pleców pewny pick na appsy

13:00 (runda 11) - Kolejny raz nie sprawdzasz nic, na pewniaka lecisz i wyskakujesz na b - pomijajac później, że sie odwróciłeś tyłem do oponnenta

18:45 +- (runda15) - normalna osoba pickujaca rampe z awp wcelowuje sie, ale jak widac miałes pewność, że Ci nikt nie wychyli więc po co to robic? Później w tej samej rundzie stojac na schodach jak widziałes osobe cofajaca z pałaców troszku Ci celownik na nia poleciał, nie oddałes strzału gdzie smoki jak widze lubisz skanowac bo wiedziałes, ze osoba wskoczyła głebiej

22:30 (runda 18) - ładnie Ci poleciał celownik za modelem na boxach 

24:31 (runda 20) - pick na midzie pewny ale pomińmy to- natomiast sytuacja na rampie chwile później - nie miałes prawa wiedziec, że tam ktoś jest (nie było ani infa ani nic) a Ty idealnie strzeliłes przez smoke 

Później po sytuacji na rampie dostałes bana - więc więcej ich nie było.

• Shoot frag! (+) 1

*runda 10* Tak, rushowalem undera i słysząc kroki więcej niż jednej osoby nie chciałem rushować dalej ze względu na pewną śmierć, więc dokleiłem się do ściany i czekałem gdzie pójdą. Słysząc że pobieli na B postanowiłem podejść i widząc że ktoś wskoczył na drewienko postanowiłem go zabić (nie sprawdzałem pleców, bo gdyby ktoś tam był to by już na mnie wychylił więc :v), chyba o to chodzi? Później słysząc że dwie osoby pobiegły na B i zabiłem jedną z nich, to ostatnia musiała być w tej kuchence więc na nią wyskoczyłem, nie sądzę że to było dziwne, jeśli gra się ze słuchawkami i otwartymi oczami. 
    *runda 11* Nie sprawdzam nic, bo po co skoro ich po prostu nie może być w miejscach których nie sprawdziłem :v. Prawda, wyskoczyłem na pewniaka, bo przecież rzuciłem flesza. Po co mam marnować granty - jeśli rzucę flesza to od razu wyskakuję. Zauważyłem jedną osobę więc ją zabiłem. Opisu że odwróciłem się od przeciwnika nie rozumiem xD skoro nie wiedziałem że tam jest to mam być wcelowany, jeśli gram czysto? 
    *runda 15* Czy jest obowiązek pickowania rampy? Próbowałem przeskanować smoke w pałacu, bo skoro dałem tam mołotowa i ktoś go zgasił to znaczyło że był w kącie w pałacu, więc próbowałem go zabić, jak widziałeś, nie wyszło.
    *runda 18* Ładnie mi poleciał? Dzięki. Skoro wychyliłem przez smoke, to raczej nie wiedziałem gdzie był koniec boxów i poprawiłem się. Jak widzisz, słusznie bo przeciwnik wychylił.
    *runda 20* Tak, pick na midzie pewny, ty wychylając z okna po stronie ct nie wychylasz z pewnością, że kogoś zabijesz? Ja jednak tak wychylam. Co do akcji na rampie, widziałeś że w każdej rundzie cały czas coś skanowałem, więc to kontynuowałem, bo wychodziło. Nie miałem prawa wiedzieć, że ktoś tam jest? A granat z rampy rzucił mój kolega? No jednak nie, bo przeciwnik. I jak wcześniej mówiłem, lubię skanować, więc spróbowałem, jak znowu widzisz, wyszło.

Mam nadzieję, że nie każdy gracz, który jest po prostu dobry dostaje u was bana. 

• Shoot frag! (+) 2

@ seven's brother  ładnie się wybronił, nie mam więcej nic do dodania. Dla mnie czysto.

Unban.

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane!

Ban został pomyślnie usunięty.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seven's brother
        Serwer:  Fragujemy.com ★ [ ONLY MIRAGE ] :: !ws !knife !gloves
        Nick podczas gry: seven's brother
        Nick admina podczas gry: Leaviel
        Powód bana: wallhack
        Wydruk z konsoli: 
        Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły
        Admin: Leaviel
        Reason: Wallhack
        Length: permament.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy