Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

Shezo

#1 Wywiad z Queen of Hell, naszą forumową Redaktorką - 11/10/2019

Recommended Posts

b761ad8b93cc6124.png

Witajcie Fragowicze! Dzisiejszy wywiad przeprowadziłem z jednym z nowych redaktorów na forum w naszym składzie. Mowa tutaj oczywiście o @ Queen of Hell , poznajcie bliżej Sandrę:

Redaktor: Cześć, Queen of Hell. Dziękuje, że zgodziłaś się na udzielenie odpowiedzi na kilka moich pytań.

Queen of Hell: No witaj, nie ma problemu. Gotowa do działania!

Redaktor: Świetnie w takim razie. Przejdźmy zatem do już tradycyjnego wstępu, przedstaw się nam na początku w kilku zdaniach. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

Queen of Hell: Na imię mam Sandra, mam 22 lata. Generalnie pochodzę z Warmii i Mazur (piękne okolice, bardzo polecam), a obecnie mieszkam w Poznaniu.

Redaktor: Poznań to bardzo znane miasto w naszym kraju. Co możesz nam opowiedzieć o nim? Jakie wydarzenia kulturowe czy miejsca poleciłabyś żeby priorytetowo je odwiedzić?

Queen of Hell: Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie tak naprawdę. Jesteś imprezowiczem? Zapraszam na ul. Półwiejską, znajdziesz tam wszystkie kluby i bary. Oprócz tego, dla zwiedzających polecam odwiedzić (poza oczywiście Starym Rynkiem i Koziołkami, które są obowiązkowe) Zamek Cesarski, Park Cytadela, Muzeum Narodowe i wiele innych. Dodatkowo wspomnę, że 18-20 będą miały miejsce PGA, świetne wydarzenie, serdecznie zapraszam.

Redaktor: Czyli dla każdego coś się tam znajdzie. W takim razie czym się zajmujesz na co dzień? Pracujesz już, a może studiujesz?

Queen of Hell: Aktualnie pracuje i nie narzekam, aczkolwiek planuję kształcić się dalej. Jeśli chodzi o studia to już byłam na nich i stwierdziłam, że jak już mam się dokształcać, to wybiorę szkołę policealną i będę pomagała lekarzom weterynarii przy zabiegach (tak w skrócie). Czy się uda? Czas pokaże

Redaktor: Trzymam kciuki, żeby się tak stało ;). Skoro już wspomniałaś o weterynarii to obstawiam, że masz swoje zwierzaczki. Jak się wabią?

Queen of Hell: Oczywiście, ze mam swoje zwierzaczki. Posiadam dwa kotki (jeden to Leonard, drugi zaś to Pan Kicia) oraz gekona (wabi się Pan Gekon). Ot takie oryginalne imiona.

Redaktor: Rzeczywiście, bardzo oryginalne imiona ? Każdy ma jakieś hobby, moje to np. sport, na czym polega twoje?

Queen of Hell: Hobby? Mhmm... nigdy nie lubiłam biegać, zaś jakiś czas temu złapałam bakcyla i biegam. Sporo też śmigam rowerkiem. To są takie moje dwie główne aktywności, które pokochałam.

Redaktor: Można rzec, że aktywnie spędzasz czas wolny :). Zostając jeszcze przy temacie twojego hobby to zgaduję, że lubisz oglądać filmy i seriale czy czytać książki. Nie mylę się? Jaki jest twój ulubiony serial, film a może i książka i dlaczego?

Queen of Hell: A owszem, czytam i oglądam różne rzeczy. Jeżeli chodzi o książki, to aktualnie jestem w związku z "I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ" Michelle Richmond, którą już na tym etapie mogę polecić. Natomiast, jeżeli chodzi o serial (bo filmów oglądam zdecydowanie mniej) to na wyróżnienie moim zdaniem zasługują trzy. Są to tytuły takie jak: Atypowy, Dom z papieru i The Big Bang Theory. To właśnie je mogłabym oglądać po kilka razy i nigdy mi się nie znudzą, a na kolejny sezon Atypowego i Domu z papieru czekam z niecierpliwością.

Redaktor: Rzeczywiście The Big Bang Theory to naprawdę dobry serial, sam oglądałem i również polecam. Lubisz podróżować? Czy istnieje jakieś miejsce, które zawsze pragnęłaś odwiedzić? Jeżeli tak, to dlaczego akurat to?

Queen of Hell: Kiedyś podróżowałam więcej i były to dłuższe podróże, teraz staram się odwiedzić wszystkie większe miasta Polski. Zawsze chciałam znaleźć się w Londynie, zobaczyć Big Bena i wszystkie punkty, z których znane jest to miasto. Jakiś czas temu mi się to udało. Kolejnym i większym celem jest Australia. Głównie chciałabym móc na własne oczy zobaczyć Sydney Opera House

(te punkty można zmienić na miejsca)

Redaktor: Ambitne plany, trzymam kciuki. Przejdźmy zatem do tematu Counter Strike'a. Jaki jest twój staż w tą grę? Jak w ogóle zaczęłaś w nią grać?

Queen of Hell: Generalnie wszystko zaczęło się w gimnazjum, to była jakoś 1/2 klasa. Wtedy ma się chyba 13/14 lat. Ja i kilku moich kolegów po szkole spotykaliśmy się na Skype i testowaliśmy różne gry, to oni namówili mnie na CS’a. I tak już od prawie 9 lat z przerwami cieszę się tą grą.

Redaktor: Grasz lub grałaś w coś jeszcze poza Cs'em?

Queen of Hell: Poza Cs'em? Standardowo były to Simsy. Kiedyś grywałam również w Margonem, Metina, Wiedźmina, Paydaya i L4D2. Teraz już tylko CS 1.6 lub CS:GO.

Redaktor: Standardowe pytanie - jak trafiłaś na forum i kiedy?

Queen of Hell: Ogólnie miałam wtedy długie wakacje, czekałam aż wyjadę na uczelnie i skakałam tak sobie po serwerach. A jako, że mam pamięć do dat, to dokładnie 29 sierpnia 2016 roku trafiłam na DD2. Pograłam tak chwile, spodobała mi się atmosfera, która była świetna i po namowie kilku osób 2 września 2016 roku założyłam konto na forum.

Redaktor: Czyli to dzięki naszemu DD2 możemy się cieszyć twoją obecnością na forum :)Obecnie pełnisz funkcję Redaktora. Czym się dokładnie zajmujesz? Jakie są twoje obowiązki?

Queen of Hell: Od listopada przejmuje dział z Wywiadami, tym głównie będę się zajmowała. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo przygotowywanie i przeprowadzanie ich daje mi wiele satysfakcji. Poza tym mam w planie też kilka artykułów, ale to niebawem, nie uprzedzajmy faktów. 

Redaktor: Z niecierpliwością czekamy na owoc twojej pracy. Jesteś częścią Fragujemy, jak każdy z Nas, jak oceniasz sieć? Co Ci się tutaj podoba? Może jest coś co byś zmieniła?

Queen of Hell: Fragujemy wyróżnia profesjonalizm. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu i dokładać cegiełki. Mam nadzieję, że sieć będzie dalej rosła w siłę. Osoby funkcyjne mają świetne podejście do spraw dot. serwerów/graczy/sieci, to wszystko plusuje. Czy bym coś zmieniła? Myślę, że na obecną chwilę nie.

Redaktor: Powoli zbliżamy się ku końcowi. Dlatego, zadam Ci kilka pytań (w stylu, co wolisz) na rozluźnienie. Co Ty na to?

Queen of Hell: Jestem jak najbardziej za!

Redaktor: AK-47 czy M4A1?

Queen of Hell: AK-47

Redaktor: Pizza czy Kebab?

Queen of Hell: Pizza

Redaktor: Rap czy Rock?

Queen of Hell: Rock

Redaktor: CS 1.6 czy CS:GO?

Queen of Hell: CS 1.6

Redaktor: MC Donalds czy KFC?

Queen of Hell: KFC

Redaktor: Pieniądze czy miłość?

Queen of Hell: Miłość

Redaktor: Samsung czy Huawei?

Queen of Hell: Samsung

Redaktor: Dobiegliśmy do końca wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Queen of Hell: Nie chcę zapomnieć o nikim, także łapcie pozdrówki wszyscy!

Redaktor: W takim razie dziękuję za przeprowadzony wywiad i za to, że znalazłeś czas i chęci na to. Trzymaj się

Wywiad jest dość krótki, gdyż był robiony na szybko i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na wydłużenie go. Przepraszam za to oczywiście. Pozdrawiam, Shezo.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 6
  • Extra 1

Przeczytałem początek i aż mi się przypomniała rozmowa kwalifikacyjna  z @ land  hahahah 

Fajny wywiad ;) i niech mi ktoś powie że DD2 nie rządzi! :D

• Shoot frag! (+) 4

2 godziny temu, Shezo napisał:

Redaktor: Rap czy Rock?

Queen of Hell: Rock

❤️ 

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 1

Bardzo fajny wywiad, miło się go czytało ;).

• Shoot frag! (+) 2

Wywiad bardzo przyjemnie się czytało, ale nie ma co się dziwić - został on przeprowadzony z naprawdę ciekawą osobą. ?

PS. grafika, jak i całokształt nowej serii wywiadów zapowiada się super!

• Shoot frag! (+) 2
  • Extra 1

Treściwie i estetycznie, pozdrawiam :D

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (++) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SZNYCEL
      ================================================================================================================================
      TYM RAZEM NA CELOWNIKU ZNALAZŁA SIĘ: @ Queen of Hell
      5 anonimowym użytkownikom zadano 5 pytań,
      sprawdźmy co z tego wyszło!
      ================================================================================================================================

1.Co sądzisz o @ Queen of Hell  ?

- Szalona kobieta z poczuciem humoru.
      - Wydaje mi się , że jest miłą osobą z ambicjami. 
      - O Królowej Piekieł? hmmmm xd
      Pozytywna Wariatka i Świetny Redaktor  
      - Fajna żopa z poczuciem humoru  
      - Śliczna  , pomysłowa  

2. Jak myślisz @ Queen of Hell  dobrze radzi sobie jako redaktor naszej sieci?

- Tak.
      - Sądzę , że tak jakoś daje radę i jest jej pełno.  
      - No ta. Jest w Kąciku Redaktorskim niczym ryba w wodzie  
      - Myślę, że tak. W tym dziale przydaje się kobieca ręka.
      - Tak radzi sobie doskonale.

3.Opisz @ Queen of Hell  w trzech słowach.

- Koka-hash-lsd.
      - Oj powiem Ci szczerze nie znam jej tak dobrze i ciężko mi jest ocenić,  ale tak w skrócie myślę , że to dobry z niej redaktor.  
      - Śmieszek, Bystra, Dusza Towarzystwa.
      - Uśmiechnięta, towarzyska, zakręcona.
      - Cicha , piękna i pomysłowa.

4.Co lubisz w @ Queen of Hell  ?

- Pozytywne nastawienie.
      - Szczerość.
      - Wszystko. ?
      - To, że z każdym znajdzie wspólny język.
      - Towarzyska.

5.Gdzie widzisz @ Queen of Hell  za 5 lat?

- Widzę ją biorącą udział w występach przed publicznością, śpiewającą.
      - Jako gwiazda muzyczna.  
      - Na stanowisku Głównego Redaktora i Admina DD2! xD 
      - W klatce Fame Mma walczącą z Linkiewicz XD
      - Widzę ją , jako zajebisty admin serwera Zombie.  Mam nadzieję , że da się ją nakłonić na postrzelanie razem ze mną.  
    • By Queen of Hell
      Witajcie! 
      Oto wywiad z Adminką ONLY DD2. 
      Usiądźcie wygodnie, czytajcie i dowiedzcie się o niej więcej - warto!
      Zapraszam do lektury.  
      ______________________________________________________________________________

@ Queen of Hell - Redaktor
      @ Poszefka - Bohaterka wywiadu

Q: Cześć. Dzięki, że mimo braku czasu znalazłaś chwilkę na rozmowę.
      P: Hej. Cała przyjemność po mojej stronie. 

Q: Na samym początku - jak to zwykle bywa - proszę żebyś się przedstawiła. Standardowo imię, wiek, może zdradzisz też gdzie mieszkasz?
      P: A więc mam na imię Karolina, w lutym skończę 19 lat, niestety ostatnie „naście". Mieszkam na mazurach w małej miejscowości - ale podkreślam - bardzo malowniczej, mianowicie w Srokowie.

Q: Oooo, też pochodzę z mazur, no piąteczka! Na co dzień uczysz się, czy może pracujesz?
      P: Jestem w klasie maturalnej (liceum), ale jak tylko mam jakieś "dłuższe wolne" typu wakacje, ferie czy nawet majówka zawsze staram się znaleźć sobie jakąś pracę.  Można więc powiedzieć, że wdrażam się w ciężkie życie.

Q: I takie podejście to ja bardzo szanuję! Skoro jesteś w klasie maturalnej to studniówka za pasem, wyczekujesz imprezy? A z drugiej strony czujesz już stres przed maturą?
      P: Oj tak, studniówka to coś na co czekam. Byłam już raz jako osoba towarzysząca i czuję niedosyt, ale tym razem to ja szukam partnera. Matura to z kolei dość trudny temat... Wiem, że na pewno będzie ciężko, bo czasem niełatwo pogodzić życie wirtualne, szkołę, jakieś życie towarzyskie i znaleźć jeszcze czas na swoją pasję, ale mam nadzieję, że pójdzie jakoś w miarę. Najważniejsze, żeby się nie stresować, bo najczęściej to stres wszystko psuje.

Q: Tutaj się z Tobą zgodzę. Ja już mam swoją maturę za sobą (też miałam tą nową formułę jeżeli chodzi o ustny) i nie taki diabeł straszny. Natomiast masz jakieś plany po maturze? Pójdziesz na studia czy może masz już upatrzoną jakąś pracę? Czy podczas nauki w liceum zmieniły się Twoje plany związane z przyszłością, inaczej ją postrzegasz?
      P: Nawet nie wiesz jak bardzo zmienna byłam… Od zawsze planowałam pójść na studia…Już za kompletnego małolata miałam głupie pomysły np. żeby iść do policji (do dziś nie wiem co miałam w głowie, może jeszcze wtedy byłam aniołkiem ), ale tak naprawdę w liceum zaczęłam planować cokolwiek… Będąc w drugiej klasie musiałam wybrać rozszerzenie, z racji iż moje życie od zawsze było związane ze sportem, chciałam być fizjoterapeutą. Niestety biologia okazała się zabójcza dla mnie. Teraz priorytet to zdać maturę, a później wybiorę coś konkretnego. Na pewno nie chce zostać z średnim wykształceniem.

Q: Oj, coś wiem na ten temat. Sama chodziłam do liceum policyjnego - do teraz się zastanawiam gdzie miałam rozum. Mówisz, że Twoje życie od zawsze związane było ze sportem. Wnioskuję, że masz jakąś pasję, która się z tym łączy, co to dokładnie jest?
      P: Ogólnie to była dość ciężka decyzja w co chcę się, że tak powiem „wdrożyć”. Trenowałam po trochu wszystko od najmłodszych lat. Zaczynając od piłki ręcznej w podstawówce. Miałam propozycję pójścia do szkół sportowych, które odrzuciłam. Czego żałuję do dzisiaj, bo zapewne byłabym teraz wyżej, tam gdzie moi znajomi z tej szkoły. Potem za ręczną jakoś poszła piłka siatkowa i tenis stołowy, a w między czasie chodziłam na piłkę nożną. Brałam udział chyba we wszystkich możliwych turniejach.  Jednak w końcu musiałam się zdecydować na jedną rzecz i wybrałam piłkę nożną. Grałam 3 lata w III lidze kobiet Warmii i Mazur, niestety dopadła mnie kontuzja, a klub po pewnym czasie się rozpadł i teraz na nowo szukam sobie zajęcia.  
      Na pewno, gdy wybiorę studia zacznę szukać czegoś w nowym mieście.

Q: O kurczę, współczuje i z powodu kontuzji, jak i drużyny. Swoją drogą moja przyjaciółka także grała w 3 lidze kobiet Warmii i Mazur, często jeździłam na jej mecze. Być może spotkałam Cię podczas któregoś spotkania. Jeszcze ciekawi mnie czy jakaś konkretna osoba zaszczepiła w Tobie pasję do sportu? Czy wszystko zaczęło się generalnie od tej trudnej decyzji?
      P: Ogólnie moje dzieciństwo było zaje*****. Miałam dwa podwórka. Jedno swoje, drugie przez ulice i to szczęście, że było bardzo dużo znajomych. Oraz samo to, że mam trójkę rodzeństwa i nie byłam jedynaczką. Zawsze chodziliśmy na boisko obok mojego domu po prostu sobie pokopać czy się powygłupiać (byłam w sumie jedyną dziewczyną). Biegając wtedy za tą piłką nie odczuwałam specjalnie, że to jest to co chce robić. Do dziś pamiętam jak brat trenował mnie na "bramkarza" do piłki ręcznej, później poszłam do podstawówki i tam zaczęli już zauważać moje talenty. Nie zabrzmi to dość skromnie, ale jeśli o sport chodzi byłam i w sumie można powiedzieć, że dalej jestem dzieckiem wszechstronnie uzdolnionym. Sporo też nauczyłam się po prostu przez samą obserwację innych, zawodowców czy amatorów.
      Może nie jestem wybitna, bo znam dużo lepszych ode mnie, ale z drugiej strony wiem, że oni po prostu mają możliwości szlifować swój jakby dar.

Q: No to tylko pozazdrościć tego super dzieciństwa, ale także tych talentów, które posiadasz. Jak już tak pytam Cię o wszystko, to powiedz jakiej muzyki lubisz słuchać? Masz jakiś ulubiony utwór? Być może jest jakaś piosenka, do której masz sentyment? I przy okazji zapytam czy lubisz tańczyć, umiesz?
      P: Ogólnie słucham wszystkiego, dosłownie, bo zawsze jest coś co wpadnie w ucho. Ale głównie słucham rapu. Nie mam ulubionej piosenki, ale mogę powiedzieć, że moim ulubionym wykonawcą jest Szpaku z ekipy BOR. Znam chyba wszystkie jego piosenki, ale jeśli o sentyment chodzi to jest to piosenka "SZLAM". Poza tym jestem dość rozrywkową osobą i „imprezową” - co moi starzy znajomi z DD2 zapewne wiedzą.  Tańczyć uwielbiam. Zapomniałam wspomnieć, że przez 8 lat tańczyłam w miejscowej grupie tanecznej, lecz potem zabrakło już czasu, więc pozostało mi tylko tańczyć na imprezach.

Q: No skoro jesteś rozrywkowa, umiesz tańczyć to idealnie. Nie musisz szukać partnera na studniówkę, pod wywiadem na pewno się ktoś zgłosi. Kiedyś podczas naszej wspólnej rozmowy z @ ELSO wspomniałaś, że grasz w CS'a od 8 roku życia. Kto zaznajomił Cię z Counter-Strike’iem? Jak zaczęła się Twoja przygoda?
      P: Grała w to dosłownie cała moja rodzina oprócz mojej mamy.  Jak miałam 7 lat przyglądałam się tylko jak gra mój brat jeden czy drugi albo tata. Przez rok tylko obserwowałam, potem zaczęło się "zagraj za mnie rundę" ja już oczywiście podekscytowana, że chociaż tą rundę pogram. Rok później zaczęła się moja walka o komputer z bratem. Zaczynałam grać coraz częściej i częściej. Grałam na wielu serwerach, ale to na Fragujemy ludzie przyjęli mnie najlepiej. Pierwszą taką osobą, z DD2 którą rozmawiałam był @ koras , pamiętam jak złapał mnie na ts lata, lata temu. Często słyszę, że nie widać, że gram już ponad 10 lat, ale wchodząc na serwer wolę raczej rozmawiać z ludźmi aniżeli grać, choć jak trzeba to pokażę co umiem.

Q: Pewnie nawet nie czujesz, że już minęło tyle czasu. A skoro już masz taki staż, to pewnie próbowałaś swoich sił w CS:GO? Czy to jednak nie Twoje klimaty?
      P: CS 1.6 to raczej poligon doświadczonych i starych graczy. Coraz częściej jest tak, że ludzie pojawiający się na serwerze po prostu wracają do starych nawyków. Teraz górą jest CS:GO, ludzie zjeżdżają się co roku na wielkie turnieje i Eventy. Wcale się nie dziwię, sama miałam przyjemność być i wiem, że wrażenia CS:1.6 to jest przy tym nic.

Q: To na którym z Eventów byłaś? Jak wrażenia?
      P: Byłam na Intel Extreme Master, jeśli dobrze pamiętam tak to się pisze.  Wszystko działo się na spodku w Katowicach. Tysiące ludzi na trybunach, wiele efektów specjalnych. Jedna i druga połowa spodka dopingująca swoje drużyny. Polecam naprawdę zobaczyć to na żywo, bo mimo, że pojechałam tam nie mając za bardzo nic wspólnego z CS:GO to naprawdę wielgachne emocje!

Q: Tak to zachwalasz, aż wyobrażam sobie jakbym była na jednej z trybun. W przyszłości muszę pomyśleć o tym wydarzeniu. Karolino, w grze, jak i na forum wszyscy znają Cię jako Poszefkę, skąd wziął się pomysł na Twój nick?
      P: To był czysty spontan. Zmieniałam pościel i już wtedy w głowie szukałam nowego nicku. Tak po prostu spojrzałam na poduszkę i mówię: "ooooo, to musi być Poszefka”.

