Skocz do zawartości
psiaq*

[Oddzielony] Komputer do 5k

Rekomendowane odpowiedzi

Serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez PACIU
      Siemka.
       
      Sprawa wygląda następująco. Zastanawiam się nad zakupem nowego komputera stacjonarnego bądź podkręcenie lub zamienienie części do obecnego. Głównie ostatnimi czasy gram w najnowszą wersje FIFY2023 i sądziłem, że nawet na najniższych wymaganiach będzie ona działać płynnie, mimo też iż, mój sprzęt nie jest najgorszy. Jednak do płynności brakuje jej trochę i jest irytujące te klatkowanie.
      Wiem, że jest tutaj grono osób, które zna się na sprzętach i mi doradzi co zrobić.
       
      Mój obecny sprzęt:
      -AMD RAYZEN 5 2600
      -RAM 16GB DDR4
      -SSD 500
      -NVIDIA GEFORCE GTX 1050
      -WINDOWS 10
      -Płyta główna Asus PRIME B450M-A
       
      Jeśli wchodziłoby w grę i byłoby lepiej opłacalne, kupno nowego komputera to chciałbym kupić do max 3000 - 3500 zł .
    • Przez chicken
      Cześć!
       
      Znajdzie się tu osoba która pomoże mi dobrać podzespoły? Nie jestem w temacie za bardzo ani nie orientuje tak do końca.
      Od paru dni przeglądam 'gotowce' ale po głębszych przemyśleniach stwierdziłem, że postanowię sam go złożyć od podstaw. 
      Obecnie przesiaduje na lapku z rtxem 2060 i wymagania mam dość spore jeśli chodzi o sprzęt.
      Ukierunkowałem się na sklep x-kom i żeby od nich wszystkie części wziąć oraz żeby mi go poskładali. (ale jeśli ma ktoś doświadczenia z innym tego typu sklepem to chętnie przyswoję trochę wiedzy)
      Głównie zależy mi żeby nie zamawiać podzespołów z paru różnych miejsc. Budżet to takie +/- 10k zł.
      Z góry dziękuje!!
       
    • Przez Eslowy
      Na tą chwilę odemnie masz Nie, ale jeśli reszta będzie za to zmienię zdanie. 
      "Jestem strasznym wrogiem kampieniam, bycia wcelowanym w jedno miejsce przez minute i takie osoby z miejsca bym slapował lub kickował." Wiadomo regulamin regulaminem ale stanowczo przesadzasz np dziś gdy byłem na spec, używasz Caps locka kierując wiadomość domnie bym grał, druga sytuacja to mapa awp_kox gdzie pytasz o admina, ja ci odpowiadam co od niego potrzebujesz a później złowrogo piszesz ze mapa jest drugi raz grana i admin nic nie robi. Wystarczyło napisać na U@, bo ja wbilem później i nie wiedziałem o crashu. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności