Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Kocmouch

[CS:GO] Nowy serwer - Retake

Recommended Posts

Nowy serwer - CS:GO  Retake

Witajcie Fragowicze,

Mam zaszczyt ogłosić, iż z dniem dzisiejszym otwieramy nowy serwer w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Tym razem wygraliśmy tryb RETAKE . Mamy nadzieję, że przypadnie Wam go gustu

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was na wspólne granie!

Co wyróżnia nasz serwer:

• Auto Plant
    • Instant Defuse
    • Pierwsze 5 rund mapy to pistoletówki
    • i wiele wiele innych

Zapinajcie pasy, bo szykuje się fajna zabawa.

Do zobaczenia na serwerze!

Zespół Fragujemy.com

• Shoot frag! (+) 6
    • Love Frag (+) 13
    • Extra 1
    • Shock 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By divaD
        Witam. Mam nadzieję że dobry dział wybrałem jeżeli chodzi o w/w propozycje,pytanie.

Chodzi mianowicie o serwer CS:GO Zombie ESCAPE. 
        Uzasadnienie.
        Moje doświadczenie jeżeli chodzi o serwery ZE jest duże,na gametracker widzę,że jest tylko jeden serwer tego typu polski.Swego czasu jak bylem JA na innym forum postawiłem owy serwer, i do pewnego czasu cieszył się popularnością(aż odszedłem). Na dzień dzisiejszy gram na zagranicznych serwerach ze ponieważ polskim serwerom czegoś brakuje.Zaznaczam iż do tego serwera tr 32. Jest parę rzeczy, które musimy spełnić, ZE byłby serwerem gdzie będzie dużo osób z zagranicy,czyli dział dla nich po angielsku na forum,do tego odpowiednia konfiguracja serwera i odpowiedni dobór map. Ja ze swojej strony mogę się podają opieki nad serwerem i zagwarantuje grywalność. Jeżeli ktoś nie zna ZE oto filmik

• By morritz
        Witam, jestem zainteresowany stworzeniem nowego serwera CS 1.6 typu Trouble in Terrorist Town albo opartego na mojej kompilacji pluginów SportMOD. Czy jest możliwość aby dołączyć go do waszej sieci i nadać mu subdomenę fragujemy.com ? Jestem gotów porozmawiać nt. takiej ewentualności.
    • Create New...

Important Information

Privacy Policy