Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Grzeczny

[PRZYJĘTE] Perm ban.Odwoałanie.

Recommended Posts

Nick podczas gry: 𝔊𝔯𝔷𝔢𝔠𝔷𝔫𝔶
    Nick admina: mat-iwnl
    Powód bana: Wallhack
    Data zdarzenia: 2019/11/15 20:12
    Opis zdarzenia: Ban otrzymany zaraz po rozpoczęciu rundy.Nie wiem dlaczego i tak naprawdę powód Wallhack jest dla mnie nie wystarczającym powodem gdyż bana otrzymałem po rozegraniu dwóch/trzech rund na serwerze ★ Fragujemy.com ★ [ ONLY MIRAGE ] • 128TR :: !ws !knife !.

Oglądałem demko (kilka rund). Jedna dość podejrzana akcja, reszta czysto.  Za mało by zostawić Ci bana, więc dostajesz UB.

@ mat-iwnl  widziałeś temat, gdzie rozpiska? Żadnej informacji, że potrzebujesz więcej czasu nie dostałem.

• Shoot frag! (+) 1
    • Extra 1

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane!

Ban został pomyślnie usunięty.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By rafix1482
        Nick podczas gry: rafix
        Nick admina: Bersiak
        Powód bana: granie na aktywnym 
        Data zdarzenia: wczoraj
        Opis zdarzenia: gram wczoraj na gbox 7 gdy mapa się zmieniła do dostałem bana na miesiąc później dostałem perma gdy nie wiedziałem za mam bana na miesiąc i grałem całego gboxa 7 aż pużniej zobaczyłem że @Berso dał mi ban na miesiać a pużniej dał perma za granie na aktywnym proszę o ub od perma a ban na miesiąc niech zostanie.
      • By Gzelson
        Nick podczas gry: real niggros
        Nick admina: SzopeeN
        Powód bana: obraza rodziców 
        Data zdarzenia: 5.05 2019 21:10
        Opis zdarzenia: razem z moim kolegom rozmawialiśmy z osobami na serwerze NASZYMI WŁASNYMI GŁOSAMI , w żaden sposób nie zmodulowanymi tylko pogrubionymi naturalnymi zdolnościami człowieka i jego strun głosowych (4fun) , po zmianie mapy jeden z adminów o nicku SzopeeN powiedział mi żebym wyłączył modulator po czym spytałem o jaki modulator mu chodzi. Wspaniały admin powiedział mi że ten którego używam na co ja odpowiedziałem mu że chyba słyszy TRAKTOR ZA OKNEM A NIE MÓJ MODULATOR, w tym samym momencie mówiło około 5 osób w tym admin i ja oraz mój kolega. Chwile pózniej otrzymałem powiadomienie o permamentnym banie za OBRAZE RODZICÓW. Ostrzeżenia nie otrzymałem i nie byłem w żaden sposób wulgarny oraz źle nastawiony do graczy na serwerze.
      • By andrzej_ZM
        Nick podczas gry: andrzej
        Nick admina: Coolmint
        Powód bana: Niby jakieś AB mam.
        Data zdarzenia: Chwile temu
        Opis zdarzenia: Dostalem perma, bo ktorys z was zrobil blad w AMXie i moglem wejsc na server oraz nie mialem bana. Chcialem zobaczyc konsole z banem, wiec wszedlem na server, ku mojemu zdziwieniu moglem normalnie wejsc. Wtedy Coolmint dal mi permika.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy