Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

NoScopy wkraczają do akcji...

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!
ReeNiwni

Podanie na admina - ReeNiwni

Recommended Posts

Imię: Kacper
Aktualny wiek: 17 lat
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:
W cs go grywam, już 4 lata. Zaczynałem od poziomu silverka, skończyłem na globalu. W ostatnim czasie, miałem przerwe z gierkami (Trwała ona ponad rok), ale uznałem że posiadam aktualnie ciut więcej wolnego czasu. łączna ilość, godzin przegranych w cs go, w moim przypadku wynosi około 5000h.

Nick na serwerze: ReeNiwni
Staż gry na serwerze: Na waszym serwerze, gram już z 2 tygodnie. 
Godziny w jakich grasz na serwerze: 19-21. 
Link do wykresu aktywności na serwerzehttps://www.gametracker.com/player/ReeNiwni/145.239.23.149:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Moja historia, w byciu adminem, jest dosyć sługa. Zaczynając od małych serwerków, kończąc na jednej z top  sieci w csgo.
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
Grywając na waszym serwerze, widuje dzieci udające mały, często odpałki z wh/aim. A adminów dosyć brak, korzystając z okazji iż, głównie gram na waszej sieci, uznałem że moge być dość pomocny w kwestii kontroli zachowania, jak i czystej gry.
Nawiązując do mojego stażu w jakim sprawowałem rolę administratora, oraz gdzie to było, uznaje że jest to przeważający argument.
Bez względu na werdykt, życzę miłego dnia/bądź wieczorku. 

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID:Nie, nie posiadam prime, uznałem że nie mam po co kupować nowego konta, ponieważ csgo jest aktualnie darmowy. Nie mam  czasu na mm'y, więc prime nie przydaje mi się w żaden sposób oprócz, tagu na serwerze.   STEAM_0:0:521222933

• Love Frag (++) 1

Podanie ok, aktywność na serwerze powiedźmy, ale kilka uwag:

• Forum masz całkowicie do nadrobienia.
  • Opisz dokładnie sprawowanie funkcji admina. Możesz podać przykłady sieci serwerów, to zweryfikujemy.
  • Prime musisz posiadać - wystarczy, że nabijesz 21 poziom. Możemy iść na małe ustępstwo, że np. dostaniesz miesiąc na wbicie tego statusu.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 1

Rozmawiałem z kandydatem na PW. Wbicie prime zajęłoby mu stanowczo za dużo czasu dlatego podanie muszę odrzucić.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Hi, I am Vesp3r!
      Nick jakiego używasz: Hi, I am Vesp3r!
      Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Serwera CS:GO ONLY AWP
      Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: 4-6 miesiecy
      Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin Serwera CS:GO ONLY AWP
      Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: 
      - drażni mnie to ze dużo osób często lamie regulamin a admina nie ma na serwerze albo nie zawsze da rade wbić,
      - pełniłem już u was ta funkcje ale niestety musiałem zrezygnować z powodu jakim był brak czasu spowodowany przez przeprowadzkę oraz przygotowanie żeby jako tako zdać ta cudowna maturkę,
      - myślę ze mam dobry kontakt z ludźmi na serwerze, dużo osób mnie pamięta z czasów jak wcześniej grałem,
      - jestem osobą odpowiedzialną, nigdy nie decyduje za sprawą emocji, wszystkich traktuje równo nie ważne czy to mój znajomy czy nie,
      - komendy znam, nie mam problemów z poruszaniem się po menu admina,

• By LoLuS123
      Skarga na: Admin 
      Nick podczas gry: LoLuS
      Nick osoby oskarżonej: Kpt. Rex
      Dlaczego składasz skargę: bezpodstawny ban
      Data zdarzenia: 05.12.19 - 02:07:16
      Opis zdarzenia: 
      Admin o nicku Kpt. Rex dał bana za blokowanie szalonego zombie gdy regulamin serwera tak owego blokowania nie uznaje. Opis sytuacji jest dwóch ludzi w kampie jedna osoba jest na końcu kampy a ja stałem na połowie kampy, Admin Kpt. Rex użył szalonego doszedł do mnie LECZ MNIE NIE ZARAŻAŁ wiec stałem w miejscu, w regulaminie jest podpunkt który mówi że jeśli zombie nie zaraża grozi za to banem. Nie ma przepisu w regulaminie serwera że gdy szalony wbija do kampy to mam uciekać i wchodzić dalej do kampy jako Ct. Taka sytuacja mogła by być gdybym był zombie i blokował bym wejście wtedy ban byłby uzasadniony, wydaje mi się że jest to osoba która nad używa władzy admina i nie panuje nad sobą. 
      Z Góry dziękuje i czekam na wyjaśnienie tej sprawy 

Dowód: Dowód mam w postaci osób  grających w tym czasie na serwerze 
    • By Fandorinn
      coś przeczuwam że za chwilkę będzie "`smile."
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy