Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zatem mam na imię Adrian mam 26 lat, chciałbym Was poinformować że od niedawna E-Sport jest uważany w Polsce oficjalnie za Sport nieolimpijski. Jest od dzis on na równi ze sztukami walki, warcabami itd a zatem Zapraszam Was wszystkich do mnie na kanał, https://www.twitch.tv/ader93. Chciałbym zaprosić i poprosić o like, niedlugo zobaczycie moją twarz. Pomóżcie się spróbować jako streamer. Taki prezent na święta :) dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez zib0 fragujemy.com
      Cześć! 
       
      Ze względu na zawarcie współpracy z legendarną siecią serwerów - Fragujemy, postanowiliśmy opowiedzieć wam coś o sobie!
      Arion Esports jest to nowy projekt, który powstał w marcu ubiegłego roku. Formacja została utworzona z inicjatywy dwóch bliskich znajomych.
      Głównym zapalnikiem oraz przyczyną jej stworzenia było zniesmaczenie licznymi organizacjami, które upadały po krótkim okresie czasu z równych powodów, lecz w głownej mierze przez złe zarządzanie i kierowanie.
      Dlatego zdecydowaliśmy się na taki krok, dzięki któremu będziemy mieli pełną decyzjność, będziemy wstanie sami decydować jak to wszystko ma wyglądać, na jakich zasadach będziemy działać.
      Doskonale wiemy że na wszystko potrzeba czasu i wytrwałości, przez co jesteśmy bardzo cierpliwi i dlatego też stale szlifujemy swoje umiejętności zarówno w grze, jak i w kwestiach sterowania oraz zarządzania organizacją.
       
      Naszym długoterminowym celem jest zbudowanie solidnej i rozpoznawalnej marki, która będzie w stanie rywalizować z najlepszymi ekipami na polskim - a w przyszłości może i na europejskim podwórku, natomiast obecnie priorytetem jest dla nas przedostanie się do Ligi Rising w projekcie ArrMY, póki co jesteśmy na dobrej drodze do zrealizowania tego założenia, ponieważ po czterech kolejkach mamy bilans 4-0.
      W tym momencie posiadamy wyłącznie jedną dywizję w Counter Strike: Global Offensive i nie mamy również w planach tworzenia innych, dodatkowych dywziji z gier typu : Valorant, LoL.

      Liczymy że ta krótka - lecz treściwa prezentacja, zachęci was do zainteresowania się tym projektem, oraz do śledzenia naszych poczynań w wirtualnym świecie.

       
    • Przez YouTube Wujaa
      Odpalam strimy na Twitchu i chciałbym Promo robić serwera waszego jest mozliwosc jakiejsc współpracy z wami>?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności