Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

NoScopy wkraczają do akcji...

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!
dawo1995

[PRZYJĘTE] Odwołanie - [Czorcz]

Recommended Posts

Serwer: Only Mirage 128 tick
Nick podczas gry: czorczu
Nick admina podczas gry: fejDZIK
Powód bana: aim
Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.

Po sprawdzeniu twojego profilu Steam, które było założone niedawno, zacząłem przyglądać się twoim poczynaniom na serwerze i nie ukrywam, że zobaczyłem parę podejrzanych akcji. Postanowiłem więc sprawdzić demo na około 30 minut przed moim wejściem na serwer. Mogę więc śmiało wymienić akcje, które przesądziły o twoim banie:

1. Czas na demku (od) 1:20 - Pierwsza głowa, one tap równo z wyjściem. Możnaby powiedzieć, że to przez tickrate dema, ale to nie pierwsza taka akcja, która według mnie wskazuje również na Triggerbota, oprócz Aima.

2. Czas na demku (od) 3:24 -  Tutaj celownik leci równo z ciałem TTka, oraz w późniejszych momentach robi to samo.

3. Czas na demku (od) 3:33 - Tutaj celownik jeszcze przed wyjściem zza ściany ląduje na przeciwniku, którego nawet nie było na początku starcia, a 2 sekundy później ląduje na głowie TTka zza boxów i podąża za nią.

4. Czas na demku (od) 4:28 - W tempie 1/4 widać jak gracz TT wychodzi zza ściany, a Triggerbot wprawia w ruch P90 osądzonego. 

5. Czas na demku (od) 5:43 - Po szybkim obrocie celownik zatrzymuje się obok gracza w Connectorze, następnie wychodzisz idealnie wcelowany z insta-headshotem. Później było podejrzanie, ale nie na tyle, żeby wstawiać to tutaj.

6. Czas na demku (od) 24:25 - Tutaj celownik cały czas jest na przeciwnikach obok tetrisa.

Podsumowując, było dużo wychodzenia z prefirem, kilka akcji z Triggerbotem.

Możliwy też wallhack, z którym próbowałeś się kryć. 

Pozdrawiam! 

Dowód : http://700583.node12.pukawka.pl/dem-de_mirage-1575148711-1575150761.zip

• Shoot frag! (+) 2

po 1 te demko jest jakies zlagowane po 2 tu zadnego aima nie widac :P powiedzial bym bardziej aimlock moze jakis ogarniety admin sie wypowie anie swiezaczek :F

Edited by dawo1995 (see edit history)
  • Karambit (-) 1

22 godziny temu, dawo1995 napisał:

moze jakis ogarniety admin sie wypowie

Cóż, stwierdziłem, że może ja zadowolę twoje wymagania, bo widzę, że admin który cię zbanował cię niestety nie zadowala, natomiast radziłbym zachować takie uwagi dla siebie. 

Czas 1:20  na demku – dość często spotykany, zwłaszcza u nas na surfie, gdzie fragi są zdobywane najczęściej w ruchu rozrzut broni, ów gracz był w ruchu, co skutkowało killem.✔️

Czas 3:24  na demku – nic podejrzanego, dość standardowa strzelanina pomiędzy skrzyniami.✔️

Czas 3:33  na demku – jedyna tak naprawdę bardziej podejrzana akcja, natomiast gracz mógł słyszeć głośno nadbiegającego przeciwnika i zwyczajnie mieć szczęście z celownikiem, natomiast crosshair placement nie jest niczym niesamowitym.

Czas 4:28  na demku – tutaj nie jestem pewien, jak działa pierwszy wystrzał z P90, natomiast słychać było tego TT-ka jak nadbiegał z dalszej pozycji, więc nasz podejrzany po odpowiednim ustawieniu się i wyczekaniu zdobył fraga po szybkiej reakcji.✔️

Czas 5:43  na demku – to P90 obleciało pół connectora, gracz wybiegał po prostu z nim i zauważając wroga [przed sobą] zatrzymał broń na nim i posypały się kule.✔️

Czas 24:25  na demku – było podane info, podejrzany wiedział, gdzie są przeciwnicy i zwyczajnie powoli tam wybiegał spoglądając w stronę tych paczek.(?) ✔️

Podsumowując, wykryłem nic, co miałoby dać podejrzanemu nieuczciwą przewagę nad przeciwnikiem.

Pozdrawiam!

Yoh.

• Shoot frag! (+) 3

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane!

Ban został pomyślnie usunięty.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Can u stfu? D0cC-
      Serwer: ONLY MIRAGE 128 TICK
      Nick podczas gry: Can u stfu? D0cC-
      Nick admina podczas gry: fejdzik
      Powód bana: CHEATY
      Wydruk z konsoli: Connected to 145.239.23.149:27015
      Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
      Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
    • By Sebuś
      Nick podczas gry: mieteksra2
      Nick admina: Michalek
      Powód bana: Wielokrotne obrazy w strone graczy i adminow i lamanie regulaminu
      Data zdarzenia:08.12.2019 - 19:45:32
      Opis zdarzenia: gram sobie w gre a tu nagle dostaje bana na zawsze bez przesady co ja mam teraz robic ?
      przepraszam i prosze o unbana
    • By ddlk
      Serwer: 
      Fragujemy.com #03 [ ONLY DD2 ] :: ASYSTY • RANGI • VIP 22-11 :: (de_dust2)
      Nick podczas gry: PIK PIK HAHAAAA
      Nick admina podczas gry: Hops
      Powód bana: Cheatujesz
      Wydruk z konsoli: 
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: PIK PIK HAHAAAA
      ||| IP: 83.31.158.23
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:189113313
      ||| Nick admina: Hops
      ||| Powod: Cheatujesz
      ||| Nalozony: 10.12.2019 - 18:52:53
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: Fragujemy.com #03 [ ONLY DD2 ] :: ASYSTY • RANGI • VIP 22-11 :: (de_dust2)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
      ||| Wygasa: Nigdy
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]

http://fbans.fragujemy.com/bans/6246.html

Rozpisz 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy