Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

Recommended Posts

Ja tez lubię cycyszki ładne

• Love Frag (++) 2
  • Extra 1

@ CyCu  Za dzieciaka przedawkowałam APAP NOC w dzień i tak już zostało ?

@ RaAbiosa  Kto nie lubi, niech pierwszy rzuci kamień ???

@ Hopsialala  Czekam aż Ty jakiś założysz ?

• Love Frag (++) 1

Syskie som potwierdzom 

• Love Frag (++) 1

@ Queen of Hell  Tak sobie myślę i myślę o tej propozycji i doszedłem do wniosku że jednak robić coś bezinteresownie i nic z tego nie mieć to jednak marny interes ?

• Laugh 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SZNYCEL
      ================================================================================================================================
      TYM RAZEM NA CELOWNIKU ZNALAZŁA SIĘ: @ Queen of Hell
      5 anonimowym użytkownikom zadano 5 pytań,
      sprawdźmy co z tego wyszło!
      ================================================================================================================================

1.Co sądzisz o @ Queen of Hell  ?

- Szalona kobieta z poczuciem humoru.
      - Wydaje mi się , że jest miłą osobą z ambicjami. 
      - O Królowej Piekieł? hmmmm xd
      Pozytywna Wariatka i Świetny Redaktor  
      - Fajna żopa z poczuciem humoru  
      - Śliczna  , pomysłowa  

2. Jak myślisz @ Queen of Hell  dobrze radzi sobie jako redaktor naszej sieci?

- Tak.
      - Sądzę , że tak jakoś daje radę i jest jej pełno.  
      - No ta. Jest w Kąciku Redaktorskim niczym ryba w wodzie  
      - Myślę, że tak. W tym dziale przydaje się kobieca ręka.
      - Tak radzi sobie doskonale.

3.Opisz @ Queen of Hell  w trzech słowach.

- Koka-hash-lsd.
      - Oj powiem Ci szczerze nie znam jej tak dobrze i ciężko mi jest ocenić,  ale tak w skrócie myślę , że to dobry z niej redaktor.  
      - Śmieszek, Bystra, Dusza Towarzystwa.
      - Uśmiechnięta, towarzyska, zakręcona.
      - Cicha , piękna i pomysłowa.

4.Co lubisz w @ Queen of Hell  ?

- Pozytywne nastawienie.
      - Szczerość.
      - Wszystko. ?
      - To, że z każdym znajdzie wspólny język.
      - Towarzyska.

5.Gdzie widzisz @ Queen of Hell  za 5 lat?

- Widzę ją biorącą udział w występach przed publicznością, śpiewającą.
      - Jako gwiazda muzyczna.  
      - Na stanowisku Głównego Redaktora i Admina DD2! xD 
      - W klatce Fame Mma walczącą z Linkiewicz XD
      - Widzę ją , jako zajebisty admin serwera Zombie.  Mam nadzieję , że da się ją nakłonić na postrzelanie razem ze mną.  
    • By Shezo
      Witajcie Fragowicze! Dzisiejszy wywiad przeprowadziłem z jednym z nowych redaktorów na forum w naszym składzie. Mowa tutaj oczywiście o @ Queen of Hell , poznajcie bliżej Sandrę:

Redaktor: Cześć, Queen of Hell. Dziękuje, że zgodziłaś się na udzielenie odpowiedzi na kilka moich pytań.

Queen of Hell: No witaj, nie ma problemu. Gotowa do działania!

Redaktor: Świetnie w takim razie. Przejdźmy zatem do już tradycyjnego wstępu, przedstaw się nam na początku w kilku zdaniach. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

Queen of Hell: Na imię mam Sandra, mam 22 lata. Generalnie pochodzę z Warmii i Mazur (piękne okolice, bardzo polecam), a obecnie mieszkam w Poznaniu.

Redaktor: Poznań to bardzo znane miasto w naszym kraju. Co możesz nam opowiedzieć o nim? Jakie wydarzenia kulturowe czy miejsca poleciłabyś żeby priorytetowo je odwiedzić?

Queen of Hell: Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie tak naprawdę. Jesteś imprezowiczem? Zapraszam na ul. Półwiejską, znajdziesz tam wszystkie kluby i bary. Oprócz tego, dla zwiedzających polecam odwiedzić (poza oczywiście Starym Rynkiem i Koziołkami, które są obowiązkowe) Zamek Cesarski, Park Cytadela, Muzeum Narodowe i wiele innych. Dodatkowo wspomnę, że 18-20 będą miały miejsce PGA, świetne wydarzenie, serdecznie zapraszam.

Redaktor: Czyli dla każdego coś się tam znajdzie. W takim razie czym się zajmujesz na co dzień? Pracujesz już, a może studiujesz?

Queen of Hell: Aktualnie pracuje i nie narzekam, aczkolwiek planuję kształcić się dalej. Jeśli chodzi o studia to już byłam na nich i stwierdziłam, że jak już mam się dokształcać, to wybiorę szkołę policealną i będę pomagała lekarzom weterynarii przy zabiegach (tak w skrócie). Czy się uda? Czas pokaże

Redaktor: Trzymam kciuki, żeby się tak stało . Skoro już wspomniałaś o weterynarii to obstawiam, że masz swoje zwierzaczki. Jak się wabią?

Queen of Hell: Oczywiście, ze mam swoje zwierzaczki. Posiadam dwa kotki (jeden to Leonard, drugi zaś to Pan Kicia) oraz gekona (wabi się Pan Gekon). Ot takie oryginalne imiona.

Redaktor: Rzeczywiście, bardzo oryginalne imiona ? Każdy ma jakieś hobby, moje to np. sport, na czym polega twoje?

Queen of Hell: Hobby? Mhmm... nigdy nie lubiłam biegać, zaś jakiś czas temu złapałam bakcyla i biegam. Sporo też śmigam rowerkiem. To są takie moje dwie główne aktywności, które pokochałam.

Redaktor: Można rzec, że aktywnie spędzasz czas wolny . Zostając jeszcze przy temacie twojego hobby to zgaduję, że lubisz oglądać filmy i seriale czy czytać książki. Nie mylę się? Jaki jest twój ulubiony serial, film a może i książka i dlaczego?

Queen of Hell: A owszem, czytam i oglądam różne rzeczy. Jeżeli chodzi o książki, to aktualnie jestem w związku z "I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ" Michelle Richmond, którą już na tym etapie mogę polecić. Natomiast, jeżeli chodzi o serial (bo filmów oglądam zdecydowanie mniej) to na wyróżnienie moim zdaniem zasługują trzy. Są to tytuły takie jak: Atypowy, Dom z papieru i The Big Bang Theory. To właśnie je mogłabym oglądać po kilka razy i nigdy mi się nie znudzą, a na kolejny sezon Atypowego i Domu z papieru czekam z niecierpliwością.

Redaktor: Rzeczywiście The Big Bang Theory to naprawdę dobry serial, sam oglądałem i również polecam. Lubisz podróżować? Czy istnieje jakieś miejsce, które zawsze pragnęłaś odwiedzić? Jeżeli tak, to dlaczego akurat to?

Queen of Hell: Kiedyś podróżowałam więcej i były to dłuższe podróże, teraz staram się odwiedzić wszystkie większe miasta Polski. Zawsze chciałam znaleźć się w Londynie, zobaczyć Big Bena i wszystkie punkty, z których znane jest to miasto. Jakiś czas temu mi się to udało. Kolejnym i większym celem jest Australia. Głównie chciałabym móc na własne oczy zobaczyć Sydney Opera House
      (te punkty można zmienić na miejsca)

Redaktor: Ambitne plany, trzymam kciuki. Przejdźmy zatem do tematu Counter Strike'a. Jaki jest twój staż w tą grę? Jak w ogóle zaczęłaś w nią grać?

Queen of Hell: Generalnie wszystko zaczęło się w gimnazjum, to była jakoś 1/2 klasa. Wtedy ma się chyba 13/14 lat. Ja i kilku moich kolegów po szkole spotykaliśmy się na Skype i testowaliśmy różne gry, to oni namówili mnie na CS’a. I tak już od prawie 9 lat z przerwami cieszę się tą grą.

Redaktor: Grasz lub grałaś w coś jeszcze poza Cs'em?

Queen of Hell: Poza Cs'em? Standardowo były to Simsy. Kiedyś grywałam również w Margonem, Metina, Wiedźmina, Paydaya i L4D2. Teraz już tylko CS 1.6 lub CS:GO.

Redaktor: Standardowe pytanie - jak trafiłaś na forum i kiedy?

Queen of Hell: Ogólnie miałam wtedy długie wakacje, czekałam aż wyjadę na uczelnie i skakałam tak sobie po serwerach. A jako, że mam pamięć do dat, to dokładnie 29 sierpnia 2016 roku trafiłam na DD2. Pograłam tak chwile, spodobała mi się atmosfera, która była świetna i po namowie kilku osób 2 września 2016 roku założyłam konto na forum.

Redaktor: Czyli to dzięki naszemu DD2 możemy się cieszyć twoją obecnością na forum . Obecnie pełnisz funkcję Redaktora. Czym się dokładnie zajmujesz? Jakie są twoje obowiązki?

Queen of Hell: Od listopada przejmuje dział z Wywiadami, tym głównie będę się zajmowała. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo przygotowywanie i przeprowadzanie ich daje mi wiele satysfakcji. Poza tym mam w planie też kilka artykułów, ale to niebawem, nie uprzedzajmy faktów. 

Redaktor: Z niecierpliwością czekamy na owoc twojej pracy. Jesteś częścią Fragujemy, jak każdy z Nas, jak oceniasz sieć? Co Ci się tutaj podoba? Może jest coś co byś zmieniła?

Queen of Hell: Fragujemy wyróżnia profesjonalizm. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu i dokładać cegiełki. Mam nadzieję, że sieć będzie dalej rosła w siłę. Osoby funkcyjne mają świetne podejście do spraw dot. serwerów/graczy/sieci, to wszystko plusuje. Czy bym coś zmieniła? Myślę, że na obecną chwilę nie.

Redaktor: Powoli zbliżamy się ku końcowi. Dlatego, zadam Ci kilka pytań (w stylu, co wolisz) na rozluźnienie. Co Ty na to?

Queen of Hell: Jestem jak najbardziej za!

Redaktor: AK-47 czy M4A1?

Queen of Hell: AK-47

Redaktor: Pizza czy Kebab?

Queen of Hell: Pizza

Redaktor: Rap czy Rock?

Queen of Hell: Rock

Redaktor: CS 1.6 czy CS:GO?

Queen of Hell: CS 1.6

Redaktor: MC Donalds czy KFC?

Queen of Hell: KFC

Redaktor: Pieniądze czy miłość?

Queen of Hell: Miłość

Redaktor: Samsung czy Huawei?

Queen of Hell: Samsung

Redaktor: Dobiegliśmy do końca wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Queen of Hell: Nie chcę zapomnieć o nikim, także łapcie pozdrówki wszyscy!

Redaktor: W takim razie dziękuję za przeprowadzony wywiad i za to, że znalazłeś czas i chęci na to. Trzymaj się

Wywiad jest dość krótki, gdyż był robiony na szybko i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na wydłużenie go. Przepraszam za to oczywiście. Pozdrawiam, Shezo.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy