Skocz do zawartości
LowSniper

[KOSZ] Ludzie co tu się dzieje!

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na:  Człowieka który posiada możliwość banowania - 2KC czy jakoś tak (Dla mnie osobiście to nie Admin) 
Nick podczas gry: L`ow S`niper
Nick osoby oskarżonej: 2KC czy jakoś tak nie zdążyłem nawet nicku zapisać a w konsoli nie miałem bo wyszedłem z gry.
Dlaczego składasz skargę:  Dowodów nie mam i wiem że to trafi do kosza ale przynajmniej może ów Pseudo Admin wyrazi swoje słowo gdzieś na forum a nie rżnie cwaniaka w grze bo myśli że ludzie mu zejdą z drogi bo ma bind na bana pod klawiszem :)  sytuacja była o godzinie ok 12:10 max 12:15 gdy byłem w kryjówce i ktoś tego dnia po raz kolejny gdy Admini byli na serwerze wpychał zm do kampy.  Ludzie zaczyna to wkurzać, po do oni mają funkcję Admina? No po co? Ten chłystek 2KC taki odważny że nie potrafi nawet rozwiązać sytuacji tylko daje na 2h Bana.  A w sumie to nawet nie z nim rozmawiałem tylko z innym Adminem REX coś tam.. 2KC Coś tam gadał albo raczej pluł do mikrofonu bo nie można było go zrozumieć "Czy mam coś jeszcze do powiedzenia" Odparłem że tak bo mnie to wkurwia gdy oni siedzą na grze i w chuja tną. Ów bóg wojny i patologii chciał swoje morale podnieść i statystyki na FG i dał mi karę 2 h. Grałem tutaj jak ten 2KC jeszcze nie wiedział co to internet i również tu byłem Adminem 2 razy -.- nigdy nie było takich sytuacji jak teraz... Rozumiem Nesty że sieć serwerów się rozrasta ale obsadź osoby rzetelne na posadzie Admina na nie chłystków którzy boją się rozmawiać i jedynie co potrafi to lać kijem noworodka który w danej sytuacji jest bezbronny. 

Skarga ma charakter informacyjny i bardzo bym prosił aby ten koleś z uprawnieniami co tak szybko rozdaje bany jak szybko uciekają mu szare komórki w łbie coś na publicznym forum się wypowiedział. 

Odbieracie całą przyjemność z gry.
Data zdarzenia: 30-10-2019 ok 12:10
Opis zdarzenia:  Według mnie pole Dlaczego składam skargę jest równoznaczne z tym tutaj. 
Dowód: Dla kogoś kto będzie chciał się tym zająć nie problem będzie problem pobrać HLTV z banicji. Macie do tego uprawnienia. Mi nie zależy na UB tylko na wypowiedzi tego ah szkoda słów nie będę klawiszy wycierał pisząc o tym 2KC.

  • Zmieszanie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LowSniper napisał:

Skarga na:  Człowieka który posiada możliwość banowania - 2KC czy jakoś tak (Dla mnie osobiście to nie Admin)

 

Nie mam w Administracji ZM takiego Admina jak "2KC", dlatego proszę się dokładnie zorientować.

 

2 godziny temu, LowSniper napisał:

Dowód: Dla kogoś kto będzie chciał się tym zająć nie problem będzie problem pobrać HLTV z banicji. Macie do tego uprawnienia. Mi nie zależy na UB tylko na wypowiedzi tego ah szkoda słów nie będę klawiszy wycierał pisząc o tym 2KC.

 

Nie jest to problem, więc skoro Ty złożyłeś skargę to zadbaj o dowody w sprawie.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności