Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

John Connor | luckycase.pl

[PRZYJĘTE] Odwołanie - [John Connor | luckycase.pl]

Recommended Posts

Serwer

★ Fragujemy.com ★ [ 1v1 ARENA ] :: !challenge !ws !knife !

80.72.34.124:27145

Nick podczas gry:

(John Connor | luckycase.pl)
    Nick admina podczas gry:

(jebaszer)
    Powód bana: (Aimbot)
    Wydruk z konsoli

**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    **** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    **** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    **** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    **** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    **** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    **** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
    ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
    DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 218 of 3100 remaining
    **** Panel  has fill-parent-flow for height, but isn't in a flowing down or up layout
    CS_App_Lifetime_Gamestats: Recording ServerBrowserFavorites 
    Connecting to public(80.72.34.124:27145) ...
    Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
    Connected to 80.72.34.124:27145
    Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
    Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.

**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
    ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
    ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
    ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
    PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image

Edited by John Connor | luckycase.pl (see edit history)

Admin na udowodnienie słuszności bana ma 24h od momentu złożenia odwołania.
    [!] W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się możliwość wydłużenia czasu, lecz Admin musi to zgłosić w temacie!

Odwołania rozpatrywane są w ciągu 24h, dopuszcza się wyjątki przedłużenia nawet do 3 dni.

Przypominam ;)

• Laugh 2

@ .jasiek zajmiesz się tym ?

Obejrzałem demka z dwóch ostatnich map, na których zbanowany grał. Stwierdzam, że na tych demach nie widać nic, co mogłoby wywołać jakiekolwiek podejrzenia. Nie wiem co admin miał na myśli banując tego gracza, ale możliwe, że były to jakieś inne akcje z wcześniejszych map, a sam podejrzany widząc, że admin na niego patrzy po prostu wyłączył haxy. Dodam, że w momencie bana gracz zajmował 5 miejsce w rankingu i jego statystyki prezentowały się następująco:

Procent wygranych: 55.6% (5/4)

K/D Ratio: 0.99 ( 385 / 387 )

Strzałów / Trafień: 0% ( 808 / 0 )

Czas gry: 8 g. 

Headshotów: 290 ( 75.3% )

Ostatnie połączenie: 11-12-2019, 22:12

Nie jest to jakieś szaleństwo, statystyki przeciętnego gracza ze skillem na poziomie med. Wysoki poziom HS też nie może sugerować czitów, dużo graczy ma taki HS% na arenach. 

Niestety, bez wypowiedzi osoby banującej i rozpisanego dema nie jestem w stanie zrobić nic więcej.  

• Shoot frag! (+) 1

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane!

Ban został pomyślnie usunięty.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NoryM
        Serwer: Only AWP
        Nick podczas gry: NoryM
        Nick admina podczas gry: Raien (chyba bo wyszedłem z serwera bo się troszkę zdenerwowałem a na sourcebans pisze, że ten admin dał mi bana a admina podczas gry nie widziałem).
        Powód bana: Cheatujesz
        Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
        Ogólnie nie rozumiem powodu, dlaczego ten ban wystąpił bo gram czysto,  moim zdaniem cheatowanie niszczy fun z gierki, admini dużo razy widzieli jak gram często widziałem taktycznego specta ;d i raczej sądzili, że gram czysto jak bana nie wyrwałem. Staż mam w cs go dosyć duży, lecz dużo osób mi nie wierzy bo ,,free2play'' ale jakby zdanie innych mnie mało interesuje, gdy myślą, że nie gram legalnie. 
      • By золотой мандарин
        Serwer: ONLY AWP
        Nick podczas gry: золотой мандарин
        Nick admina podczas gry: KewalS
        Powód bana: Wallhack
        Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły
      • By adiszgod
        Nick podczas gry: adisz));
        Nick admina: Leaviel
        Powód bana: Wchodzenie na aktywnym banie.
        Data zdarzenia: 25.01.2020 około 22:56 chyba
        Opis zdarzenia: Gram sobie i nagle dostaje perma z takim powodem, nie mając żadnych aktywnych banów
    • Create New...

Important Information

Privacy Policy