Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Speedy ;)

Podanie na admina - Speedy

Recommended Posts

Imię: Kamil
    Aktualny wiek: 20 Lat (za 4 miechy 21)
    Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Ponad 5 lata

Nick na serwerze: Speedy
    Staż gry na serwerze: około 60 godzin
    Godziny w jakich grasz na serwerze: Bywa różnie ale można mnie spotkać pomiędzy 18/23
    Link do wykresu aktywności na serwerzehttps://www.gametracker.com/player/Speedy/80.72.34.124:27145/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
    Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
    Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina:  NIE
    Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Myślę że wiedza na temat komend jak i poprawnego zachowania administratora ma tutaj ważne stanowisko dla oceniających ale prosił bym o pozytywne rozpatrzenie ponieważ, wszystkiego można się szybko nauczyć. Troche o mnie ;) Kamil lat 20 humorystyczny facio lubiący ryzyko. Po pracy spędzam czas na 2 sposoby. Spędzanie dobrego czasu z kumplami najczęsciej w weekendy oraz dobra zabawa przed komputerem. Czemu chciałbym zostać administratorem: Myśle że opiekunów nigdy za mało, są sytuacje w których nie ukrywając "jest patologia" dzieci używające mikrofonu w celach utrudnienia komunikacji pomiędzy osobami dojrzałymi oraz drugi typ czyli "bydło" które przychodzi tylko po to żeby poćwiczyć różne wyzwiska którymi potem obrzucają inne osoby z swojego otoczenia. Jest dużo osób które używaja różnych wspomagaczy w celu osiągnięcia lepszych statystyk lub czerpiących satysfakcje z niszczenia rozgrywki. Jeśli nie dostanę angażu teraz spróbuje ponownie za jakiś czas. Pozdrawiam serdecznie czytających :) 

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 64 TR 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198201262049/

• Shoot frag! (+) 1
    • Confused 1

Widać cię na serwerze, grasz dość często i dużo rozmawiasz oraz pomagasz innym. GT jak najbardziej w porządku, jedyne co to, że dawniej grałeś jak na jakiś czas lecz teraz widać wielka poprawę w częstotliwości gry. Komend i regulaminów jak najbardziej można się nauczyć. 

Mój głos zdecydowanie na TAK

• Love Frag (+) 1

Również jestem na TAK, jak wyżej kolega napisał. Spora aktywność oraz pomoc, co do komend admina to nie jest takie trudne, na pewno szybko się nauczysz!

• Love Frag (+) 1

Osobiście nie spotkałam Cię na serwerze lub nie zwróciłeś mojej uwagi. Co do GT mam mieszane uczucia. Racja, ostatni tydzień jest dobry czasowo, natomiast co z resztą miesiąca? 60h na serwerze również jest w porządku. Nie wiem jak zachowujesz się na arenach, więc pozostaję nautralna.

• Shoot frag! (+) 1
    • Love Frag (+) 3

Hey

+Staż gry na serwerze

+Staż gry w Cs-Go

+Wiek

-Brak znajomości podstawowych funkcji admina

-Słabe argumenty przemawiające o tym żebyś dostał admina, napisałeś więcej o sobie

2 godziny temu, Speedy ;) napisał:

-To nie jest steam SID

Jak narazie jestem Neutralny.

• Love Frag (+) 1
    • Karambit (-) 2
    • Laugh 1

Godzinę temu, Kodzak napisał:

-To nie jest steam SID

Widzę, że ślepy jesteś. Wzór został zmieniony i jest wyraźnie napisane "Mój link do profilu". 

• Shoot frag! (+) 1
    • Shock 1
    • Laugh 4
    • Confused 1

Co do podania ujmę to w ten sposób:

-Konto pod podanie, trzeba troszkę aktywność poprawić i dać się zapoznać z użytkownikami na sieci oraz z administracją naszą wspaniałą ;)

+widzę że jakiś tam staż w cs go masz

+Wiek idealny na kandydata na admina

+/- doświadczenie to trzeba będzie sprawdzić :D

-Wejdz na serwer i wpisz status w konsoli ażeby skopiować SID'a ponieważ dałeś link do profilu

Na razie jestem nuetralny pod podaniem.

Pozdrawiam.

Kilka słów ode mnie: Masz dużą aktywność na serwerach, jesteś ogarnięty, kulturalny. Robisz naprawdę pozytywne wrażenie. Po odbytej rozmowie na TS jestem w stanie dać Ci szansę. Braki w wiedzy nadrobisz, nie masz innego wyjścia.

Podanie PRZYJĘTE.

Po otrzymaniu rangi zapoznaj się z TYM TEMATEM

• Shoot frag! (+) 2
    • Love Frag (+) 2

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By gtx
        Nick jakiego używasz: gtx
        Zajmowane wcześniej stanowisko: Administrator serwerów 
        Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: 4 - 5 miesięcy
        Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Sędzia 1.6 i csgo
        Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: 

- Surowy
        - Obiektywny
        - Pragmatyczny

• By Forennn1909
        Imię: Hubert
        Aktualny wiek: 15
        Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: około 1300 godzin na innych kontach.

Nick na serwerze: Foren
        Staż gry na serwerze: około 10h ale codziennie  jestem na serwerze i nadrabiam.
        Godziny w jakich grasz na serwerze: zazwyczaj jest to rano i wieczór naprzyklad przed 12 rano i około 20 wieczorem
        Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.61:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie
        Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak
        Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: tak
        Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Będe na serwerze codziennie. Często duzo osob na serwerze sie kłóci, chce je ogarnąć. Myślę ze skoro mam zakres umiejetnosci w byciu adminem nic nie stoi na przeszkodzie aby troszkę pomóc.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu:https://steamcommunity.com/profiles/76561198993329703/
    • Create New...

Important Information

Privacy Policy