Jump to content

Recommended Posts

Witam. Dzisiaj mam do zaproponowania dosyć nietypową formę zabawy na naszym surfie.

Pisząc tą propozycję, zainspirowałem się tym tematem: 

Więc do rzeczy. Generalnie jak nazwa tematu wskazuje chodzi o wprowadzenie eventu w którym kule nie będą się rozpraszać. Według mnie event powinien pojawiać się systematycznie raz w miesiącu, gdzie trwałby on przez weekend (sobota/niedziela), aby taka rzecz była jednak unikatowa, gdyż na polskich serwerach nie spotkamy się z tego typu odmianą zabawy. Dobrze, gadam o tym całym nospread, ale jakby wpływał on na rozgrywkę. Otóż w ten sposób:

Zostawiam was z tym materiałem, oraz gorąco zapraszam do dyskusji w sekcji komentarzy. :) 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Jestem jak najbardziej na tak, ten tryb to świetne urozmaicenie rozgrywki, często oglądałem to u pana Darth Elmo

Ja również jestem za tym aby raz lun dwa razy w miesiącu był taki event 

• Love Frag (+) 1

Hejo!
Miałem już wcześniej się tutaj wypowiedzieć, ale zapomniałem i teraz przeglądając dział wróciłem do tego.
Osobiście uważam, że to jest dobre jako jednorazowy event albo osobny serwer. W końcu to jest zwykły combat surf, bez żadnych takich dodatków. Sądzę też, że dla słabszych graczy byłoby to na dłuższą metę odpychające, bo kiedy się potrafi grać na nospreadzie, to inni nie będą mięli praktycznie szans. Kiedy była mapa, której nazwy nie pamiętam, ale był na niej nospread, to sporo ludzi miało po zero fragów i tylko umierali. Natomiast lepsi robili bardzo duże statystyki. Wiąże się z tym również bardzo proste wbijanie punktów i zwiększanie pozycji w topce. Myślę, że jednorazowo można coś takiego zrobić, bo będzie fajną zabawą, ale nie systematycznie.

Regards,

me.

• Love Frag (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Cannabis3k
      Ile bd trwał reset globalny ?
    • By Heisenberg
      Event - utrzymanie terenu

Event ten polega na utrzymaniu specjalnie przygotowanego terenu, składającego się z:
      a) Dużego hangaru - utrzymanie da Ci największą nagrodę;
      b) Średniego hangaru - utrzymanie da Ci średnią nagrodę;
      c) Małego hangaru - utrzymanie da Ci najniższą nagrodę;

Event trwa około 2 godzin, a już po godzinie od startu będą bardzo powoli zamykać się 3 bramy.

PS. Żeby nie było za łatwo, w środku będą dwa namioty pełne broni, amunicji i małych medykamentów!
      ---

Regulamin Eventu

1. Nagrodę uzyskaną za wygranie Eventu można wykorzystać tylko i wyłącznie tydzień po jej uzyskaniu.
      2. Nie można pieniądze wygrane w Evencie łączyć z rabatem uzyskanym po wygraniu Eventu.
      3. Zakazuje się wykorzystywania wszelkich bugów, wspomagaczy czy celowego zawyżania pingu.
      -> w przypadku wykrycia oszustwa przez administrację, grupa zostanie zdyskwalifikowana <-

---

Możliwe nagrody do uzyskania

I. Utrzymanie Dużego hangaru 
      a) 1 x 50 PLN do wykorzystania w sklepie MTA
      b) 1 x 50% zniżki na wybrany pakiet w sklepie

II. Utrzymanie Średniego hangaru
      a) 1 x 25 PLN do wykorzystania w sklepie MTA
      b) 1 x 25% zniżki na wybrany pakiet w sklepie

III. Utrzymanie Małego hangaru
      a) 1 x 10 PLN do wykorzystania w sklepie
      b) 1 x 10% zniżki na wybrany pakiet w sklepie

albo można...

a) 1 x Skin na stałe.
      b) 3 x Skin na 1 miesiąc.
      c) 2 x Przedłużenie bazy.
    • By Francsk13
      Event który się ostatnio odbył nie był fair ani nie było zabawy, chyba każdy może się zgodzić. Proponuje dodać event, w którym zostanie zbudowana mała wyspa na którą admin będzie teleportował np. po 5 wybranych przez leadera graczy z ekipy. Sciany będą się zbliżać ku środku, popychając graczy aby walczyć. Ekipa, z której zostanie lub zostaną żywi gracze wygrywa. i przechodzi do kolejnej fazy. Dodatkowe propozycje pisać w odpowiedzi do tego postu.
  • Create New...