Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Mieliście kiedyś sytuację, gdy gracz łamiąc regulamin wspomagał się cheatami albo stosował nieodpowiednie słowa w stosunku do drugiego gracza? Zapewne nie raz. 
Przypuśćmy, że nie ma admina oraz HLTV czy SourceTV, a przydałoby się nagrać demko na delikwenta, ale zanim wpisze się odpowiednią komendę w konsoli, to już takiego gracza może nie być albo się uspokoi.
A może to Wasz dzień i właśnie okazuje się, że robicie życiówkę i nie chcecie tracić ani sekundy?
Chcę zaproponować rozwiązanie, które na pewno ułatwi wam zbieranie dowodów oraz upamiętnienie każdej wyjątkowo przez was rozegranej akcji!
Wystarczy stworzyć configi, które zawierać będą tę oto formułę:

bind "MOUSE3" "stop; record game1.dem; say thetime; exec game2.cfg;"

Za każdym razem kiedy klikniecie zbindowany klawisz (w tym przypadku MOUSE3) zacznie się nagrywać demko oraz zostanie wczytany kolejny config z bindem do nagrywania.
Do każdego nowo utworzonego configu wystarczy zmieniać numerację i tak możecie robić na ile sobie pozwolicie, a wszystko zależy od waszych zapotrzebowań.
Powiedzmy, że po utworzeniu tych configów mamy ich ze 30. Aby zapętlić wczytywanie i aby nadpisywane były starsze demka w ostatnim pliku wpisujemy tak:

bind "MOUSE3" "stop; record game30.dem; say thetime; exec game1.cfg;"

Jeśli będziecie szukać pewnego demka z danej godziny patrzcie najlepiej na datę modyfikacji!
 

Spoiler

Ckjwwwo.png

Ja używam tego przeważnie w Counter-Strike'u 1.6, ale również spisze się w innych grach z silnikiem GoldSource jak i Source.
Mam nadzieję, że taki poradnik przyda się w niejednej sytuacji i będzie służył graczom oraz administracji.
Pozdrawiam! 2x

Edytowane przez Emaus
  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez laleczka
      Skarga na: opiekuna / admina / gracza : przecinek,
      Dlaczego składasz skargę: Samowolne zmienianie mapy której nie ma w puli map serwera FFA oraz bezpodstawne zbanowanie na 12h.

      Nick z gry: ```'GIOVANE FUORICLASSE
      Nick osoby oskarżonej: przecinek, 

      Data zdarzenia:12:20
      Opis zdarzenia:  Około godziny 12:00 wszedłem na serwer.  Jak zawsze pod koniec aktualnej rozgrywki było głosowanie na następną mapę i wygrał dust2. Mimo tego wyboru admin samowolnie zmienił sobie mapę na de_museum ( dodam,że jest to mapa której nie ma w puli map do głosowania na tym serwerze). Po tej absurdalnej sytuacji grzecznie nalegałem aby przyznał się admin który to zmienił. Mimo kilkukrotnych prób nie otrzymałem odpowiedzi a jedynie głupie chichoty i żarty ze strony wyżej wymienionego Pana i innych adminów przebywających aktualnie na serwerze.  W związku z tą sytuacją napisałem,że w takim razie sprawę zgłoszę na forum a szanowany arcydelikatny Pan "przecinek," odebrał to jako cytuję " GROŹBY,OBRAŻANIE ADMINISTRACJI".  Nikogo absolutnie nie obrażałem ani nie używałem wulgaryzmów więc jest to kolejne nadużywanie "władzy".  Zresztą proszę o obejrzenie demka  z dzisiaj od godziny 11:50-12:20. Nie jestem człowiekiem rzucającym mięsem i obrażającym. Podejrzewam,że 99% ludzi na serwerze to potwierdzi.  Jest to ewidentnie jakaś próba zemsty ponieważ ten człowiek wlepił mi bana na 12h za nic a na serwerze w międzyczasie jeden czy drugi gracz wyzywał od "skur***ów i zero reakcji.
      Wnoszę o unbana i wyciągnięcie konsekwencji wobec tego admina/adminów. Pozdrawiam.

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: `GIOVANE FUORICLASSE
      ||| IP: 31.182.189.99
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:36046838
      ||| Nick admina: przecinek,
      ||| Powod: grozby, obrazanie administracji
      ||| Nalozony: 07.01.2024 - 12:21:21
      ||| Dlugosc: 12 godzin
      ||| Na: [ 4FUN ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREEVIP|LECZENIE|ASYSTY] (de_museum)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 12 godzin
      ||| Wygasa: 08.01.2024 - 00:21:21
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
    • Przez Vaniliovsky
      @ Rakos  Pan Dawid od dobrych wywiadów 
    • Przez KuToRi
      Siema, filmik przedstawia mało wnoszącą do gry sztuczkę, dzięki której naukowiec trzymający się drabiny nie spada.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności