Jump to content
xKrzysiek

skarga na Kaczi

Recommended Posts

Skarga na:  admina 
Nick podczas gry[K]rzychu-SKILL, NIE vip
Nick osoby oskarżonej: Kaczi
Dlaczego składasz skargę: Aby administrator zaznajomił się z regulaminem i taryfikatorem banów, gdyż ich nie zna.
Data zdarzenia: 17 listopad 19 - 22:21:16
Opis zdarzenia: Nazwałem vipa pionkiem, ban bez wcześniejszego upomnienia/ ostrzezenia i nie adekwatny do przewinienia.

@ Kaczi , @ furyaa , @ Berso

Z tego co widzę wyłapałeś bana aż na 3 dni.

Sądząc po Twojej historii banów to jest to już Twój nie pierwszy taki wybryk.

Na serwerze GUNGAME ciągle zdarzają się dzbany, które wyzywają VIP’ów.Ty dostałeś za to już wcześniej dwa bany po 4 godziny.Do trzech razy sztuka?Brawo ! :) 

Myślę, że ośmieszasz się tą skargą, skoro wyłapałeś wcześniejsze bany to nie nauczyło Cię to nic nadal? 
Jak widać nie i ciągle robisz to samo i jeszcze oczekujesz upomnień wcześniejszych?

Regulamin i taryfikator zostały w tym

banie ujęte perfekcyjnie.

Otóż pozwolę sobie przytoczyć regulamin:

„Pamiętaj, że każdy ma prawo nabyć VIP'a na serwerze. Notoryczne obelgi w kierunku VIP'ów będą surowo karane!” 

Dostałeś dwa upomnienia.

Natomiast taryfikator banów mówi tak:

„pozostałe obrażanie - ban według uznania admina”

P.S @ xKrzysiek  na Twoim miejscu cieszyłbym się z takiego bana i z tego, że @ Kaczi  jest pobłażliwy.Ode mnie po uprzednio nadanych 2 banach (ostrzeżeniach) dostałbyś 7 dni banicji i może coś by Ci do makówki weszło.

pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 1

Siemka. Nawiazując do tematu, obrażasz na każdej mapie, nie tyko vipow, ale i zwykłych graczy ? w dniu wczorajszym dostałem na Ciebie 2 razy skargę, chociaż w ogóle nie było mnie na serwerze (pisali na steam, żeby ustawić Cię do pionu), gdy wszedłem zobaczyć co Ty tam wygadujesz za głupoty, siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą, wyszedłem z serwera i od razu wiadomość 'tylko wyszedłeś z serwera i już znowu zaczyna wyzywać’. ? 

a więc komu tą skargą chcesz zrobić pod górkę ? Sobie czy mi ? 
tak jak wspomniał @ Czerwion  ciesz się, że to ode mnie dostałeś bana, a nie od wyżej wspomnianej osoby ? ps. Ciebie nie ma co upominać słownie, czy kickami, bo jesteś tak wredną osobą, że Ty i tak nic nie zrozumiesz ? 

także moim zdaniem skarga jak najbardziej niesłuszna, bo byłeś karany wcześniej za TE SAME PRZEWINIENIA i nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. 
@ furyaa  @ Berso  czekam na waszą opinię.

pozdrawiam 

Edited by Kaczi
  • Shoot frag! (+) 1

11 godzin temu, xKrzysiek napisał:

Dlaczego składasz skargę: Aby administrator zaznajomił się z regulaminem i taryfikatorem banów, gdyż ich nie zna.

Kolejny raz pragnę zaznaczyć, że taryfikator jest po to aby go przestrzegać, aczkolwiek admin ma prawo zmienić czas bana jeżeli uważa to za słuszne. W tym momencie śmiało mogę stwierdzić, że to Ty masz problemy z regulaminem (co udowodnię Ci niżej) oraz ze znajomością taryfikatora banów.

11 godzin temu, xKrzysiek napisał:

Opis zdarzenia: Nazwałem vipa pionkiem, ban bez wcześniejszego upomnienia/ ostrzezenia i nie adekwatny do przewinienia.

Nazwałeś VIP'a pionkiem, czy zrobiłeś to minimum dwa razy, a potem obrażałeś wszystkich VIP'ów?

Cytat

L 11/17/2019 - 22:01:23: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2206><STEAM_1:1:397306384><CT>" say "domi445 pionek"

L 11/17/2019 - 22:01:41: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2206><STEAM_1:1:397306384><CT>" say "domi445 pionek"

L 11/17/2019 - 22:06:46: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2206><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "vipy pionki"

L 11/17/2019 - 22:16:00: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2306><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "vipy pionki"

L 11/17/2019 - 22:20:31: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2306><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "vipy pionki"
L 11/17/2019 - 22:20:33: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2306><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "vipy pionki"

L 11/17/2019 - 22:20:35: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2306><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "vipy pionki"

L 11/17/2019 - 22:20:59: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2306><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "/vip"

L 11/17/2019 - 22:21:30: "[K]rzychu-SKILL, NIE vip<2306><STEAM_1:1:397306384><TERRORIST>" say "vipy pionki"

Tutaj masz logi, które ewidentnie podważają twoje słowa.

Teraz posłuchaj mnie uważnie pajacyku... Myślisz, że trafiłeś do cyrku? Pomyliłeś się! Chamstwo, prostactwo i kłamstwo to są trzy najważniejsze rzeczy, których nie cierpię! Gratuluję... Ty zaskoczyłeś nas zarówno chamstwem, prostactwem jak i samym kłamstwem. Takim zachowaniem nic tutaj nie zdziałasz. Takich jak Ty było wielu i zgadnij gdzie oni są? :) Na sam koniec chciałbym dodać, że admin nie ma obowiązku upominać gracza za przewinienia - patrząc na twoją historię banów też bym nie ostrzegał twojej osoby tylko wlepił bana! Jedyne z czym się tutaj nie zgodzę to czas bana, jaki został na Ciebie nałożony. Uważam, że 3 dni to zdecydowanie za mało. Bana przedłużam do 7 dni - mam nadzieję, że przemyślisz przez ten czas swoje zachowanie i wyciągniesz wnioski. <puk>

PS. Jeżeli to Ci nie pomoże to może po prostu kup VIP'a? Złość piękności szkodzi... ?

• Shoot frag! (+) 6
  • Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By moonlight
      Skarga na: gracza
      Nick podczas gry: moonlight
      Nick osoby oskarżonej: snake
      Dlaczego składasz skargę: wyzywanie
      Data zdarzenia: 12.07.2020 ok 21:56
      Opis zdarzenia: 2 graczy na B, ja i snake, ja skanuje (jak zwykle) trupa, a gosc sobie biega po bsie, następnie wyzywa mnie za to, że zamiast BRONIĆ wyjścia z trupa to go skanuje.
      Dowód:

link do profilu steam:

https://steamcommunity.com/profiles/76561197995413736/
    • By Sajan NL
      Nick podczas gry:  Pawel Aka Sajan NL
      Nick osoby oskarżonej: Xaoo
      Dlaczego składasz skargę: Bugowanie
      Data zdarzenia: 12.07.2020 godz. ~11:30
      Opis zdarzenia: Gracz Xaoo, gdy siedziałem w kampie w której wystawała mi glowa z premedytacją zbugował mnie przez tekture.
      Dowód: https://www67.zippyshare.com/v/kb0jFqz6/file.html akcja zaczyna się około minuty 16:00
    • By maks0033
      Nick podczas gry: NapewnoNieMaks
      Nick osoby oskarżonej: KochamCieDAN1NY STEAM_1:1:556373378
      Dlaczego składasz skargę: Obraza rodziców, graczy oraz groźby.
      Data zdarzenia: 11.07.2020 około 9.10
      Opis zdarzenia: Gracz obraża bez powodu rodziców oraz graczy, życzy im także śmierci.
      Dowód: http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20200711-085455-363479398-surf_ski_2_fg_st_4-____Fragujemy.com_______SURF_______ghost__ws__knife__gloves.dem.zip

@ Buska KOX
  • Create New...