Q: No powiem Ci, że nietypowa sprawa. Wspomniałaś wcześniej, że zjarany był pierwszą osobą, która złapała Cię na TSie. Ale jak w ogóle trafiłaś na Fragujemy? Pamiętasz mniej więcej, kiedy to było?
      P: No jasne, że pamiętam. Po nieprzyjemnych sytuacjach na jednej z sieci postanowiłam zmienić w serwer. Szukałam w necie, na którym ONLY DD2 gra obecnie najwięcej ludzi i tak też trafiłam na Fragujemy. W sumie każdy serwer znalazłam tak samo.  

Q: O to podobnie jak ja. Cieszę się, że i takie osoby mogą tworzyć społeczność Fragujemy.  Obecnie jesteś Adminką na ONLY DD2 CS 1.6. Powiedz jak Ci się pracuje z ekipą? Czy zachęcasz aby dołączyć do Waszego teamu?
      P: Jasne, że polecam! Zarówno @ Sorry :) , którego znam długo bardzo mi pomaga. Z resztą tak jak i @ koras . Gdy ktoś w potrzebie zawsze służą pomocą. Niedawno dołączyli do nas: @ Redni i @ Hopsialala . @ Redni jest dość młodym adminem, ale zarówno z nim jak i z @ Hopsialala nigdy nie ma problemu. Jedynie brak czasu nie pozwala spotykać się na ts jak za starych czasów. Ale nowi ludzie w składzie zawsze są przyjęci z otwartymi ramionami, a także służymy im pomocą. Chłopaki zawsze są uśmiechnięci i zarażają na serwerze dobrą energią!
      Do niedawna był z Nami jeszcze @ Berso . Który w ekipie był, można powiedzieć takim trzonem. Panował nad wszystkim i wyjaśniał każde spory, sytuacje.Takich ludzi nam trzeba.

Q: Nie pozostaje nic innego jak składać podania na admina i dołączyć do świetnie zgranej ekipy! A jak radzisz sobie z graczami? Są kapryśni czy raczej podporządkowują się Twoim uwagom?
      P: To jest naprawdę tak zróżnicowane, że ciężko to opisać… To nie jest łatwe zadanie sprostać oczekiwaniom wszystkich graczy. Często podejmowane przez Nas decyzje odbijają się na naszej reputacji. Nagminnie słyszę uwagi, że ktoś nie będzie robił tego o co proszę, bo jestem "za młoda”. Z takich sytuacji niestety też trzeba wyciągać konsekwencje. Ale nie martwię się tym specjalnie, zależy mi na tym, żeby każdy został równo potraktowany. Mimo tego, że się staram, nie zawsze jest to wykonalne w 100%. Gracz musi zapamiętać, że my też jesteśmy tylko ludźmi i czasami nie sposób panować nad wszystkim.  

Q: Bardzo dobre podejście i trafne uwagi. Oby po czasie gracze uświadomili sobie pewne kwestie, choć w to pozostaje tylko wierzyć. Czy w przyszłości zamierzasz ubiegać się o jakieś dodatkowe stanowisko? Bądź myślałaś kiedyś nad tym aby zostać opiekunem serwera?
      P: Opiekun serwera to jest bardzo ważna i odpowiedzialna funkcja. Nie mam takiej wiedzy, która jest potrzebna na tym stanowisku. Wiem, że i admin ze mnie nie najlepszy, ale się staram. Takie stanowiska pozostawiam starszym, bardziej doświadczonym i rozsądnym osobom.

Q: Nie mnie oceniać, z tego co zauważyłam starasz się, a to bardzo plusuje. Teraz troszkę szybkich pytań z innej beczki, co Ty na to?
      P: Dawaj!

Q: Wolisz pierogi na słodko czy słono?
      P: Słodko
      Q: Pikantne czy łagodne?
      P: Pikantne
      Q: Przedmioty ścisłe czy human?
      P: Bez różnicy.
      Q: AK-47 czy M4A1?
      P: M4A1
      Q: Słonko czy deszcz?
      P: Słonko

Q: Dziękuję za odpowiedzi! Na koniec możesz dodać coś od siebie, kogoś pozdrowić.  
      P: Chciałabym podziękować wszystkim ludziom z ekipy DD2, którzy zawsze służyli mi pomocą i starali się poprawiać humor. Także wszystkim osobom z serwera, którzy wkładają ogrom pracy i starań, aby serwer funkcjonował jak najlepiej. Mam nadzieję, że Fragujemy zawojuje jeszcze wszystkimi! I również Tobie, że znalazłaś czas i ochotę uchylić rąbka chwil z mojego życia!  

______________________________________________________________________________

• Create New...

Important Information

Privacy Policy