Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

ℓ σ ν є ∂

[PRZYJĘTE] Odwołanie - [ ℓ σ ν є ∂ ]

Recommended Posts

Serwer: surf
    Nick podczas gry:  ℓ σ ν є ∂ 
    Nick admina podczas gry: turbo laczek
    Powód bana: aim
    Wydruk z konsoli: -

Oto moje dowody.

demko: http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20191103-113605-286889918-surf_strange2_v2_fg-____Fragujemy.com_______SURF_______ghost__ws__knife__gloves.dem.zip

1. Podejrzane "skoki" celownika 1 runda od 1:08 do 1:05 (oglądać na 1/4 prędkości demka)

2. Podejrzane zabicie gracz w sposób widoczny na poczwórnym spowolnieniu w momęcie zabić oraz oddania strzału celownik nie jest na przeciwniku    3 rudna od 1:50 do 1:56 (oglądać na 1/4 prędkości demka)

• Shoot frag! (+) 1

1 - To jest rozrzut broni USP 

2 - szybki flick. / jeśli miałbym jakiegoś czita co zabijałbym cały czas takimi flickami to czemu nie zabiłem graczy w tej samej rundzie na poprzedniej rampie? bo nie trafiłem a próbowałem ustrzelić jakies flicki :P

Teraz, ℓ σ ν є ∂ napisał:

1 - To jest rozrzut broni USP 

Jak dla mnie na 1/4 speed celownik "skacze"

Obejrzałem demko do połowy, ponieważ zaciekawiła mnie sytuacja, że już 3 osoba z 1 lvl konta wbija na surf i jest podejrzana o czity

02:40-jak mogę tutaj zauważyć to nie celowałeś nawet w niego xd

03:21-?????? 

05:12- takie dziwne odwrócenie się 

Moim zdaniem owy gracz ma powiązania z tymi dwoma kontami @ purpleHaze  @ n o c l i p s . Takie same akcje i taki sam lvl gry. 

• Shoot frag! (+) 2
    • Confused 1
    • Smutek 1

26 minut temu, PoLaR napisał:

Obejrzałem demko do połowy, ponieważ zaciekawiła mnie sytuacja, że już 3 osoba z 1 lvl konta wbija na surf i jest podejrzana o czity

02:40-jak mogę tutaj zauważyć to nie celowałeś nawet w niego xd

03:21-?????? 

05:12- takie dziwne odwrócenie się 

Moim zdaniem owy gracz ma powiązania z tymi dwoma kontami @ purpleHaze  @ n o c l i p s . Takie same akcje i taki sam lvl gry. 

2:40- To zloz wizyte u okulisty. Byl w obrebie kursora mial prawo dostac.

3:21- Szybki sens. / 3;19 widzialem go wiec strzelilem:}

5:12- ???XDDDD moze jeszcze powiedz, ze dziwnie wsada klikalem to jebn*e gosciu ? ? ? ? ? 

Edited by ℓ σ ν є ∂ (see edit history)
    • Laugh 2

Pozwoliłem sobie sprawdzić to demko jeszcze przed oficjalnym werdyktem sędziego ocen, każdą z akcji wyżej wypisanych przez moich poprzedników trzykrotnie przeanalizowałem na różnych prędkościach.

Otóż żadna z tych akcji nie była w większym stopniu podejrzana niż przeciętny łut szczęścia przy rozrzucie z broni. W żadnej z ww. akcji celownik nie przeskoczył, ani nawet nie drgnął w stronę głowy, rzekłbym nawet, że gracz nawet nie był w stanie w nią przycelować.

1) 1-sza Runda, czas od 1:08 do 1.05, bardziej podejrzany byłby już ten strzał parę sekund wcześniej gdy przeciwnik był jeszcze na rampie;

2) 2-ga Runda, czas od 1:56 do 1:50, bardzo ładny moim zdaniem flick, sam jestem zadowolony gdy taki siądzie, celownik nie drgnął;

3) Minuta 2:40  na demku,  strzał w samego Turbo Laczka, perfidnie w przeciwnika, absolutnie nic podejrzanego wg. mnie;

4) Minuta 3:21 na demku, prawdopodobnie jego najbardziej podejrzany strzał na całej mapie, wynikło to z poruszenia się ciałem oraz szybkim ruchem myszki na podwójnym scopie, co skutkowało rozrzutem i bardzo zjawiskową głową w przeciwnika;

5) Minuta 5:12 na demku, tu chyba nie mam nic do gadania, gracz się obrócił a to już szukanie dziury w całym.

Podsumowując, przez całą mapę zostały oddane dwa podejrzane strzały, nazywane flickami z drobną pomocą szczęścia.

Dla sprawdzenia, co @ PoLaR miał na myśli nawiązując do gry gracza "PurpleHaze", sprawdziłem jego demo i chyba nie ma sensu się rozwodzić nad tym, ładny aim-lock widoczny na nagraniu, gracz zbanowany i tyle. Tylko, że u obecnego podejrzanego takich akcji najzwyczajniej w świecie nie ma.

Nie dziwię się, że ów gracz dostał bana, bo admin mógł mieć jak najbardziej podejrzenia co do jego gry, ale w mojej opinii gracz jest CZYSTY.

(PS. @ℓ σ ν є ∂, troszeczkę kultury tutaj, na forum by nie zaszkodziło. Mam na myśli wzmianki o okuliście i o niestandardowym padaniu na ziemię.)

Pozdrawiam!

Y̶o̶h̶.

• Shoot frag! (+) 2
    • Love Frag (+) 1

Witam,przejrzałem demko i jedyna akcja która wydaję sie podejrzana to akcja z minuty 3:21 gdzie trafia głowe na podwójnym scope ale wydaje mi się że był to poprostu lucky shot.Reszta akcji normalna,nie zauważyłem żeby celownik ,,skakał" , podąża za przeciwnikami płynnie,w poprzednich odwołaniach mogliśmy zobaczyć,że celownik latał między głowami rywali,a tutaj tego nie ujrzymy.Dlatego uważam,że gracz jest czysty.UB

• Shoot frag! (+) 1

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane!

Ban został pomyślnie usunięty.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NoryM
        Serwer: Only AWP
        Nick podczas gry: NoryM
        Nick admina podczas gry: Raien (chyba bo wyszedłem z serwera bo się troszkę zdenerwowałem a na sourcebans pisze, że ten admin dał mi bana a admina podczas gry nie widziałem).
        Powód bana: Cheatujesz
        Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
        Ogólnie nie rozumiem powodu, dlaczego ten ban wystąpił bo gram czysto,  moim zdaniem cheatowanie niszczy fun z gierki, admini dużo razy widzieli jak gram często widziałem taktycznego specta ;d i raczej sądzili, że gram czysto jak bana nie wyrwałem. Staż mam w cs go dosyć duży, lecz dużo osób mi nie wierzy bo ,,free2play'' ale jakby zdanie innych mnie mało interesuje, gdy myślą, że nie gram legalnie. 
      • By золотой мандарин
        Serwer: ONLY AWP
        Nick podczas gry: золотой мандарин
        Nick admina podczas gry: KewalS
        Powód bana: Wallhack
        Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły
      • By NoTakBylo
        Serwer: 
        Fragujemy.com #03 [ ONLY DD2 ] :: ASYSTY • RANGI • VIP 22-11 :: (de_dust2)
        Nick podczas gry: 
        Parmezan na pitcy
        Nick admina podczas gry: 
        raczej zjarany
        Powód bana: 
        Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com!
        Wydruk z konsoli:
        http://fbans.fragujemy.com/bans/7927.html 

Screeny:
        https://www95.zippyshare.com/v/6xViOyy2/file.html

• Create New...

Important Information