Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Question

Admin o nicku Kpt. Rex dał bana za blokowanie szalonego zombie gdy regulamin serwera tak owego blokowania nie uznaje. Opis sytuacji jest dwóch ludzi w kampie jedna osoba jest na końcu kampy a ja stałem na połowie kampy, Admin Kpt. Rex użył szalonego doszedł do mnie lecz mnie nie zarażał wiec stałem w miejscu. Nie ma przepisu w regulaminie serwera że gdy szalony wbija do kampy to mam uciekać i wchodzić dalej do kampy jako Ct. Taka sytuacja mogła by być gdybym był zombie i blokował bym wejście wtedy ban byłby uzasadniony, wydaje mi się że jest to osoba która nad używa władzy admina i nie panuje nad sobą. 

Z Góry dziękuje i czekam na wyjaśnienie tej sprawy 

• Karambit (-) 2
    • Laugh 1

1 answer to this question

Recommended Posts

• 1

Napisz odwołanie. Dział "zapytaj" do tego nie służy.

Pozdrawiam

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By danielek104
        Imię: Daniel
        Aktualny wiek: 18
        Staż gry w Counter-Strike: 4-5lat

Nick na serwerze: BUBEK
        Staż gry na serwerze: 3-4LATA
        Godziny w jakich grasz na serwerze: o każdej godzinie  , rano wieczorem popołudniu , praktycznie nonstop 
        Link do wykresu aktywności na serwerze: [ https://www.gametracker.com/player/BUBEK/193.33.176.234:27015/]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
        Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ Miałem już styczności z adminem ponieważ sam kiedyś za małolata byłem adminem na bodajże 2 serwerach i świetnie mi szło ludzie mnie lubili można śmiało powiedzieć żę trochę doświadczenia mam ]
        Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
        Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ miałem już styczności z adminem , chciałbym zmniejszyć  ilość negatywnych ludzi na serwerze i zachęcić do normalnej fajnej gry , mogłbym wprowadzić kilka pozytywnych zmian na serwerze  jestem kreatywną osobą . ]

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: [ https://steamcommunity.com/id/daniel222222/]
      • By erQ
        Imię:  Miłosz
        Aktualny wiek: 15
        Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Rok, a tak godzinowo, to z wszystkich kont może z 1000h

Nick na serwerze:  erQ
        Staż gry na serwerze: Na tym serwerze może z 4/5h, aczkolwiek w całej sieci serwerów Fragujemy.com będzie około 20h (CS:GO ONLY AWP)
        Godziny w jakich grasz na serwerze: W czasie szkolnym są to godziny raczej wieczorne (tak do 22), aktualnie podczas przerwy świątecznej i podczas innych przerw, zależy to od czasu, na serwerze bywam i porankami i wieczorami oraz w ciągu dnia.
        Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/erQ/54.37.133.162:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie, bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
        Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, pełniłem funkcję administratora na serwerze ONLY AWP sieci BatCave.pro przez jakieś 4 miesiące.
        Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Jak wynika z punktu powyżej, tak.
        Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Myślę, że mógłbym dostać się do administracji tego serwera, ponieważ mimo swojego wieku wiele osób mówi mi, że zachowuje się jakbym był kilka lat starszy, poza tym jak wyżej wspomniałem byłem już administratorem na serwerze Only AWP, więc mam jakieś tam doświadczenie wymagane do możliwości zostania członkiem ekipy. I przede wszystkim często gdy 'grasują' jacyś cheaterzy to nie ma adminów i odechciewa się grać troszkę, a chciałbym tu zostać, bo panuje tu bardzo  przyjemna i ciepła atmosfera i ogólnie fajnie się gra z taką przyjazną społecznością. Dodatkowo wydaje mi się, że jak na to, iż serwer został otwarty bodajże 8 grudnia, to gra na nim bardzo duża ilość graczy i według mnie jest do tego niestosowna liczba administratorów.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Co prawda nie posiadam statusu Prime, gdyż większość przegranego czasu spędzam na serwerach społeczności, ale myślę, że do końca roku się to zmieni.   STEAM_0:1:503809816

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
        erQ

• By LoLuS123
        Skarga na: Admin 
        Nick podczas gry: LoLuS
        Nick osoby oskarżonej: Kpt. Rex
        Dlaczego składasz skargę: bezpodstawny ban
        Data zdarzenia: 05.12.19 - 02:07:16
        Opis zdarzenia: 
        Admin o nicku Kpt. Rex dał bana za blokowanie szalonego zombie gdy regulamin serwera tak owego blokowania nie uznaje. Opis sytuacji jest dwóch ludzi w kampie jedna osoba jest na końcu kampy a ja stałem na połowie kampy, Admin Kpt. Rex użył szalonego doszedł do mnie LECZ MNIE NIE ZARAŻAŁ wiec stałem w miejscu, w regulaminie jest podpunkt który mówi że jeśli zombie nie zaraża grozi za to banem. Nie ma przepisu w regulaminie serwera że gdy szalony wbija do kampy to mam uciekać i wchodzić dalej do kampy jako Ct. Taka sytuacja mogła by być gdybym był zombie i blokował bym wejście wtedy ban byłby uzasadniony, wydaje mi się że jest to osoba która nad używa władzy admina i nie panuje nad sobą. 
        Z Góry dziękuje i czekam na wyjaśnienie tej sprawy 

Dowód: Dowód mam w postaci osób  grających w tym czasie na serwerze 
    • Create New...

Important Information

Privacy Policy