Jump to content
Yebalii

[ODRZUCONE] Podanie na admina - Yebali

Recommended Posts

Imię: Tomasz
Aktualny wiek: 14
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Razem na wszystkich kontach około 1500h.

Nick na serwerze: Yebali
Staż gry na serwerze: 24,3h
Godziny w jakich grasz na serwerze: W tygodniu 15-17 19-21, w weekend 12-16 18-23.
Link do wykresu aktywności na serwerzehttps://www.gametracker.com/player/yebali/80.72.33.178:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=yebali&advType=name
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: nie?
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK, ale zawsze mogę się nauczyć od kogoś z administracji
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Potrafię być opanowany, cechuje się umiejętnościami pracowania w grupie, znam regulamin i się do niego stosuje, gram na serwerze średnio 7 godzin w całym tygodniu , mam też dobre stosunki z graczami na serwerze, też bardzo lubię serwery tego typu, ponieważ sprawiają mi niezwykłą przyjemność i kompletnie nie reaguje w wulgarny sposób gdy przegram rundę lub ktoś mnie zabiję, posiadam też topkę na serwerze.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198872802131/

SteamID64 - 76561198872802131 gdyby było potrzebne :)

Edited by Yebalii (see edit history)

Witam serdecznie. Lecimy po kolei:

wiek +/-

staż na serwerze 

aktywność w ostatnich 7 dniach masz bardzo dobrą ,

48 minut temu, Yebalii napisał:

posiadam też topkę na serwerze.

to nie jest żaden argument,

argumenty +/-.

Słowem końcowym jestem neutralny co do twojego podania. Pograj trochę dłużej na serwerze bo masz bardzo mały staż.

Pozdrawiam,

Laczuś.

Edited by TURBO LACZEK
błąd (see edit history)
  • Love Frag (+) 5

Witaj @ Yebalii  !

Widziałem cię pare razy na serwerze,  w mojej opinii staż jest delikatnie za krótki,, samo podanie nie jest brzydko napisane lecz nad argumentami mogłeś się troche bardziej postarać przez co jestem zmuszony być NEUTRALNY.  Pograj jeszcze troche na serwerze ponieważ twój staż jest za krótki a jestem pewien, że będziesz miał większe szanse :).

Pozdrawiam

15letnipijak_

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 3

- zachowujesz się jak gówniarz (tak na przyszłość zachowuj się też jak adminów nie ma na serwerze) ;)

jestem na NIE

Edited by Buska KOX (see edit history)
  • Love Frag (+) 2

Witam. Jestem neutralny dla tego podania

+podanie ładnie przygotowane

+argumenty za przyjęciem są interesujące (poza tą topką)

-wiek (nie zrozumcie mnie źle, w wieku 14 lat można być w porządku w kwestii zachowania, lecz mam spore wątpliwości co do twojej dojrzałości)

-staż (niby 24,5 to jest dużo, lecz osobiście uważam że na serwerze trzeba być przynajmniej 2 tygodnie, żeby się poznać, ja na przykład Cię kojarzę tylko ze skargi oraz z demka które sprawdzałem to wszystko)

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Fajnie, że się starasz, ale moim zdaniem powinieneś jeszcze troszkę pograć i dać się poznać ludziom, bo jak widać opinie o Tobie są różne. Co prawda dla niektórych wiek to tylko liczba, ale tutaj ewidentnie odnoszę wrażenie, że to nie jest jeszcze Twój czas na zostanie adminem, dlatego też w chwili obecnej nie otrzymasz ode mnie kredytu zaufania.

Podanie zostaje odrzucone.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Wheatley
      Skarga na: admina
      Nick podczas gry: Wheatley
      Nick osoby oskarżonej: Michalek
      Dlaczego składasz skargę: Bezpodstawny kick, a potem długi ban
      Data zdarzenia: 08-04-2020 19:15
      Opis zdarzenia: W przedostatniej rundzie, na mapie zm_horror w kampie miałem dwie miny i wszedł mi na szalonym pewien gracz po czym mnie zaraził. Chciał wyjść z kampy, ja natomiast chciałem wziąć antidotum co mu powiedziałem. Dałem mu rozwalić minę i miał proste wyjście z kampy, lecz chciałem zachować drugą minę która mu nic nie blokowała. Oczywiście wyszedł mały impas, ale to ja dostałem kicka za nie wykonywanie celów.  Po powrocie na serwer oczywiście powiedziałem coś niecenzuralnego, ale nie w stronę admina a sytuacji która była kompletnym amatorstwem i co sądzę kolesiostwem ze strony admina bo to tylko ja dostałem kicka, a potem bana na 6 godzin.
      Jak już poczuł że ma władzę to warto zwrócić uwagę na odpowiedzialność. Jego częsty brak zainteresowania sytuacją na serwerze jest porażający, wiele razy po prostu wychodzi z serwera bo mu się mapa nie podoba i robi się chaos ( dobrze, że inni admini nie mają z tym problemów ) po czym nie ma chęci wrócić na serwer aż do zmiany mapy. Kultura osobista też nie jest wzorem dla innych graczy, często klnie nie tylko przez mikro ale i na czacie. No i każdy kto gra zna sytuację na anekin_house ale to już nic specjalnego. Ogólnie, jeśli już musi wchodzić na serwer odpukać te godziny to niech reprezentuje sieć serwerów na poziomie.
      Dowód: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2004081839-zm_horror-1586363940-1586366220.zip - przedostatnia runda

"Zdarza mi się napisać kurwa na czacie czy powiedzieć, ale nie ma to na celu obrażania nikogo."

• By xxHAZExx
      Skarga na:  admina 
      Nick podczas gry: Paweł Jumper wh
      Nick osoby oskarżonej: Swag
      Dlaczego składasz skargę: Nadużywanie władz admina
      Data zdarzenia: cały czas od kiedy dostał admina
      Opis zdarzenia: Bez powodu slapuje lub zamraża innych ludzi np. mnie, ponieważ gdy go zabije to on mnie zabija przez komende.
      Dowód: Na każdym demku lub mapie widać jak Swag bawi sie w slapowanie innych lub zamrażanie jak będą potrzebne demka to moge wsawić. [dość dużo ich jest]
    • By SPORTOWA WARSZAWA (L)
      Wheatley napisałbyś skargę na forum w odpowiednim temacie, opisał sytuację i wtedy można dyskutować, teraz jesteś na straconej pozycji, ponieważ powiedziałeś parę słów za dużo. Jak prawie każdy kolesiowaty, który dostanie kicka, wracając na serwer musi dyskutować. Chyba wiesz, że można inaczej rozwiązać sytuacje... nawet niekoniecznie na forum, można napisać na priv.
      Pozdrawiam
  • Create New...