Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem dosłownie parę dni temu komputer nowy, fps 300 w csgo, wszystko pięknie ładnie, oczywiście przerzuciłem się z win7 na win10 chociaż nie jestem zwolennikiem tego systemu, ale ok. Pobrałem wszystkie sterowniki wszystko co było mi potrzebne do szczęścia i pojawił się problem którego nigdy nie miałem. Problem wystąpił jak na razie tylko w csgo i nie odnotowałem go w innych grach czy ogólnym codziennym użytkowaniu. Mianowicie, gra chodzi cudownie, gdyby nie mankament z prawym przyciskiem myszy, otóż gdy rozpoczyna się nowa runda wciskam np. ppm żeby scopować bo gram AWP, to w słuchawkach słyszę "pikanie" czasem dwa razy, czasem 6 razy, zależy też jak szybko klikam myszką, wraz z tym pikaniem pojawia się problem zawieszenia ekranu na milisekundę która jak wiemy jest ważna w grach FPS i tak jest w każdej pojedynczej rundzie. Nie potrafię znaleźć przyczyny tego problemu ani co to jest, jedyne co zauważyłem za pierwszym razem to to że kiedy zminimalizowałem grę po pierwszym razie, widziałem zmieniony język na angielski z polskiego. Teraz kiedy sprawdzam język jest POL ale sytuacja poważa się cały czas, próbowałem szukać na innych forach ale nic nie znalazłem, szperałem w systemie i też nic. Na wszelkie pytania odpowiem jak tylko będę mógł, liczę na pomoc z tym problemem bo przez to nie da się spokojnie grać. Z góry dziękuję. Qieu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kiedyś z czymś podobnym, było to spowodowane spalonymi sterownikami XINPUT po jednym z update Win10, ale to info z 2016 roku.

Jedyne co mogłem wykopać na zagranicznych forach i było/jest w miarę aktualne to wysyp problemów z komputerami od HP, gdzie nakazują odinstalowanie ich programu Command Center. Jeżeli nie masz jednak komputera od tej marki, to radziłbym pobawić się ustawieniami myszy i po prostu odinstalował wszelki bloatware/spyware jaki już z Win10 standardowo przychodzi podczas instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki mordeczko ! ❤️ Tak to był problem programu OMEN Command Center, nie spodziewałem się że program który powiedzmy jest programem dedykowanym dla serii HP jest winowajcą ? Wielkie dzięki za taki prezent na święta :D Życzę wesołych i szczęśliwego nowego ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności